LENOVO L220X, מסך 22' עם פאנל S-PVA ורזולוצייה 1920X1200. - עמוד 2 - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

LENOVO L220X, מסך 22' עם פאנל S-PVA ורזולוצייה 1920X1200.

dennis14

Recommended Posts

• תגובות 30
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל פעם מחדש מדהים לראות שיש פה אנשים (למשל QttP) עם ידע עצום לגבי המון צגים, יתרונותיהם וחסרונותיהם, כולל כאלה שלא מיובאים לארץ.

אולי שווה לעשות מאמץ ולרכז את המידע באיזה מקום.

אני מתכוון למשל לאיזו טבלה עם נתונים בסיסיים כמו גודל, פאנל, רזולוציה והאם נמכר בארץ, אבל גם נתונים כמו יתרונות, חסרונות, תקלות ידועות ותלונות משתמשים, צגים מקבילים, ולמשל האם יש צג עדיף - דוגמת מה שסיפרתם עכשיו על הצג המדובר.

מצד אחד זו הרבה עבודה, אך מצד שני זה ימנע איבוד ידע ויעזור לאנשים לבחור צג מבלי לחזור על אותן שאלות שוב ושוב.

לחילופין, אפשר לעשות פעם בחודש-חודשיים ת'רד של צגים מומלצים שזמינים כרגע בארץ, בדומה למשל לרשימת מפרטים מומלצים.

ת'רד כזה יכול להכיל למשל המלצה על צג 22" (הם פופולריים מאוד עכשיו למיטב הבנתי), המלצה על צג זול באיכות סבירה (בטח 19"), המלצה לצג איכותי גדול (למשל 2408), והמלצה לצג עם פאנל איכותי אבל במחיר סביר.

האם אתם חושבים שת'רד כזה יחליף ת'רדים רבים בסגנון של "איזה צג 22" הוא המשתלם/איכותי ביותר", "מה עדיף, צג א' או צג ב'", וכו' ?

לשיקולם של בעלי הידע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט מתוך ביקורת

Thats why I was greatly surprised to see such a low-sharpness image on the screen of the ThinkVision L220x that it was virtually impossible to work with text. The connection was digital. This didnt resemble the classic blur like at analog connection or when working at a non-native resolution. There was a gray shadow, one pixel wide, to the left of each black vertical line, including fonts.

Realizing I was dealing with a defective sample, I exchanged it for another. Both samples of the L220x had firmware M10, but the first was dated March 2008 and the second, February 2008.

The second monitor was much better, yet not ideally sharp, either

הנה הקישור המלא

http://www.xbitlabs.com/articles/monitors/display/lenovo-thinkvision-l220x_5.html#sect0

למטה יש השוואה לסמסונג.

עריכה

Alas, there is one problem. Some samples of the ThinkVision L220x have an inherent drawback that cannot be corrected by any settings. They have low image sharpness. I tried two samples but both were no good in this respect. One sample was in fact defective. The other was better, but not absolutely free from that drawback. So if you are going to buy an L220x, you should check its sharpness out at a resolution of 1920x1200 with DVI connection. This test is no less important for this monitor than checking it out for dead pixels.

זה הסיכום הסופי של הביקורת

מסתבר שיש לו גם כמה סדרות פגומות וצריך להזהר מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיראה לפי מה שראיתי עליו הוא בסדר גמור

והפגם הזה היה ב 2 דגמים ספציפים.הרמתי טלפון ללנובו היום ( 10 בבוקר יום שישי ) וביקשתי שיחזרו אלי יום ראשון.אני אדבר איתם בקשר למסך

וניראה אם בכלל יהיה יבוא שלו לארץ.

אבל הכהות שלו מול הסמסונג בהחלט מחשידה בעיני.בהתחשב שהוא עולה 500 דולר ויש לי פיוות לקרוא מיסמכים אז זה יהיה אבסורד

אם יהיה לו פגם בבהירות שלו מול מסכי TN.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא כהות אלא חוסר חדות.

דווקא אחד החסרונות של המסך הוא בהירות מוגזמת ולכן הוא פחות מומלץ לעבודה גרפית.

אני מקווה שיצאו עוד מסכים אם פאנלים איכותיים במגוון גדלים

הNT דופקים את השוק

נקווה שהLENOVO L220X יצליח מספיק לעורר תחרות בשוק

מלבד הלנובו וה - EIZO S2231W הותיק והיקר יש גם את ה - HP LP2275W החדש שאין לו את בעיית הבהירות של הלנובו והוא תומך ב - SCALING 1:1 שהלנובו לא תומך בה ויש לו רזולוציה סטנדרטית של 1680X1050 לעומת ה - FHD של הלנובו (שזה חיסרון לדעתי) אבל יש לו INPUT LAG די גדול מה שפוסל אותו למשחקים (הוא גם הרבה יותר יפה מהלנובו לדעתי).

הנה הביקורת עליו - http://www.prad.de/en/monitore/review/2008/review-hp-lp2275w.html

הנה עוד ביקורת - http://www.tftcentral.co.uk/reviews/hp_lp2275w.htm

משום מה פה נמדד INPUT LAG הרבה יותר קטן והמסך נמצא מתאים בהחלט למשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר חדות זה פגם מולד.והביקורת ציינה את זה שזה בלתי ניתן לתיקון בשום צורה.

אני כרגע יושב מול הדל 228 וכותב והכל ניראה לי חד מאד.השאלה האם זה היה אז וסדרות אחרות מאז של אותו המסך פתרו את הפגם הזה.

כי חדות בתמונות ומיסמכים ומצגות זה דבר מאד חשוב.

סרטים ואינטרנט זה לא הכל.

ועוד השוו אותו לסמסונג 224 החדש והוא ניראה הרבה יותר טוב מהלנובו (שוב זה עניין סובייקטיבי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוסר חדות זה פגם מולד.והביקורת ציינה את זה שזה בלתי ניתן לתיקון בשום צורה.

אני כרגע יושב מול הדל 228 וכותב והכל ניראה לי חד מאד.השאלה האם זה היה אז וסדרות אחרות מאז של אותו המסך פתרו את הפגם הזה.

כי חדות בתמונות ומיסמכים ומצגות זה דבר מאד חשוב.

סרטים ואינטרנט זה לא הכל.

ועוד השוו אותו לסמסונג 224 החדש והוא ניראה הרבה יותר טוב מהלנובו (שוב זה עניין סובייקטיבי)

מסכים לגמרי בענין החדות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא (בטח משווק רק לעסקים), אולי NEXTOP יסכימו לייבא אותו כמו את ה - LP2065.

קראתי גם שיש את ה - 2263PW שהוא עם נתונים דומים מאד ללנובו, מעניין מתי הוא ייצא למכירה בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...