בירור לגבי מודם סלולארי בסלקום - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור לגבי מודם סלולארי בסלקום

yousux

Recommended Posts

אני אשאל, אבל מעניין אותי לדעת אם מישהו ניסה את זה (ותאמין לי, יש נציגים שאומרים משהו אחד ויש כאלו שאומרים משהו אחר, אז אני מעדיף לברר אם מישהו הצליח בזה לפני כן גם כן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע שבארץ בקושי שמעו על זה, אבל יש מכשירים שיודעים לנצל את האינטרנט בשביל לקרוא דואר, לראות YOUTUBE בשביל לגלוש באתרים עם FLASH בשביל להוריד שירים ואפילו אפשר להוריד למכשיר (לא שזה מומלץ), הפעולות האלו גוזלות רוחב פס גדול ולא תמיד אתה ליד . אני הייתי רוצה את האופציה שיהיה לי את זה גם בפלאפון וגם כמודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק, אז עכשיו אתה מבין את העצבים שלי על זה ?

מזכיר שבזק בזמנו לא נתנה בכלל אפלוד סביר עם האינטרנט המהיר, כדי שאנשים לא יברחו מחיבורי ה FR היקרים להחריד שהיו נהוגים בעסקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בסופו של דבר לא ישתלם לחברה לתת לך את האופציה להעביר את חבילת הגלישה בין הסימים השונים.

הסים של המודם הוא סים אמיתי לכל דבר, לא מספר פיקטיבי כפי שה"נציג" אמר.

אם תשים את הסים הזה בטלפון יוכלו להתקשר אליו, ותוכל להתקשר ממנו, רק בתעריפים מוגזמים.

בעבר חבילת הגלישה הייתה זהה בין סים של מודם לסים של סלולרי רגיל, אבל מאחר שהתחילה התחרות של המודמים הסלולרים, אז מחיר החבילה ה"מיוחדת" שלהם ירד.

YOUTUBE בעקרון אפשר לגלוש עם WAP, אבל לא בסלקום.

אתרים עם FLASH, אין בעיה, תלוי בטלפון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שאני לא מעוניין להחליף סימים כל הזמן (ואני רוצה מספר אחד). ומה איכפת לי משתלם או לא, אני רוצה את זה, בדיוק כמו שיש את זה בכל מדינה נורמלית עם דור שלישי כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה בסופו של דבר לא ישתלם לחברה לתת לך את האופציה להעביר את חבילת הגלישה בין הסימים השונים.

אחרי הכל, הסים של המודם הוא סים אמיתי לכל דבר, לא מספר פיקטיבי כפי שה"נציג" אמר.

אם תשים את הסים הזה בטלפון יוכלו להתקשר אליו, ותוכל להתקשר ממנו, רק בתעריפים מוגזמים.

בעבר חבילת הגלישה הייתה זהה בין סים של מודם לסים של סלולרי רגיל, אבל מאחר שהתחילה התחרות של המודמים הסלולרים, אז מחיר החבילה ה"מיוחדת" שלהם ירד.

YOUTUBE בעקרון אפשר לגלוש עם WAP, אבל לא בסלקום.

אתרים עם FLASH, אין בעיה, תלוי בטלפון...

"הנציג" לא סתם אמר את זה,

המספר הפיקטיבי נלקח ממאגר כזה של מספרים

לא אמרתי לשנייה שאי אפשר להתקשר מהסים הזה.

אם אתה מכיר מישהו שעשה את זה אתה יותר ממוזמן לשתף אותנו במקום לקטול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו שהייתי במוקד DATA של אורנג', לקוח התקשר אלינו, והצליח להשתמש בתוכנה של ולראות בה דרך WAP

FLASH אפשר באופן קבוע...

תשתמשו באופרה, הכי נוח, למרות שגם הMINIMAP של הסימביאנים טובה.

שוב פעם, זה לא מספר פיקטיבי, זה מספר לכל דבר, אין טעם לקרוא לזה מספר פיקטיבי.

פיקטיבי משמע משהו בדיוני, או שלא קיים בצורה מוחשית, כלומר המספר הזה לא באמת קיים לפי מה שאתה אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...