סדרת הביקורות על לוחות האם, התגובות והניסיון שלכם {Chaintech 9CJS ZENITE}... - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת הביקורות על לוחות האם, התגובות והניסיון שלכם {Chaintech 9CJS ZENITE}...

KoM

Recommended Posts

וגם ללוחות שהיו בהשוואה לא הייתה עליהם ביקורת באתר וזה לפי דעתי קצת מאכזב, אני הייתם מפרסמים ביחד ביקורות של כמה לוחות, משווים בינהם ואז כל פעם הייתם יכולים פשוט להוסיף ולסקור עוד לוח עם אותה מערכת ולהכניס עוד גורם להשוואה ולבסוף נוצר מאגר מידע של לוחות.

הביקורות עליהם יעלו בהמשך, מה לא מובן ? הדבר נכתב מספר פעמים בעמוד הראשי.

ומיוטה - אין מה לתת ציון נמוך יותר מזה כי שוב, הלוח לא נכשל באף תחום לכם ציון של 7\10 בהחלט מגיע לו...

ההערה בקשר לקירור ול-OC אני מקבל.

אני חושב שמי שלא מבין אילו לוחות באים בהמשך, ומה המיצוב והמחירים שלהם לא יכול לכעוס למה הלוח קיבל 7\10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בתור בעל לוח GB-8INXP אני חושב שהכתבה מצויינת.

קצת קטלת את הלוח.

האדם הממוצע מחפש לוח יציב ומעטים הם האנשים שמתחילים לשחק בכל אופציות ה OC.

מי צריך p4 2.4 שרץ במהירות 4ghz ? תחסוך את הכסף על מאווררים מישכות ואמצעי קרור נוספים ותשדרג

את החומרה בעתיד כשמחירי המעבדים צונחים כל הזמן... אבל זאת רק שאלה של טעם ובעיקר של זמן(לעובדים ובעלי המשפחות שביננו ;D)

רובנו מחפשים לוח אמין שיעבוד טוב ולא מעניין אותנו עוד 100HZ כדי להיות מלך האתר לשבוע הקרוב!

אבל נכון אופציות ה OC שלו לא מדהימות אך מספקות לטעמי ...

7 זה ציון קצת נמוך ללוח שכן עושה את העבודה ולא ניכשל בשום קטגוריה.

אני חושב שצריך להתיחס ל OC אבל לכוון את הכתבה יותר לקהל הרחב הממוצע.

1.יציבות.

2.ביצועים.

3.נוחות התקנה ותחזוקה (קרי תוכנות עידכון ביוס וכו..)

אבל חוץ מזה כל הכבוד.

כתבה מענינת ותמשיכו כך.

ותודה על הטיפ לגבי ה CNTRL + F3 אני כבר חודש מחפש אך להגיע לתזמונים של הזיכרון ולא מצאתי את זה.

ואף אחד פה בפורומים לא ציין שהם מוחבאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שצריך להתיחס ל OC אבל לכוון את הכתבה יותר לקהל הרחב הממוצע.

1.יציבות.

2.ביצועים.

3.נוחות התקנה ותחזוקה (קרי תוכנות עידכון ביוס וכו..)

לכל זה התייחסתי.

שוב, כאתר מקצועי שאני מקווה שפוני ם אליו לפני הרכישה רציתי להבהיר כי יש אלטרנטיבות טובות יותר כמו האביט IS7 או אפילו ה-IK1100 מבית ג'יגה בייט עצמה. ועובדה, מי שלא תכנן על משהו אחר לא התאכזב מהכתבה, אבל מי שלא תכנן על הג'יגה בייט התאכזב משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה היום שאתה קונה מעבד 3GHZ ב2600 שקל ואתה מחליט לקנות מעבד 2.4GHZ ב1200 שקל, ואתה על ידי שתי לחיצות עכבר הופך את המעבד שלך ל3.3GHZ מבלי לגרום לא סכנה או כל נזק, מה רע?

היום שכל אדיוט נכנס לביוס ויש לו מעבד פי כמה יותר חזק וברור שהלוח הוא גורם מכריע בביצוע ההמרה אז לפי דעתי זה צריך להיות נושא מס' אחד.

ד"א קובי, ראיתי את מה שכתבת, אני רק הצעתי לפרסם את הכל ביחד במקום אחד אחד וחבל שלא התיחסת לשאר הדברים שכתבתי :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום אי בד"כ לא מגיב כ"כ בפורום אבל אני פשוט חייב להגיד משהו .....חלאס לשחק אותה איזה פאקין אליטה אינטיליגנטית ולהגיד כל הזמן לכותב הביקורת

תשמע לא מתאים לי לקרוא את הביקורת כמו שאתה כותב אותה כי השפה לא מוצאת חן בעיניי ..למה ...כי אני איזה פרופסור פלצן שרגיל לקרוא מאמרים של פרופסורים אחרים ... אחלה ביקורת אני נהניתי לקרוא

תמשיכו כך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי תוכלו לעשות לי ולעוד הרבה אנשים טובה אם לפחות תעשו ביקורת על לוח ל , נמאס לקרוא כל היום על אינטל הקפיטליסטים , אני אודה אם תגיבו והאם תהיה ביקורת ?

אקח את זה כביקורת בונה ולא כעלבון, אני אישית בחרתי לעשות מספר ביקורות על הפלטפורמות החדשות של אינטל מכיוון שמדובר כעת בנושא החם בשוק, ונושא שמעניים אנשים רבים אשר עומדים לשדרג את מחשבם לפלטפורמות החדשות ולא יודעים במה לבחור מהמבחר הרב. כמו כן אני מבטיח לך כי ישנן מספר ביקורות על לוחות אם של אשר נמצאות בתנור וביקור קל בפורום OC יראה לך לפחות שלוש דגמים אשר נמצאים בבדיקות מקיפות אצלינו. במקביל לזה אני יכול להגיד לך כבר מעכשיו כי הביקורות על לוחות אינטל ימשיכו לעלות, אין כאן העדפה לאינטל או משהו בסגנון ובקרוב יעלו גם ביקורות של ופלטפורמות תואמות.

חוץ מזה שקפילטליסטים או אני חושב שבפלפורמות החדשות של יש הרבה עניין לביקורות, וכמו כן אני מבטיח לך שמספר לא קטן של הלוחות החדשים של זולים מאד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הקטע של

"הבדיקות עברו בצורה חלקה גם עם ספק חלש יחסית של EAGLE 300W, והיטסינק מקורי של המעבד..."

לי יש ספק 300 וים של ציוד ומשום מה עוד לא קרה לי שהספק "החלש יחסית שלי" איכזב

מישהו בדק פעם כמה כח באמת צריך ? בסך הכל אי אפשר לנצל יותר מסה"כ הציוד שיש לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי את הקטע של

"הבדיקות עברו בצורה חלקה גם עם ספק חלש יחסית של EAGLE 300W, והיטסינק מקורי של המעבד..."

לי יש ספק 300 וים של ציוד ומשום מה עוד לא קרה לי שהספק "החלש יחסית שלי" איכזב

מישהו בדק פעם כמה כח באמת צריך ? בסך הכל אי אפשר לנצל יותר מסה"כ הציוד שיש לך

לא הבנתי כל כך את הבעייה כאן ? פשוט הראיתי שהלוח מסתדר יפה מאד גם עם ספקים חלשים, אבל אני בטוח שאם תעמיס עליו עוד איזה כונןו קשיח יותר מדיי וזה כבר לא יהיה במצב טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר שספק של 300 הוא ספק שמסוגל לסחוב מערכת חזקה עם הרבה ציוד ועוד רזרבה לציוד עתידי.

אתה אומר שספק 300 הוא ספק חלש יחסית

ואני אומר שאף אחד לא יודע בדיוק מה זה חלש ומה זה חזק.

לדעתי הקביעה של ספק כחלש יחסית לא מבוססת דיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חלש או חזק לא קשור בדרך כלל למספר השרירותי שמצוין על הספק ויותר קשור לאיכות הספק ולחברה המייצר, לכן כשיש שילוב של 300E עם חברה ג'נרית אני יכול לקבוע כיח מדובר בספק חלש יחסית, מה שלא הייתי יכול לקבוע עם ספק HEC בהספק זהה למשל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...