לאחר הניקוי המחשב מסרב לעבוד... - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאחר הניקוי המחשב מסרב לעבוד...

Dark_Phantom

Recommended Posts

אתה ממש מבולגן, מתי מצפצף, מה מצפצף, מה תקין מה לא תקין? מתי המחשב כן עלה מתי לא? בילבלת את כולם...

תסביר מחדש, לאט, מה המצב של המחשב?

ואיך אפשר להכניס הפוך? זה מחולק לשני חלקים לא שווים, זה נכנס רק בצורה אחת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, נעשה קצת סדר למען הסר ספק.

כרגע אין צפצופים בלוח אם כשהמחשב נדלק, הכל עובד ומסתובב אבל אין תצוגה של המסך.

אחת משני הלדים של הלוח נדלק לסירוגין, פעם כן פעמיים לא.

הקטע עם הזכרונות הוא שהוא בילבל שם עם dual channel ו single, בגלל זה הייתה הבעיה בהתחלה(לדעתי לפחות).

כעת אני נוטה לחשוב לכיוון הספק היות והוא הלווה את הכרטיס מסך לחבר שלו והכרטיס עבד בסדר גמור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי שאלה מטומטמת, אבל את הכבלים הוא חיבר טוב? כי אם הוא בילבל DUAL CHANEL ורגיל, אז לך תידע... :-\

בכל אופן, ספק קל לבדוק, תביא אחר לנסות... אפילו שעדיין הייתי חושד בזכרונות קצת... או שהוא לא הכניס טוב את אחד מהכרטיסים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסית לבדוק אולי ב-Manual של הלוח, אם יש משמעות כלשהיא לנורה שנדלקת ונכבית?

עריכה:

הורדתי את ה-Manual.

לא מצאתי שום שום דבר שקשור ללדים שנמצאים על הלוח(למעט הסבר קצר על התפקיד שלהם: מצב רגיל ומצב המתנה[standby])

בכל אופן: בהחלט נראה שהספק אחראי לתקלה, אבל באותה מידה זה גם יכול להיות הלוח כמו שנאמר פה כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין ספק-כח חלופי בשביל לבדוק, הנה כמה הצעות יותר אופטימיות.

1. בנוגע לצפצופים- אולי הוא ניתק את הרמקול שמצפצף? שיבדוק טוב טוב את החיבורים ושאם הוא לא בטוח אז שלא יתבייש בזה, כי חבל לדלג בטעות על הבעיה.

2. שיבדוק טוב את חיבורי החשמל. האם ישנו חיבור חשמל לכרטיס המסך שהוא לא חיבר? האם הוא חיבר את חיבור החשמל למעבד/מייצבי המתח? ובכלל- שינתק ויחבר את הכל כדי לשלול בעיה מסוג זה. כמו כן עדיף גם לנתק ולחבר כרטיס מסך וכדומה. כל רכיב שהוא כבר התעסק איתו או שיש ספק האם הוא זז ממקומו. במיוחד הזכרונות, יכולים לגרום למגוון רחב של בעיות.

3. שיאפס ביוס עם ג'אמפר או ע"י הוצאת הסוללה- יש לבדוק בחוברת של הלוח כיצד זה נעשה, מכיוון שלא בכל הלוחות ניתן לאפס בעזרת הסוללה. אם הוא מצליח להגיע לביוס וישנן בעיות שהמחשב אינו עולה, יתכן שזה קשור לזכרונות (שכן הזכרת בעיות כאלו ואחרות), במקרה זה אני מציע לתת יותר מתח לזכרונות- נתקלתי בזה בעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...