האיפון קיילר של נוקיה יצא, ה Nokia 5800 XpressMusic - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון קיילר של נוקיה יצא, ה Nokia 5800 XpressMusic

yousux

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מה לא ברור בדי לגרור כל דיון נורמלי על פלאפון חדש לדיון שמתחיל בהזיות על פלאפונים פתוחים מריצים פתוח ונגרר לחלומות בהספמיה על בכלליות ? מספיק הרסת דיונים קודמים (אין צורך להגיב חזרה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר מניסיון עם הIPHONE

באמת ובאמת שמדובר בקופסאת אויר...

אין בו כלום חוץ מהמסך מגע.

יש לו היום מגוון תוכנות ענק

יש לו PUSH MAIL ותמיכה בEXCHANGE

יש לו מסך מגע מדהים (עצם ההשוואה לTOUCHWIZ מגוחכת)

יש לו דפדפן שהוא כמה ליגות מעל כל דבר שיש בסלולרי אחר

יש לו מערכת הפעלה מהירה וחזקה עם ממשק אינטואיטיבי

ולפי התגובה שלך, אני רואה שהנסיון שלך עם הוא שהסתכלת על אחרים משתמשים בו

חח, ושכחת אקסלרומטר

אגב, גם האקסלומטר באייפון עובד טוב יותר מבמכשירים אחרים (למשל מהDiamond)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחוץ מזה,לפחות מזלנו שהמאיץ של CERN מבוסס , אחרת כולנו היינו מתים :P

אהבתי, לחתימה :xyxthumbs:

ודרך אגב, ניסיתי את הדפדפן של הטאץ', בחיים לא השתמשתי במכשיר נייד עם כזה נוח, אבל ההתלהבות מוגזמת, כמה שהוא נוח זה לא שהייתי יוצא לגינה וגולש במקום על ה24 שיש לי כאן, לדעתי מכשיר מצוין שצריך לעלות פחות.

כל האייפון קילרים לא כל כך מהווים איום בשבילו, ואני אפילו שוקל לקנות אייפוד טאץ'/ זון אבל יודע שאם אקנה טאץ' ימאס לי ממנו ומהסאונד שלו והוא רק יעלה אבק, מה גם שהמחיר שלו לא מוצדק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תשכח שבשביל השימושיות הזאת אתה צריך כיסים גדולים או שכשתשב הם יקרעו לך (חבר שלי איבד מכנסיים ככה חחחח), ולדעתי ברוב הפעמים שתשמע מוזיקה מחוץ לבית לא תהיה בקרבת הוטספוט ולא יהיה לך שימוש במסך.

הדפדפן מאוד נוח מנסיוני, אבל הוא לא ידידותי לבעלי אצבעות גדולות כמוני.

אולי יהיו לו יתרונות בטיול השנתי לאכסנייה אבל (אהם פלאש מובנה בדפדפן אהם) לא משהו ששווה להסחב עם כזה מכשיר גדול בכיס.

בקיצור מי שבאמת צריך בכל מקום ויש הוטספוט במקומות שהוא צריך אבל לא יכול להסחב עם UMPC, זה המכשיר בשבילו, הוא מיועד לפלח שוק מסוים בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך ללחוץ עם הקצה של הציפורן, אי אפשר ללחוץ עם האצבע עצמה (אם כן, אז גם צריך ללחוץ חזק הרבה יותר וגם זה פחות מדויק). מה יותר פשוט מזה ? המסך הגאוני של (שעדיין אף חברה אחרת לא עושה שימוש בטכנולוגיה הזו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...