ברשותי מעבד q9650 האם ep43-ds3l ינצל אותו היטב - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ברשותי מעבד q9650 האם ep43-ds3l ינצל אותו היטב

liortaib

Recommended Posts

אני סומך על חברות שהם רושמות שלוח מסויים תואם ועובד עם מעבד מסויים אז אחרי שהם מוכרים הרבה, הם יודעים אם זה נכון או לא. זה לא איזה חברה צד-חרא כמו ספקים גנרים...

ושוב, תראה לי מקום אחד שמתאר את הבעיה שאמרת...

צודק

לפני איזה 5 שנים קניתי מחשב עם לוח גיגה בייט, מקריאה באיטרנט לאחר שבוע התברר שהלוח לא תאם את מה שכתוב עליו ,אני לא הרגשתי כל בעיה במחשב

אבל בכל זאת פניתי לחברה והם בלי למצמץ החליפו לי הלוח בדגם יותר יקר מבלי לדרוש תשלום.

מה שאני רוצה לומר זה שחברות כאלה אחראיות למה שהם מפרסמות והם בודקים היטב לפני שהם מפרסמים כי טעות עולה להם ביוקר ואם הם רושמים שהלוח מתאים

אז הלוח אכך מתאים. ואנחנו צריכים לבחור בין אזוס לגיגה בייט

גמר חתימה טובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

עכשיו המוכר אמר שהמעבד יעבוד בסדר אבל הוא לא ינוצל כראוי אז הוא אמר שלוח מבוסס p45 יהיה יותר טוב ויצל אותו כראוי

תמיד תקרא מה שהחברה רושמת וזה מה שחשוב

ללא יוצא מהכלל בכל הפעמים שהמוכרים חזרו אלי עם "בעיות" הם תמיד רצו לדחוף לי משהו שהיה לא טוב בשבילי וטוב בשבילם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

same here.

וגם אני בטוח שהלוח לא יהיה שום בעיה. אפילו לא באוברקלוק. כפי שעומרי אמר, יש מעבדים יותר רציניים ממנו שלא עושים שום בעיות. וכמובן שאם יש לך ספק גרוע אז יהיו לך בעיות באוברקלוקינג, אבל לא בשימוש יום יומי סטנדרטי. ואני לא מדבר על אקסטרים, בשביל זה יש לוחות טובים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כול אני רוצה להגיד תודה לכול העוזרים שלי שבאמת עזר תודה רבה :yelclap:

התקשרתי ל fox ושאלתי ובאמת העניין הזה נכון בשביל מעבד כזה חזק למרות שהוא לא האקסטרים צריך 6 פאזות

אז אמרו לי שהמחשב לא הורכב ואפשר לשנות אז שניתי ללוח p45-ds3

תודה לכם את גדולים!!!! :yelclap::jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מחברים דרגות יצוב למשך חיי מעבד.

ככל שיש יותר דרגות יצוב המידע שעובר יותר יציב ויש פחות קפיצות ובכך אפשר להעלות את התדר,

אבל מה הקשר בין זה לחיי המעבד?? כולכם יודעים שהמעבדים הללו עוברים היתעללות מצד לפני שהם יוצאים לשוק

וזה הסיבה שאין הרבה מקרים למעבדים שמתפגרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין איך אתם מחברים דרגות יצוב למשך חיי מעבד.

ככל שיש יותר דרגות יצוב המידע שעובר יותר יציב ויש פחות קפיצות ובכך אפשר להעלות את התדר,

אבל מה הקשר בין זה לחיי המעבד?? כולכם יודעים שהמעבדים הללו עוברים היתעללות מצד לפני שהם יוצאים לשוק

וזה הסיבה שאין הרבה מקרים למעבדים שמתפגרים.

תחשוב על זה, אם המתח שהמעבד יקבל יהיה גבוה (לא יציב, בין היתר) חייו יתקצרו...

אבל בכל מקרה, התקלקלות טוטאלית של היא ממש נדירה.

ולנושא הדיון, אני בטוח שלא יהיו שום בעיות עם לוח בעל 4 פאזות. בכל מקרה, יותר פאזות זה תמיד עדיף יותר, בלי קשר למעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...