סדרת הביקורות על לוחות האם, התגובות והניסיון שלכם {Chaintech 9CJS ZENITE}... - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת הביקורות על לוחות האם, התגובות והניסיון שלכם {Chaintech 9CJS ZENITE}...

KoM

Recommended Posts

הלוח הבא בסדרה יהיה מבית EPOX, דגם EP-4PDA2+ :

והשאלה היא האם יש מקום להביאו לארץ ? מה אתם חושבים ? (לפני הביקורת...)

P6220164.JPGP6220166.JPG

P6220171.JPGP6220174.JPG

P6220188.JPG

הביקורת המלאה בקרוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מן הסתם הכל קיים ויעלה ממש בקרוב בביקורת, השאלה היא עקרונית, האם יש מקום ללוחות אם מלאי פיצ'רים ויקרים בארץ... כי משום מה דגם זה נעדר בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יפסט רשמתי - 865PE.

מייחד ? רייד IDE וארבעה מחברי SATA ברייד גם הם. ולא רק... שים לב לכבלים העגולים ויש עוד הרבה שבאת תחכו לביקורת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגבתי לגביי הביקורת האחרונה אז - היא הייתה פיצוץ 8)

לגבי הלוח הזה, אני אישית חושב שפיצ'רים לא עושים את הלוח... ברור שהיום כל לוח לא עולה לשוק בלי רשת,כרטיס קול מובנה SATA וUSB2 אבל מעבר לזה... לפי דעתי לא צריך הרבה יותר מזה, לפחות לא לגמייר או משתמש רגיל שלא צריך הרבה, כמובן שתמיד יפה גם לראות יכולות .

הייתי רוצה לדעת כמה עולה הלוח ומה שאהבתי מאוד זה את ה ROUNDED IDE !!! שלא היו לי בP4P800 :-[ אולי בדלוקס יש אבל לא ידעתי... :-\

בכל אופן אני מחכה לביקורת ולשאלתך אם יש מקום ללוח בארץ אז יש מקום לכל לוח לפי דעתי וכן ירבו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד לא הגבתי לגביי הביקורת האחרונה אז - היא הייתה פיצוץ 8)

לגבי הלוח הזה, אני אישית חושב שפיצ'רים לא עושים את הלוח... ברור שהיום כל לוח לא עולה לשוק בלי רשת,כרטיס קול מובנה SATA וUSB2 אבל מעבר לזה... לפי דעתי לא צריך הרבה יותר מזה, לפחות לא לגמייר או משתמש רגיל שלא צריך הרבה, כמובן שתמיד יפה גם לראות יכולות .

תחילה תודה רבה על המחמאה, אני שמח מאד לראות שהביקורות יוצאות בצורה הטובה ביוחד שלוחות אם ההוא נושא קשה מאד ומסובך מאד לביקורות ונושא שלא נגעו בו בכלל בארקצינו הקטנה. בנושא הפיצ'רים למשל אני לא ממש מסכים איתך ואני חושב שמה שמבדיל לוח אחד ממישנהו הוא מידת ההשקעה שבחרה חברת האם להשקיע בו מבחינת פיצ'רים נוספים שמצריכים השקעה נוספת בלוח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה יש גם בפיצ'רים יתרון גדול... אבל, אם יש לך שני לוחות, אחד מלא פיצ'רים שהמון אתה לא צריך כמו FIRE WIRE שרוב המשתמשים לא צריכים אותו או למשל 4 SATA ברייד, אז SATA, אבל 4 ? לא שווה סתם עוד 100 שקל, ויש עוד הרבה דברים כאלה, אז אם ללוח יש גם את זה והוא גם עושה אוברקלוק חייתי וגם ביצועים יפים אז סבבה, אבל אם זה סתם לוח כמו מפציץ, תוקעים בו מלא פצצות וטילים אבל הוא לא טס מהר ולא מתחמק :P אז הוא לפי דעתי לא שווה קנייה (רק אולי לשרתים ודברים כאלה), אבל הרבה פעמים יש אנשים שעוסקים בעריכת ווידאו וקול ורוצים לוח יציב, נוח מאוד להרכבה, ידידותי לסביבה ועם הרבה פיצ'רים שעוזרים ולא אכפת להם מעוד איזה 10 FPS פה ושם אז סבבה, הקטע אצל זה שהם עושים גם את זה וגם את זה ואני אישית אוהב את הלוחות שלהם מאוד ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביקורת טובה... כתובה יפה.

חסר לי רק דבר אחד, בדיקת יציבות 100% בבאס הכי גבוה. בדיקת ביצועים לאחר OC, אני הייתי עושה OC לכל לוח עד ל3GHZ ועושה השוואה של כולם ב3 בטבלה אחת, אז הייתי עושה OC מקסימלי ויציב (עם קירור מקורי או עם קירור שיהיה על כל לוח - CNPS 7000CU למשל) ושם את הביצועים שלו בטבלה עם כל שאר הלוחות במצב רגיל ללא OC ורואה את השיפור, זה גורם חשוב מאוד בקנייה של לוח וגם מראה יפה את הביצועים ואת השיפור, קראתי בכל מיני ביקורות שלפעמים היו לוחות שלא קיבלו הרבה ביצועים לאחר , ואני חושב שזה יכול להיות מעניין לדעת מה קורה אחרי זה.

ד"א גם אני חושב שאנשים צריכים לדעת מהו שיפור הביצועים במשחקים נגיד לאחר שאתה עושה OC כי זה מבטל אחריות ואם אתה לא מקבל תמורה גדולה לאחר ההמהרה לא שווה לבצע אותה ולסכן את המוצר.

תחשוב על זה 8)

בכל מקרה ביקורת יפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי אתם צריכים לכתוב לפני כל בדיקה מהן הציפיות שלכם מהלוח הזה ובסוף הכתבה לראות אם הוא עמד בציפיות ולתת לו ציון לפי זה וגם לפי יחס של מחיר/ביצועים. אי אפשר לעשות השוואה ישירה בין לוחות שלא נועדו לתת אותו דבר ולתת להם ציון על סמך אותם בדיקות.

בלוח של אפוקס מצפים לOC גבוהה כי יש לחברה הזאת מוניטין של לוחות בעלי יכולות OC, לעומת זאת אצל ג'יגהבייט אין מוניטין כזה ומי שקונה לוח כזה לא מצפה ליכולות כאלו אלה לדברים אחרים כמו ביצועים בלי (ופה הוא יותר טוב מהאפוקס לפי הטבלאות).

לפי דעתי כל לוח צריך להישפט בפני עצמו ולא בתוך "השוואת לוחות" ענקית שתצא בסוף ללא כל מטרה מוגדרת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורטל, הרעיון שלך יצא לביצוע בביקורת המסכמת של כל הלוחות, כולל שיפורים ב-OC וכדומה, אל תדאג...

אמפרור, ציפיות לא צריכות להכנס לביקורת, לכל אחד יש ציפיות שונות מכל לוח ולוח וזה דבר סובייקטיבי מאד שלא יכול להכלל שחישוב נקודות סיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הלוח עצמו הוא מעל לגבולות הסביר אך עם זאת עפ"י התרשמות שלי הוא לא לוח למתחילים או כאלה שמתכוונים לשאול: "איך לחבר את ה__".

מדובר בלוח שצריך קצת ניסיון כדי להגיע איתו לתוצאות טובות.

ואם יש למישהו את הניסיון הזה הוא בהחלט יכול להתאים.

אבל שוב, זוהי דעתי בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...