פאנבויז של nVidia? נא להיכנס.. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פאנבויז של nVidia? נא להיכנס..

ab_box

Recommended Posts

אין ויכוח. שני הכרטיסים נותנים ביצועים דומים וה4870 הוא היותר זול מביניהם, ולכן גם המשתלם ביותר.

יש לי גם להוסיף (לגבי מה שסינדרום אמר):

אם נשארים עם 8.6 שאתה מקבל בבאנדל אין לך בעיות, למעשה זה אפילו לא סיבוך כי אתה פשוט נשאר עם מה שנותנים לך, אף אחד לא מכריח אותך לשדרג ל8.9, בכל מקרה עוד מעט יהיה 8.10 ואני מקווה שסוף סוף יפתרו הבעיות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי גם להוסיף (לגבי מה שסינדרום אמר):

אם נשארים עם 8.6 שאתה מקבל בבאנדל אין לך בעיות, למעשה זה אפילו לא סיבוך כי אתה פשוט נשאר עם מה שנותנים לך, אף אחד לא מכריח אותך לשדרג ל8.9, בכל מקרה עוד מעט יהיה 8.10 ואני מקווה שסוף סוף יפתרו הבעיות..

כמוך גם אני ועוד רבים מקווים שיפתרו הבעיות... כבר מעל 8 גרסאות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמוך גם אני ועוד רבים מקווים שיפתרו הבעיות... כבר מעל 8 גרסאות!

"8 גירסאות" ?! לא קצת הגזמת? לפי מה שזכור לי הבעיות התחילו עם ה8.7 ואחריו ל8.8 היה קצת באגים ובסופו של דבר ל8.9 היה כבר בעיות ממשיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני זוכר בעיות גם בגרסאות 8.6 8.5 ואפילו מתחת, ובחיאת רבק שנה את הכותרת למשהו יותר ענייני ופחות פיקנטי

כמו מה?

זה חשוב שידעו את המידע הזה, זה לא ייתכן שאנשים ישלמו יותר על דבר פחות טוב : \

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה ויכוח! וכבר לא מעט זמן על הדבר הזה, דרייברים זה דבר חשוב מאוד

וOC כבר מזמן זאת לא מילה גסה ומי כמוני יודע עד כמה יכולות ה OC של גבוהות כשעברתי מ8600GT ששיפרתי אותו ב33% לHD4850 שיש לו OC של 5%

אי אפשר להשוות יכולות אוברקלוק בן כרטיס LOW END לכרטיס HIGH END, כרטיסי HIGH END תמיד בקצה...

ובקשר לשאלה שלך ? ומה ה % שיפור ? אוברקלוק ל ATI הוא בדיוק כמו אוברקלוק לכרטיס ... ראיתי כבר כמה מצחיקים שרשמו שאוברקלוק לכרטיסים של ATI לא מעלה ביצועים... לכאלה לא מתייחסים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממוצע OC לכל הדגימות שנתנו המשתמשים באתר (GTX260 "רגיל")

2h6as6h.jpg

http://www.hwbot.org/hardware.compare.do?type=gpu&id=1361_1&id=1355_1

לא כל אחד עושה OC לכרטיס שלו, ודבר שני שהגזמתי ועשיתי OC של כמעט 40% קיבלתי בערך 15FPS יותר בכל המשחקים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AD-BOX חבל על המאמץ שלך, האנשים פה לא קוראים את הנושאים הנעוצים ואתה מצפה שהם יעשו מחקר רציני לפני הקנייה...

יש עכשין בסקאיפיסי HD4850 SONIC של PALIT ששינו לו את ה PWM ושמו קירור צד-שלישי שעובד בקושי על 700RPM ועל 50C במנוחה, ואתה רואה עדיין אנשים ממליצים על 9800GTX+ שעולה 100 שקל יותר, 65C במנוחה וגרוע יותר בביצועים... אז מה אתה מצפה?

עכשיו גם הוציאו HD4870 SONIC 1GB ששיפר את ביצועי ה HD4870 בכ 25% ועולה אותו דבר כמו HD4870 רגיל (בחו"ל) אבל יש עדיין אנשים שאומרים כי ל +GTX260 יש יותר והוא עדיף...

אם אתה , זה לא אמור להיות איכפת לך, שיקנו משהו גרוע הם ירוצו לשדרג עוד חודשיים, יותר כסף בשבילך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AD_BOX תשמע, אני אמרתי את שלי.

אבל זה יפה איך שאתה מתעלם מכל החסרונות של 4870 ומכל הייתרונות של GTX260+ \ מציג את רק את ההפך כעדיפות ברורה ל-ATI.

נו יופי הכרטיס יותר זול, אז תרכוש 4870 מה אתה רוצה ? שכולם ילכו בעקבותיך (ו-Aternus), כי אתם יודעים יותר טוב מכולם, כמובן ...

אני חושב ש QttP סיכם את העניין בצורה הטובה ביותר:

טוב, כולם להשתחוות לרון. אין לכם טעם להתווכח איתו, חבר'ה, כי הרי הוא פאנבוי של ATI טכנאי ורשתות ובעל ידע בחומרה! איך אפשר אף לרגע לחשוד בחוסר אובייקטיביות אצלו?

ולמה באמת להמליץ על כרטיסים אחרים, כשיש 4850 ו-4870? יותר כרטיסים רק יוצרים יותר בלבול! אז יאללה כולם ליישר קו ולקנות כרטיסים של ATI!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו... 11FPS יותר למשהו כמו 90-100 זה 10-12%

בכל אופן, השיטה היחידה שלי להעלות את הביצועים באופן משמעותי לHD4850 היא VMOD, מאוד מסוכן... אבל אם זה יצליח... :sleep:

שוב זה מחזיר אותי לפוסט הקודם שלי,

יש את HD4850 SONIC שבא עם PWM של שלוש שלבים וזה בעצם פותר לך את הצורך ב VMOD כמעט לחלוטין...

AD_BOX תשמע, אני אמרתי את שלי.

אבל זה יפה איך שאתה מתעלם מכל החסרונות של 4870 ומכל הייתרונות של GTX260+ \ מציג את הדברים כעדיפות ברורה ל-ATI.

נו יופי הכרטיס יותר זול, אז תרכוש 4870 מה אתה רוצה ? שכולם ילכו בעקבותיך (ו-Aternus), כי אתם יודעים יותר טוב מכולם, כמובן ...

אני חושב ש QttP סיכם את העניין בצורה הטובה ביותר:

מי זה ה"כולם" שאתה מדבר עליהם? למה שכרטיסי 8800GT שלטו בשוק ראית אותי מדבר בכלל? תלמד לדעת מתי אתה טועה חבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

dj-electric, הכרטיס שלך הוא כרטיס מסורס, 8800 שהורידו לו תדרים (+ - עוד כמה דברים, נכון) אתה מעלה לו את התדרים חזרה למעלה אז ברור שתראה שיפור יפה.

Aternus Sicarius, HD4870 ששופר בביצועיו ב25%? אני רוצה לראות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...