Brothers in Arms: Hell's Highway - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Brothers in Arms: Hell's Highway - הדיון הראשי

SyndromE

Recommended Posts

לשבת מאחורי המכסה כל המשחק לא מראה חוכמה....

ולעמוד ליד המכסה כשהם תחת אש מראה טיפשות. לפחות הם יודעים לתפוס מכסה לבדם.

אתה מצפה שהם יסתערו ללא פקודה ? אם הם היו פועלים על דעת עצמם במעבר ממכסה אחד לאחר, לא היו צריכים אותך במשחק ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 75
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איך אני נותן פקודות לקבוצות..?אני מחפש שעה בודק בcontrols..חוץ מfall in שיש כפתור לזה אני לא יודע איך להגיד להם לחפות או לעשות משהו אחר

בטאב אתה בוחר קבוצה. אם אתה רוצה חיפוי תלחץ מקש ימיני ותסמן על החיילים שאתה רוצה שהם ירו עליהם, הם יורים ובינתים אתה יכול לעבור למקום אחר.

עכשיו לשאלה שלי, לפי הדרישות מערכת המשחק צריך לעבוד לי בסדר, למרות זאת אני עם 3000+ ו 6800NU

הורדתי את הרזולוציה להכי נמוכה והכל על LOW ועדין המשחק ממש מקרטע. מישהו יודע אם אפשר לעשות משו או שזה ככה אצל כולם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק בנוי על שיתוק ואיגוף

אתה משתק את האויב ע"י ירי (העיגול הופך לאפור) ואז אתה מאגף (או אתה או אחת הכיתות שלך)

הרעיון הוא שאויב משותק יורה פחות כדורים, ופחות מדויק. ו אז אתה (או הפקודים שלך)יכולים לאגף בלי לאבד חיילים, אם שלחת כיתה, או למות אם הלכת בעצמך. ברגע שהאויב מאוגף הוא מנסה לשפר עמדה, ואז הרבה יותר קל לחסל אותו. אם שלחת את החברה לאגף הם ינסרו את האויב כשזה ינסה לשפר עמדה די מהר(או יזרקו רימון אם הם קרובים מספיק), אם הלכת בעצמך לפגוע בהם נהייה קל מאוד.

הרעיון הוא לא להתחבא ולצלוף או לרוץ קדימה ולפוצץ, הרעיון הוא תנועה ואש. שיתוק ואיגוף

למי שרוצה קצת יותר מלרוץ ו לפוצץ אויבים לבד אם ה רובה GAS שלך, שווה לבדוק את המשחק. הוא מציע הפוגה מרעננת מהSHOOTERים הרגיליםץ ולא לוקח הרבה לקלוט את הרעיון.

אני אהבתי את ה משחק הראשון בסידרה, ו השלישי הוא בהחלט שיפור

אני מודה שהסצינות קצת מעיקות, והסיפור הוא חלש ו לא מובן במקרה הטוב אבל המשחקיות מחפה על זה לפי דעתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשובה ארוכה ולא עניינית..תגיד לי באופן טכני (מה ללחוץ כדי לשלוח אותם על האויב)

זה לא הייתה תשובה לך, זאת היתה דעה שלי לגבי המשחק

לגבי השאלה שלך. תמצא עמדה מתאימה לאיגוף , תירה על האויב עד שהוא משותק ותשלח את הכיתה שלח לשם, אחרי שהם שם תורה להם לירות על האויב (אם הם קרובים מספיק יהיה לך סימון של רימון ואז בנוסף לירי הם גם יפצמרו את האויב. הכל נעשה עם החזקה של הכפתור הימני והזזת הסמן ואז שיחרור. יש אופציה לעבור TATURIAL בתחילת המשחק שמסביר את זה באופן ברור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כרטיס מסך hd 4850 ומסך 22 אינץ' של .

משחק ספציפי למשל זה brothers in arms?

אני משחק כרגע על 1280*1024 והמשחק רץ סבבה אבל שאני משחק על 1650 הוא יוצא..

יש משו לעשות נגד זה או זה מה שהכרטיס שלי מסוגל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אותו כרטיס רק של ואני כן משחק ברזולוציה שזה יוצא לך ועל הגדרות הכי גבוהות זה לא מזיז לו..וגם לשלך זה לא צריך להזיז זה באג או משהו

אתה מתכוון לבאג במשחק? כי המשחק קורס גם במשחקים אחרים בהגדרות הכי גבוהות...

אולי זה בגלל המסך? איזה גודל מסך יש לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

שלום,

המחשב:

2GB , +Athlon 2500, ATI X800GTO 256MB, ...

WinXP SP3, ATI drivers: 8-11_xp32_dd_70226

התקנתי את המשחק (כולל PhysX_8.04.25) - ללא PhysX העסק היה מתרסק.

כשמפעילים את המשחק מופיע מסך שחור עם קולות רקע, אך לא מעבר לזה ... :s07:

ניתן ללחוץ ALT-CTRL-DEL ולסגור את המשחק.

האם קיים פתרון לבעיה זו ?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...