קריאת זיכרון דרך > MY COMPUTER > מראה 3.25 במקום 4 תקין ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קריאת זיכרון דרך > MY COMPUTER > מראה 3.25 במקום 4 תקין ?

GOVNER_T.S.Y

Recommended Posts

לא כל כך מומלץ להתקין מערכת 64 bit כי כל פעולה צורכת כמעט פי שניים ולכן ב4 גיגה שההפרש הוא זניח (חצי גיגה שהמערכת לא מנצלת) זה לא כדאי

לעומת זאת אם היה לך 8 גיגה וכו' זה היה יותר כדאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למדת או היית לומד כיצד פועלת מערכת 64 bit לעומת 32 היית מבין כי כל תהליך צורך כמעט פי 2 מתהליך במערכת 32 bit

מכייון שמועברים 8 byte במקום 4byte יש בקשה מהמעבד והזיכרונות לפי שניים רוחב פס

ולכן זה צורך כמעט פי 2 זיכרון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שהיא צורכת פי 2 זיכרון, אם זה היה ככה אף אחד לא היה מתקין מערכת 64 ביט.

תחת 64 ביט כל התוכנות צורכות יותר זכרון, בערך 20-40 אחוז יותר. זאת בגלל שעכשיו הכתובת של כל מקום בזכרון היא גדולה בצורה משמעותית. 64 ביט במקום 32 ביט. זה אומר שכל מערך זכרון יכול לתפוס ערכים עד 2 טרה בייט במקום 4 גיגה בייט שהיה פעם. המשמעות של זה היא שאם יש לכם פחות מ4 ג'יגה זכרון אז אתם מפסידים כמות ניכרת של זכרון עם המעבר לויסטה. למשל אם ויסטה תופסת לכם 700 מגה לאחר התקנה על 32 ביט, היא תתפוס כמעט ג'יגה עם 64 ביט. זה עוד יותר בעיה בגלל שתוכנות שלא תומכות 64 ביט לא יוכלו לנצל את מלוא הזכרון שלכם גם ככה, הן עדיין תהיינה מוגבלות על ידי 32 ביט למרות שהן מותקנות על 64 ביט. במקרה הזה פוטושופ לא תוכל להשתמש ביותר מ3 ג'יגה אבל באותו זמן היא תתפוס יותר זכרון ממה שהיא תפסה על מערכת 32 ביט.

פותח הדיון, אני מציע לך לקרוא את הדיון הזה במלואו אולי הוא יעזור לך להחליט.

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=301597.0

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי אם התהליך הוא 32-ביט או 64-ביט (הרבה תוכנות עדיין רק 32-ביט ועובדות בלי בעיה במערכת הפעלה 64-ביט ואז לא נראה לי שהם בכלל לוקחים יותר כמו שנאמר פה מעלי).

אחרי זה זה תלוי האם השתמשו במודל ש LP64 או LLP64 או LP32 שיכולים להשפיע על כמות הזיכרון.

ככה שלצאת בהצהרה שמעבר ל 64 ביט גורם לצריכה כפולה אוטומטית זה בטח לא נכון וממה שאני זוכר הראו שבממוצע זה יותר כמו 30-70% יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...