יום כיפור בפתח. צמים או לא? - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום כיפור בפתח. צמים או לא?

The Dom

צם ביום כיפור  

567 הצבעות

1. 1. צם ביום כיפור

Recommended Posts

• תגובות 147
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש אנשים שחושבים שבשבילם זה לטהר את הגוף ע"י כך שאתה לא מכניס כלום ואתה נותן לו פעם בשנה לפחות להתנקות, מספיק שאתה רק חושב ככה וזה מה שיהיה ו/או תרגיש.

מה זה להתנקות...הסרחון מהפה של אנשים צמים יכול להרוג את הבואש האימתני ביותר. שלא לדבר על מאות המסכנים שנשלחים למיון בכל שנה עקב התייבשות. אבל היי, העיקר אתה מאמין שזה בריא. וזה מה שחשוב. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Enough said ^^

מה זה להתנקות...הסרחון מהפה של אנשים צמים יכול להרוג את הבואש האימתני ביותר. שלא לדבר על מאות המסכנים שנשלחים למיון בכל שנה עקב התייבשות. אבל היי, העיקר אתה מאמין שזה בריא. וזה מה שחשוב. :xyxthumbs:

:lol:

תנסה לדבר עם הסבים שלך ותראה מה זה למות במקום.

אני צם אבל מצחצח שיניים ושוטף פנים,

אני לא בולע את המים, לא בא לעבוד על אף אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי למי שהדבר מפריע לו:

מה מפריע לשומרי יום כיפור שאנשים אחרים נוסעים במכונית (או כל כלי ממונע אחר)?

לא יודע, אולי זה מפריע להרגשה של החג\מועד\ מה שזה לא יהיה.

וד"א - לא צם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע, אולי זה מפריע להרגשה של החג\מועד\ מה שזה לא יהיה.

וד"א - לא צם.

אני אחדד את השאלה: רק מי שזה מפריע לו אישית יכול להסביר מה בדיוק מפריע לו שאחרים נוסעים ביום כיפור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לדוגמא צם כדי לכפר על כל החטאים, השגיאות והעוונות של אלוהים, כגון אסון הצונאמי, רצח העם בדרפור, ויותר מכל על כך שקרובת משפחה שלי נאלצה לחפש את המשפחה שלה בערמות גופות בזמן השואה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין מתי יגיע היום שאנשים יבינו שלא חייבים לקיים מצוות בשביל להאמין באלוהים. כל אחד מסוגל ליצור לעצמו אלוהים כל עוד הוא מספיק רוחני, בלי קשר למצוות כמו לצום ביום כיפור, או עד כמה הוא מחובר לדת שלו במילים אחרות. ואני אומר את זה מניסיון ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...