צריך עזרה בבחירת זיכרון DDR500 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צריך עזרה בבחירת זיכרון DDR500

F430

Recommended Posts

באיזו מהירות פועלים הזכרונות שיש לך?

(כי לפי זאפ רוב ה333 זולים יותר מה400, ואם יש לך כבר 333 ותקנה 400 אז הוא יפעל ב333.) [מקווה שלא בלבלתי אותך]

והאם אתה מתכוון למשוך עוד הרבה זמן עם המערכת הזו, או שאתה מתכנן שדרוג בעתיד הקרוב?

(זה חשוב כי אם אתה מתכנן להשאר עם המערכת הזו, אז תוכל לקנות 2GB ואם לא אז אני חושב שחבל על הכסף ו-1GB זה מספיק.)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזיכרון שיש לי עשכיו פועל על 400 ויש לי אחד גיגה כמו שראיתם במפרט שלי אבל אני לא רוצה שהוא יפיל אותי באובר קולק אז אני רוצה ללכת על שניי גיגה ואולי לותר על האחד ג'יגה שיש לי קריסס רץ בן 12 ל30 ואני רואה גם שהוא אוכל לי את כל הזיכרון ועוד משחקים יעשהו את זה לוקח לו דיי הרבה זמן לטעון את המשחק יכול להיות שיש קשר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אני מציע שתקנה 2GB ותשאיר את ה1GB שיש לך, כך יהיה לך 3GB. אם בעתיד יפריעו לך באוברקלוק תמיד תוכל להוציא אותם.

ככלות הכל, אל תשכח שיש הרבה דברים אחרים שמגבילים תחת אוברקלוק והזכרונות אינם תמיד הגורם הראשון לכך.

הנה זה יעשה את העבודה כמו שצריך.

http://www.noacomp.co.il/Product.aspx?ProductID=176

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז בסוף קניתי זיכרון בחנות שאני מכיר לא יקר אבל אם הייתי מוסיף באינטרנט עוד 70 שקל היה לי 2GB טוב לא נורא, אז ככה זה נתן לי לעשות אוברקלוק נחמד למעבד הנה תראו תגידו לי מה אתם חושבים להוריד את המהירות ככה זה יציב קריסס טס לי על 35 במקסימום והכי פחות על 10 2505832637899.bmp

e0603453486dc.bmp

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...