מתחרים ל-vostro 1310? (עד 4500) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מתחרים ל-vostro 1310? (עד 4500)

spiritus asper

Recommended Posts

על אילו אתם ממליצים שדומים בתכונותיהם ל vostro 1310?

אני מחפש באזור ה-13-14 אינץ', עדיפות למסך מאט, ומבחינת ביצועים אני באמת לא צריך הרבה .. סך הכל עבודה משרדית נטו.

אז אני שוקל בחיוב את ה-1310 אבל רציתי לדעת האם יש עוד אפשרויות באזור שאתם ממלצים עליהן..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי ה-Vostro 1310 הכי מומלץ תחת הקריטריונים שציינת. ב-15.4" יש יותר אפשרויות כמו ה-Vostro 1510 או הלנובו R61i.

הנקודה הכי בעייתית אצלו זה שאין לו יציאת ... לעומת זאת ל XPS M1330 כן יש .. אבל מצד שני הוא מגיע עם מסך מבריק, וממה שראיתי גם מגיע עם ויסטה.

דרך אגב... האם אני חייב לקנות את המחשב עם מערכת הפעלה? כלומר, בחלק מההצעות יש אפשרות לקבל אותו ללא מערכת הפעלה, אבל לפעמים אפשר רק לבחור בין ויסטה ל-..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם אתה צריך יציאת זה סיפור אחר לגמרי.

כרגע יהיה קשה להשיג מחשב מאט עם יציאת (ובתקציב כזה עוד יותר). אם אתה רוצה 13.3" ה-SL300 של לנובו יציע יציאת אבל אין לי מושג איך הוא יתומחר בארץ. ה-XPS נמכר עכשיו במחירים אטראקטיביים אז אם אתה רוצה משהו קומפקטי עם יציאת זו בחירה טובה.

יש מחשבים שניתן לקבל בלי ויש כאלה שלא, כמו כן זה משתנה לפעמים מחנות לחנות כפי שראית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, אם אתה צריך יציאת זה סיפור אחר לגמרי.

כרגע יהיה קשה להשיג מחשב מאט עם יציאת (ובתקציב כזה עוד יותר). אם אתה רוצה 13.3" ה-SL300 של לנובו יציע יציאת אבל אין לי מושג איך הוא יתומחר בארץ. ה-XPS נמכר עכשיו במחירים אטראקטיביים אז אם אתה רוצה משהו קומפקטי עם יציאת זו בחירה טובה.

יש מחשבים שניתן לקבל בלי מערכת הפעלה ויש כאלה שלא, כמו כן זה משתנה לפעמים מחנות לחנות כפי שראית.

אז זהו, שהיום אני לא "צריך" HDMI, אבל ממה שאני רואה זה מתחיל להכנס די חזק בתקופה האחרונה, ככה שלא הייתי רוצה למצוא את עצמי עוד כמה זמן, תקוע עם המחשב בלי אפשרות ליציאת HDMI ..

דרך אגב, לא יצא לי להתנסות יותר מדי עם ניידים, אבל אמורה להיות לי איזשהיא בעיה אם אני לוקח XPS ואז אם אני רוצה להסיר את ויסטה ולהתקין במקום? יכולה להיות איזשהיא הגבלה שתמנע ממני את זה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, עניין ה- הוא שיקול אישי שלך. כמובן שתקח בחשבון שאם אין לך למה לחבר את זה (או תוכניות לקנות משהו שניתן לחבר לזה) אז זה חסר כל שימוש...

עקרונית יכולות להתעורר בעיות בהתקנת עם ניידים שלא תומכים בדרייברים מתאימים. במקרה של ה-XPS אין בעיה להתקין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה שבאמת לא כדאי לך לצמצם את הבחירה שלך (שגם ככה היא כבר מצומצמת) בגלל יציאת שאולי אף פעם לא תשתמש בה.

אם אתה נורא רוצה, אתה יכול לבדוק רכישה של הנייד שמתאים לך כרגע (נניח הווסטרו 1310) ובעתיד - כשבאמת תרצה לשדר ותהיה ערוך גם לקלוט בטלוויזיה שלך - תוכל לרכוש עבורו תחנת עגינה עם יציאה דיגיטלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Vostro לא תומך בתחנת עגינה, ופתרונות USB קיקיוניים לא יתנו פתרון שיאפשר הוספת יציאת .

מצד שני, אם זה באמת מחשב לעבודה משרדית נטו, כפי שזה הוצג, אז אין לו שום צורך ביציאת וגם בעוד 20 שנה לא יהיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Vostro לא תומך בתחנת עגינה, ופתרונות USB קיקיוניים לא יתנו פתרון שיאפשר הוספת יציאת HDMI.

אז זה למעשה אומר שאין ממש אפשרות לחבר את ה vostro לטלויזיה? כלומר, יש לו רק יציאת VGA, אבל בלי SVIDEO או HDMI.

האם יש דרך לחבר אותו לטלויזיה "קלאסית"? ראיתי שיש ממירים בין VGA ל SVIDEO אבל הם עולים באזור ה 300$ (!)

הכוונה המקורית היתה לראות סרטים מהמחשב על הטלויזיה, אבל לא ברור לי עכשיו עד כמה אפשרי זה בכלל הולך להיות

הכבל הזה יכול לעזור? http://www.cable.co.il/sg_product~220190~35~0.htm#

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאני רואה את זה - יש לך שתי אפשרויות:

1. לנסות לחפש ברשת אחרי פתרונות שונים ומשונים, שלא בטוח שיתאימו לך, כמו זה למשל:

http://www.pccables.com/70717.htm

לא בטוח שזה מספיק כי הפעולה של להעביר מהמחשב סיגנל שהטלוויזיה יודעת לקרוא אינה טריוויאלית, אתה יכול לקרוא קצת כאן:

http://www.wirelessforums.org/alt-comp-hardware/connect-laptop-tv-vga-out-9218.html

הפתרון הזה עלול לבזבז לך הרבה זמן ומשאבים, ולהשאיר אותך בסוף אפילו קצת מתוסכל.

2. לקנות את הנייד כדי שישרת אותך בתור מחשב נייד, ולשים את היד על מחשב ישן (אולי כבר יש לך אחד כזה) שיעמוד בסלון בתור - וממנו לראות בטלוויזיה עם כרטיס מסך פשוט שיש לו TV-out.

יכול להיות שזה פתרון הרבה יותר זול מלרדוף אחרי כבלים וממירים, בשביל לראות בסוף תמונה באיכות ירודה בטלוויזיה.

לי ברור מה אני הייתי עושה (בוא נגיד שאם הייתי צריך להחתים את רונאלדיניו לקבוצה שלי - לא הייתי בוחר אותו לפי הכישורים שלו כמחלק מים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...