פאנבויז של nVidia? נא להיכנס.. - עמוד 3 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנבויז של nVidia? נא להיכנס..

ab_box

Recommended Posts

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בפינה האדומה, במשקל 143 כרטיסי 4870, רון "GDDR5" הטכנאי!

ובפינה הירוקה, במשקל 377 ליבות GT200, סינדרום "CUDA" מומחה הקהילה!

3, 2, 1

FIGHT!

*דינג דינג דינג*

כל הויכוחים המיותרים האלו על הפורום נהיו כבר מעצבנים, אם אתם רוצים ליישב את זה בצורה יותר אישית, תעשו את זה בזירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו,

אני לא פאנבוי פשוט כואב לי הלב שאתם דוחפים את ה260GTX לכל מקום כשהוא נמכר במחיר מופקע לעומת ה4870 ..

לעומתי - סינדרום הוא פאנבוי רציני, כשטועים ומטעים צריך להגיד את זה, סינדרום - אני מפנה לך את הבמה להתנצל ולהגיד שטעית, לכולם זה קורה, ה4870 פשוט משתלם יותר, תגיד את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאיפה חלק הפאנבויזם מתחיל?!?!

מהישראלי שלא רוצה לצאת פראייר...

"היי חבר'ה קניתי HD4850, איך הוא בהשוואה ל9800GTX+ ? "

זה שיש לו HD4850:

"כרטיס פצצתי מכסח את ה 9800GTX+! "

זה שיש לו 9800GTX+:

"כרטיס פצצתי נכסח את ה 9800GTX+!"

"יאללה ה 9800GTX+ מז&*ן את ה HD4850!"

זה שיש לו HD4850:

"בסדר, בוא נתערב!"

בחיאת רבק חברה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון הדיון הזה נפתח בגלל "תופעה חמורה בה משתמשים בפורום ממליצים על GTX260 במקום HD4870" אבל האמת היא שאני לא מכיר שום תופעה כזו. בתור חבר מאד פעיל בפורום כרטיסי מסך ובתור אחד שעוזר למשתמשים חדשים יותר ומבינים פחות בנושאים כאלו אני לא חושב שנתקלתי בהמלצה לכרטיסי GTX260. חוץ מפה ושם המלצה מאיזה מישהו שזו דעתו האישית..

אני לא חושב שיש כאן איזשהי "תופעה" ולפי דעתי הגזמת לגמרי עם הדיון הזה וכל הרעיון המרכזי שלו - דפוק.

*קראתי גם על הדרך שישנן בעיות ל ATI בדרייברים החדשים (אם הבנתי נכון מדרייבר 8.7 והלאה). אולי מישהו מוכן לשתף אותי בבעיות ?

יצא לי להשתמש בכל דרייבר ש ATI הוציאו 8.5 , 8.6 , 8.7 , 8.8 ו 8.9 ודווקא נוצר אצלי הרושם שמשחקים רצים טוב יותר עם כל דרייבר שיצא. (במיוחד עם 8.9 בו ביטלו את הבאג של הנקודות הלבנות המגיעלות שצצו ב CRYSIS תחת DX10).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמעו,

אני לא פאנבוי פשוט כואב לי הלב שאתם דוחפים את ה260GTX לכל מקום כשהוא נמכר במחיר מופקע לעומת ה4870 ..

לעומתי - סינדרום הוא פאנבוי רציני, כשטועים ומטעים צריך להגיד את זה, סינדרום - אני מפנה לך את הבמה להתנצל ולהגיד שטעית, לכולם זה קורה, ה4870 פשוט משתלם יותר, תגיד את זה.

סינדרום לדעתי אחד האנשים שיותר תורמים לפורום הזה. אפשר להתווכח על מה שהוא אומר, אבל מפה לפאנבוי? עשה טובה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סינדרום לדעתי אחד האנשים שיותר תורמים לפורום הזה. אפשר להתווכח על מה שהוא אומר, אבל מפה לפאנבוי? עשה טובה...

אהממ אהמ שכחתי גם את URIB אבל לא משנה..

וכן חבר שלך שאתה כ"כ מגן עליו פאנבוי, אם תשכיל לקרוא כל הודעה והודעה שלו תראה שהוא מתווכח בכוח ומתבסס על טענות ועובדות שלא תורמות הרבה, הבנאדם פאנבוי של נוידיה LIVE WITH IT.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתווכח אני מציג עובדות כמו שהם (ומוסיף דעה אישית פה ושם). תעשה עם זה מה שאתה רוצה (או במונחים שלך - תתעלם ותקרא לי פאנבוי)

מזל שלא כולם פה צרי אופקים \ נעולים כמוך. ובכלל, ע"פ הכותרת - הרי כל מי שנכנס לתרד הזה הוא פאנבוי מראש.

GET A LIFE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מתווכח אני מציג עובדות כמו שהם (ומוסיף דעה אישית פה ושם). תעשה עם זה מה שאתה רוצה (או במונחים שלך - תתעלם ותקרא לי פאנבוי)

מזל שלא כולם פה צרי אופקים \ נעולים כמוך. ובכלל, ע"פ הכותרת - הרי כל מי שנכנס לתרד הזה הוא פאנבוי מראש.

GET A LIFE

אני לא נעול, אולי רק על הסירה הזאת, תשווה HD3XXX לסידרה 9 של נוידיה, וברור שסידרה 9 טובה יותר מהHD3XXX אבל כשמדברים על HD4870 נגד ה260GTX וה260GTX+ , ה4870 פשוט משתלם יותר - וכדאי שתתחיל לחיות עם זה, כמו גם ה4850 שמשתלם יותר מה9800GTX+ שעולה עוד 150 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהממ אהמ שכחתי גם את URIB אבל לא משנה..

וכן חבר שלך שאתה כ"כ מגן עליו פאנבוי, אם תשכיל לקרוא כל הודעה והודעה שלו תראה שהוא מתווכח בכוח ומתבסס על טענות ועובדות שלא תורמות הרבה, הבנאדם פאנבוי של נוידיה LIVE WITH IT.

לי כבר נמאס מכל המלחמות של ATI vs NV, אבל אם כבר הכנסת אותי לויכוח, אז כדאי שתקרא את זה ותפנים.

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/09/25/nvidia-sheds-flash-light-adobe

לדעתי זה נותן פה יתרון מובהק לאנוידיה, לפחות למי שמתעסק בפוטושופ ופרמייר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נעול, אולי רק על הסירה הזאת, תשווה HD3XXX לסידרה 9 של נוידיה, וברור שסידרה 9 טובה יותר מהHD3XXX אבל כשמדברים על HD4870 נגד ה260GTX וה260GTX+ , ה4870 פשוט משתלם יותר - וכדאי שתתחיל לחיות עם זה, כמו גם ה4850 שמשתלם יותר מה9800GTX+ שעולה עוד 150 ש"ח.

קודם כל תבין את משמעות המילה "משתלם". אחר כך תנסה להבין למי זה משתלם.

כי לפי מה שאני מבין ממך "משתלם" זה FPS (למשחקים מסויימים) אל מול מחיר, בלבד.

אני לא משחק ביחסים ספציפים של מחיר, אני איש טכני ואני מתייחס לכל הגורמים הקיימים, אם הם מעניינים אותך או לא זה ממש לא משנה לי.

עשה טובה, פתור אותי כבר מהתרד הזה ... נמאס לי לענות לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי כבר נמאס מכל המלחמות של ATI vs NV, אבל אם כבר הכנסת אותי לויכוח, אז כדאי שתקרא את זה ותפנים.

http://www.theinquirer.net/gb/inquirer/news/2008/09/25/nvidia-sheds-flash-light-adobe

לדעתי זה נותן פה יתרון מובהק לאנוידיה, לפחות למי שמתעסק בפוטושופ ופרמייר.

עוד נראה..

אני אומר שזה לא שווה כ"כ כמו שזה נראה, תכלס זה מוריד קצת מהעומס על המעבד אבל בין כו וכו' המעבדים של היום כ"כ חזקים שזה אפילו לא מזיז להם.

עריכה:

עזבו , יודעים מה

פיקה אמר ופיקה צדק - להיכנס לפורום שלכם זה כמו להיכנס לגוב האריות .

תנסה להסביר א' הם קולטים ג' ובאמת ככה זה אצלכם, אתם רוצים להמשיך ולהתווכח? סבבה I Dont Care.

במשחקים ובכלליות הHD4870 משתלם יותר מ260GTX ומ260GTX+, מחירו החדש עומד על כ 1250 שקלים ואני לא יודע מה איתכם, אבל אני לא הייתי מוציא מהכיס 1500 בגלל שה260GTX+ תומך בשתי תוכנות מסכנות יותר טוב ובכלליות מצבה הכלכלי של -ATI מתחיל להשתפר והתקווה שלי היא שהיא תתחיל לחתום עסקאות שיתוף ובקרוב אולי באמת נראה את סמלה של ATI מתנוסס שוב בפתיחי המשחקים ואולי גם התוכנות, אני לא יודע מה אתכם אבל אני ראיתי פה תופעה, וחברים בה לא מעט אנשים, אם תסתכלו בהיסטוריית ההודעות של URIB תראו לאורך כל הזמן שהוא מספיד, מראה חסרונות ובעיקר מתעב את כרטיסי הדור האחרון של -ATI וחבל שכך, שכן כל מה שנראה לו בעיות על הנייר - כמעט ובכלל לא קיימות, לדוג':

בעיות חום - לי אין דבר כזה, מהיום שהגיע הכרטיס לקחתי את האקספרטול והעליתי קצת מאווררים, רעש אין פה.

דרייברים? אני נשאר עם ה8.6 ומרוצה עד הגג, מה שבטוח שבנוידיה אין כ"כ הרבה פונקציות כמו בCCC.

פיזיקס וCUDA? אני מחכה לערן, ומה שכן יש כבר תוצאות, אם יזדמן לי אני אביא , הוא כבר ניסה את זה על ה3850 שלו.

שתהיה לכם שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...