פאנבויז של nVidia? נא להיכנס.. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנבויז של nVidia? נא להיכנס..

ab_box

Recommended Posts

לפי SIGGRAPH 2008 הם מאוד דומים, ו - openCL הוא אכן multi-vendor, אבל תוכנן ספציפית עבור הארכיטקטורה של .

תן לי להסביר את המשפט שלי שוב...

CUDA זאת הרחבה לפקודות של OPENCL, אשר נתמכות גם על ידי ATI וגם על ידי NVIDIA

כאשר העובדה שCUDA תוכנן במיוחד לכרטיסי מביאה לו יתרון בביצועים - אך אפשר להפעיל את הסט פקודות הזה על שני הכרטיסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

AD_BOX, שוב אתה מזכיר אותי ואת URIB ? אתה מתגרה בכוונה ?

לי נראה שכמשימה "בלתי אפשרית", שלחו אותך מהפורום ה"מתחרה" שאתה מתרברב בו כל הזמן, להציג לנו מציאות שקר כלשהי.

לפניך היה פיקה (שהזכרת אותו בהקשר ל"כלוב האריות" הזה שלנו, ואפילו הוא זילזל ביכולתך להשפיע), לפחות היה לו ידע גם בתחומים שהם לא "ATI".

וזה לא נגמר בשניכם שהרי מסתובבים להם פה עוד כמה "שליחים טובי לב" שלא אנקוב בשמם.

אם יש לי סימפטיה ל-NVIDIA על סמך נסיון מעמיק לאורך שנים, כאשר המתחרה מספקת יותר בעיות וסיבוכים מ-fucking Labs ! תקרא לי פאנבוי. המציאות היא שאני לעולם לא ימליץ למכרים על מוצר שהוא בעייתי מבחינתי ועל אחת כמה וכמה מבחינתם כמשתמשים ממוצעים.

יתרון עלות\ביצועים הוא חשוב, אבל עם כוח טהור אפשר לנגב ת'___ כל עוד הוא נשלט ע"י תוכנה חולה ופרזיטים המזניחים מפתחי משחקים.

אם אתה מפחד שאמליץ על GTX פה בפורום , אז כשלת. אם היית מכיר אותי היית שם לב שנדיר כי אמליץ על כרטיס בכלל.

ובפורום מפרטים אני אפילו לא גולש :-X

+1 לנעילה.

(Aternus Sicarius, אם אפשר או לא תספר לסבתא רבה. אנחנו מדברים ת'כלס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המטרה היא להוכיח לחברי הפורום שכרטיסי ATI מהדור האחרון הם המשתלמים, ושאין צורך לתת המלצה לקנות כרטיס שעולה ב150 ש"ח יותר ומספק אף פחות ביצועים, את הנקודה החשובה הזאת הייתי חייב להדגיש כיוון שיש פה אנשים (URIB, SYNDROME ועוד כמה) שהם אוהדים לא קטנים של המותג nVidia.

אם הטרד' נגרר לוויכוחים שטותיים כמילותייך אין לי בעיה אם תנעלו, אני כבר הסברתי מה היא המטרה ומראש ידעתי שאני נכנס לשדה מלחמה.

כרגע השיקול שלי מאוד פשוט:

א. מבחינת מחיר +/- הכרטיסים זהים, כבר הוכח לך העניין.

ב. לא צריך להתעסק עם פרופילי מאוורר במותג אנוידיה.(קרא את החתימה שלי)

ג. מזיזים את מהירות הליבה בדרייבר, ויש לנו אחלה תוצרת בית, ללא החלפת קרור, מריחת משחות וזלין וכדומה...

ד. דרייברים יציבים! אין צורך לראות את סיום המשחק דרך You Tube.

ה. גרפיקאים כמוני יקבלו האצה בפוטושופ בזכות המותג , מנגד ATI בכלל לא מתאמצת בנושא.

שורה תחתונה: אם הכרטיסים של ATI יענו על כל הדרישות שלי, אז לא תהיה שום בעיה להמליץ ולרכוש אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. לא צריך להתעסק עם פרופילי מאוורר במותג .(קרא את החתימה שלי)

ג. מזיזים את מהירות הליבה בדרייבר, ויש לנו אחלה תוצרת בית, ללא החלפת קרור, מריחת משחות וזלין וכדומה...

ד. יציבים! אין צורך לראות את סיום המשחק דרך You Tube.

ה. גרפיקאים כמוני יקבלו האצה בפוטושופ בזכות המותג , מנגד ATI בכלל לא מתאמצת בנושא.

שורה תחתונה: אם הכרטיסים של ATI יענו על כל הדרישות שלי, אז לא תהיה שום בעיה להמליץ ולרכוש אותם.

חחחח :lol: עשית לי את הערב אורי

:ladysman:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב. לא צריך להתעסק עם פרופילי מאוורר במותג אנוידיה.(קרא את החתימה שלי)

ד. דרייברים יציבים! אין צורך לראות את סיום המשחק דרך You Tube.

א. 200 ש"ח הבדל זה זהה?? (אני מדבר כמובן על ה260GTX+ למרות שגם הרגיל עדיין יקר.)

ב. אתה משלם על גירסאת קירור צד שלישי קצת יותר מהרגיל ועדיין עולה לך זול יותר מ260GTX וגם יכולות הOC משופרות כי לרוב זה קירור איכותי עם היטפאייפים.

ג. לא יודע מה איתך אבל כאשר עשיתי OC של בערך 30-40% הגעתי ועברתי את ה280GTX וזה ממש לא אכפת לי אם ה260GTX+ מגיע לזה בOC של 20%.

ד. עוד כמה ימים/שבוע יוצא ה8.10 הפעם אני חושב שהטעויות יתוקנו סופית, דווקא כשATI היו פחות נמכרים (השנתיים האחרונות) היו מאוד יציבים, הכל התחיל להתפקשש עם ה8.7.

ה. דובר רק על יצירת תוכן HD , זה לא עושה את כל הפוטושופ למהיר יותר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד. לא מעניין אותי כל החירטוטים על הפיזיקס והCUDA, בחור ישראלי בשם ערן עשה אותו דבר בכרטיסי ATI ובקרוב הוא יוציא דרייבר שכל בעלי כרטיסי ATI מסידרת HD3XXX ומעלה יוכלו להתקין.

מה ש עשתה זה לא חירטוט אלה מהפכה בתפיסה שכרטיס מסך יכול לשמש גם מעבר ליכולות גרפיות ואם אתה לא מבין בנושא אז אני מציע לך לפחות לא לכתוב שטויות .

נכון שכרגע זה לא מספק אבל בדור הבא או שני דורות קדימה יהיה כבר אפשר לראות תוצאות וכאן זה יכול להיות נקודת מפנה ש ati תשלם (למרות שראיתי פרסומים שגם הם עובדים על רעיון דומה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לאכול גת!

גם ATI וגם פיתחו את תקן ה GPGPU ושניהם תומכים בזה כבר עכשיו... (ורק לידע כללי לכל המתימרים לדעת גם מעבר לכרטיסי מסך, חישובים כללים על ה GPU זה אחד הדרישות הבסיסיות ל DX10)

אני מסכים כי ל יש יותר כסף אז היא ,"עזרה", ל ADOBE להוסיף תמיכה טובה יותר לכרטיסים שלה.

זה לא אומר ש כרטיסי ATI לא תומכים בזה...

תרדו כבר מהעניין, עורכי גראפיקה משתמשים בכרטיסים ייעודיים שעולים נכון לעכשיו כ 3 אלף שקל... וראו פלא - הם לא מיועדים למשחקים :kopfpatsch:

ומי שעורך וידיאו יש לו את FIREGL או שלא רואים את הGTX260 המסכן ממטר.

סינדרום, מתי תתבגר כבר? מדברים איתך נורמלית ושאין לך מה להגיד אתה מתחיל לחרטט :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו לאכול גת!

גם ATI וגם פיתחו את תקן ה GPGPU ושניהם תומכים בזה כבר עכשיו... (ורק לידע כללי לכל המתימרים לדעת גם מעבר לכרטיסי מסך, חישובים כללים על ה GPU זה אחד הדרישות הבסיסיות ל DX10)

אני מסכים כי ל יש יותר כסף אז היא ,"עזרה", ל ADOBE להוסיף תמיכה טובה יותר לכרטיסים שלה.

זה לא אומר ש כרטיסי ATI לא תומכים בזה...

תרדו כבר מהעניין, עורכי גראפיקה משתמשים בכרטיסים ייעודיים שעולים נכון לעכשיו כ 3 אלף שקל... וראו פלא - הם לא מיועדים למשחקים :kopfpatsch:

ומי שעורך וידיאו יש לו את FIREGL או שלא רואים את הGTX260 המסכן ממטר.

סינדרום, מתי תתבגר כבר? מדברים איתך נורמלית ושאין לך מה להגיד אתה מתחיל לחרטט :-X

אני מקווה שה"חכמים" למיניהם יקראו את התגובה הזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי להסביר את המשפט שלי שוב...

CUDA זאת הרחבה לפקודות של OPENCL, אשר נתמכות גם על ידי ATI וגם על ידי NVIDIA

כאשר העובדה שCUDA תוכנן במיוחד לכרטיסי מביאה לו יתרון בביצועים - אך אפשר להפעיל את הסט פקודות הזה על שני הכרטיסים.

זה כבר יותר מדוייק. הניסוח הקודם היה אמביוולנטי משהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לכרטיסים מקצועיים או לא!

גם הכרטיסים ה"מקצועיים" יתחילו לתמוך בGPGPU לצורך עיבודים נוספים רק מעכשיו.

זה לא משהו שנכנס רק עכשיו לכרטיסי המשחקים, אלא משהו שנכנס רק עכשיו בכלל.

Photoshop CS4, arguably the most popular single application within Suite 4, will use NVIDIA Quadro or GPUs to create a so-called interactive digital canvas.

ככה שכרטיסים מקצועיים או לא מקצועיים זה בכלל לא פקטור בדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...