האיפון קיילר של נוקיה יצא, ה Nokia 5800 XpressMusic - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האיפון קיילר של נוקיה יצא, ה Nokia 5800 XpressMusic

yousux

Recommended Posts

• תגובות 73
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מבין שיש לך בעיות בהבנת הנקרא, אז הנה:

Resistive touchscreen, huh Nokia? We're intrigued, but certainly wouldn't say impressed. claims the decision was made to appeal to the world market, particularly asian countries that prefer handwriting recognition to keyboards. Hence the stylus input option. It doesn't ruin everything for those of us that would rather tap with our thumbs, but means pushing that much harder on the screen, and using the tips of your fingers when you type instead of the flat -- knocking off a good 5 wpm or so in the process There's also a plectrum (guitar pick) included that can hang from a wrist strap if you don't want to smudge the screen and don't feel like sliding out the stylus.

For text input you have four options: handwriting, mini QWERTY keyboard, full screen QWERTY and alphanumeric keypad. The first two are stylus-based (that mini QWERTY is truly mini), while the other two are only available in landscape and portrait modes, respectively. Like we said in the hardware end of things, the resistive touch means using the tips of your fingers instead of the pads, which we find a tad frustrating, but the keyboard in landscape mode is truly gargantuan, and after an hour or two of learning we're guessing you could rattle off some pretty lengthly emails or Great American Novels.

ואם עדיין לא הבנת, אי אפשר להשתמש במקלדת מיני שלך עם אצבעות, רק עם עט סטיילוס (חזרנו לשנות ה 90...).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yousux, אף חברה לא עושה שימוש בטכנולוגיה של מכיוון שהם רשמו את זה כפטנט וכל הזכויות על זה שלהם בלבד :kopfpatsch:

בנתיים לא ידוע על עוד פטנט כזה נוח, אז לדעתי הדרך היחידה שנראה מכשירים על מסכי מולטיטאץ' היא שאפל ימכרו זכויות וזה אומר עליה במחירי המכשירים שבמילא יהיו גבוהים בגלל המסך והחיישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אפילו לא מתקרב לאייפון!

וכל אלה שתקעו שטויות על זה שהאיכות שלו פחות טובה משל SE לא מבין כלום, כי מערכת הסאונד שלו [DAC ו-PREAMP/AMP] כמו של האייפודים למיניהם שה-DAC שלהם נחשב איכותי במיוחד!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yousux, אף חברה לא עושה שימוש בטכנולוגיה של מכיוון שהם רשמו את זה כפטנט וכל הזכויות על זה שלהם בלבד :kopfpatsch:

בנתיים לא ידוע על עוד פטנט כזה נוח, אז לדעתי הדרך היחידה שנראה מכשירים על מסכי מולטיטאץ' היא שאפל ימכרו זכויות וזה אומר עליה במחירי המכשירים שבמילא יהיו גבוהים בגלל המסך והחיישנים.

אני לא מדבר על טכנולוגיית המולטיטאץ, אלא על שימוש במסך קבלי, גם על זה יש להם פטנט ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע מי האנשים שאומרים את הדברים האלו? אנשים שמעולם לא היה להם IPHONE

אל תשווה שום מסך מגע בשוק היום למסך שלו, אל תשווה שום שיש בשוק לדפדפן שלו

וכרגע (האנדרואיד עדיין בחיתולים), אל תשווה שום בשוק למערכת הפעלה שלו

יש לו גם המון חסרונות, אין ספק בזה, אבל את מה שהוא כן עושה הוא עושה טוב (טוב, אולי בתור טלפון הוא לא מבריק :P)

עברתי כבר הרבה טלפונים, כולל סימביאנים, אריקסונים, מכשירים עם WM 6.1

האייפון מתעלה על כולם בתחומים שציינתי (וגם במהירות ובפשטות)

היום מדובר כבר במוצר בשל, עם המון יישומים ואינסוף אפשרויות

דפדפן שאין לו תמיכה במרכיב כה חשוב אתרי כיום -> ג'וואה, לא נמצא בשום ליגה.

ונכון, מה שאייפון עושה הוא עושה טוב ואפילו מעולה, אבל מה שהוא לא עושה ויש המון דברים שהוא לא עושה לא מכפה מבחינתי על הדברים שהוא עושה.

אני מסכים איתך שלנוקיה הנ"ל אי אפשר לקרוא אייפון קילר(מבחינת מערכת הפעלה והמסך מגע בלבד) בעיקר שהמסך מגע לא כזה רגיש למגע לפי הסירטונים שראיתי והשימוש בעט סטיילוס דיי חובה בכמה דברים, אבל יש כיום סאמסונג שיפרה את הרגישות למסך מגע שלה לאצבעות ואת המערכת ההפעלה שלה בכללי כמו M8800 Pixon החדש , שלדעתי כן אפשר כבר לקרוא לו קילר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברוב האתרים שאני נכנס אליהם ביום יום אין ג'אווה (יש JAVASCRIPT ובזה הדפדפן כן תומך)

ולא משנה איך תהפוך את זה, לגלישה יום יומית, האייפון עושה את זה טוב יותר מכל טלפון אחר, גם מסימביאן וגם ממכשיר מבוסס WM.

נחיה ונראה מי יהיה האייפון קילר בסופו של דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי התבלבלת עם FLASH ו JAVA... למזלי אני לא רואה אף אתר נורמלי היום משתמש ב JAVA יותר...

ואיך אתה משווה פלאפון עם WIFI (כמו האיפון) לפלאפון בלי (ה M8800) ? אם כבר הייתי משווה את ה I900 Omina

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא גולש באתרים שאין בהם ג'וואה לא אומר שזה לא חשוב, מה שגם אין תמיכה בפלאש ועוד דברים שלא זכור לי כרגע.

מה שהופך את הספארי נוח לגלישה מבחינתך, זה הרגישות במסך מה שתורם רבות לחוויות המשתמש אך לא אומר שהוא הדפדפן הטוב ביותר.

אופרה 9.5 כיום הדפדפן הטוב ביותר לסלולארי, לא משנה מה תגיד. אלטרניבות יש את אופרה מיני 4.1 ,מיני מאפ וכן גם ספארי שקיים בעיקר באייפון.

ושאלה לי אליך: עם כל התמיכה שלך באייפון, אתה משתמש בדיימונד האיטי והמסורבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא רק הרגישות במסך, גם התגובתיות שלו היא הרבה יותר נורמלית מהתחרות וכמובן יכולת הזום (וכן מה לעשות אלו דברים מינימלים שאני מצפה מדפדפן).

הפלאפון האיטי והמסורבל הזה מגיע עם אופרה 9.5, אז אתה בעצם אומר שזה לא אשמת הדפדפן אלא הפלאפון ? :)

ושוב, לאיזה אתר אתה גולש שמשתמש ב JAVA ?!?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאתה לא גולש באתרים שאין בהם ג'וואה לא אומר שזה לא חשוב, מה שגם אין תמיכה בפלאש ועוד דברים שלא זכור לי כרגע.

מה שהופך את הספארי נוח לגלישה מבחינתך, זה הרגישות במסך מה שתורם רבות לחוויות המשתמש אך לא אומר שהוא הדפדפן הטוב ביותר.

אופרה 9.5 כיום הדפדפן הטוב ביותר לסלולארי, לא משנה מה תגיד. אלטרניבות יש את אופרה מיני 4.1 ,מיני מאפ וכן גם ספארי שקיים בעיקר באייפון.

ושאלה לי אליך: עם כל התמיכה שלך באייפון, אתה משתמש בדיימונד האיטי והמסורבל?

ברוב האתרים אין אימפלנטציה של ג'אווה, ככה הם בנויים...

מה שהופך את הספארי לנוח הוא המהירות שלו מול אופרה למשל,

יש לי כיום אופרה בDIAMOND והספארי של האייפון לא רואה אותו...

היה לי במשך כשנה, מכיוון שאני נוטה להשתעמם ממכשירים בשלב מסויים ומכיוון שבאייפון אין תמיכה בשרתי DOMINO של LOTUS אלא תמיכה בEXCHANGE ובMOBILEME (ומכיוון שקיבלתי אותו ב4 שקלים לחודש מאורנג' :)) החלטתי לעבור למכשיר מבוסס WM.

יש לו את היתרונות והחסרונות שלו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

yousux ועומרי, קישרתי בטעות את החוסר תמיכה ג'וואה לדפדפן. :nixweiss:

והשוואתי את Pixon לאייפון מבחינת רגישות למסך ומערכת הפעלה שהם מתקרבים כבר ליכולות של האייפון (לא יכולת המולטי טאץ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, מכיוון שאנו נגררים פה לנושאים אחרים, חוץ מפקטור האישי שאתה משתעמם מפלאפונים אחרי תקופה מסויימת, כיום, לאחר שהתנסתית גם ב DIAMOND וגם ב IPHONE, על מה היית ממליץ ?

תלוי בשימושים...

מבחינת נוחות ושימוש, האייפון לוקח

מבחינת פיצ'רים, הHTC נותן לי יותר (חיבור לדומינו ותוכנת נורמלית ולא GOOGLEMAP או FREEMAP)

בוא נגיד שאני שוקל ברצינות אחרי חודשיים עם הדימונד לקנות 3G (לי היה דור ראשון) סימפרי (מישהו נוסע לאיטליה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...