Tropic Thunder\רעם טרופי - היום בקולנוע :) - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Tropic Thunder\רעם טרופי - היום בקולנוע :)

klayton

Recommended Posts

tropic-thunder2.jpg

ז'אנר: הרפתקאות, פעולה, קומדיה.

אורך: 107 דקות.

שפה: אנגלית.

מדינה: ארה"ב, גרמניה.

במאי: בן סטילר.

שחקנים: ג'אף קאן, רוברט דאוני ג'וניור, אנטוני רויויואר, ג'ק בלאק, ג'י ברושל, ברנדון טי. ג'קסון, בן סטילר.

חברת הפקה: Goldcrest Pictures, DreamWorks SKG, Internationale Filmproduktion Stella-del-Sud Second, Red Hour Films, Road Rebel.

תאריך יציאה לקולנוע בארץ: 25/09/2008

תקציר:

גיבורי הסרט הם שלושה שחקנים הוליוודים מפורסמים (בן סטילר, ג'ק בלאק ורוברט דאוני ג'וניור) שכל אחד מהם בלתי נסבל בדרכו שלו. השלושה, שמשתתפים בסרט על מלחמת וייטנאם, מביאים לבמאי שלהם את הסעיף, עד שהוא הוגה את תוכנית הנקמה המושלמת: לזרוק אותם לג'ונגל מזרח-אסייתי ולראות מה קורה כשהם נתקלים בקבוצת לוחמי גרילה ונאלצים לשחק אותה רמבו על אמת.

~סרטים~

טריילר: http://www.youtube.com/watch?v=R_Hk6VM7y_s&fmt=18

:yelclap: :yelclap: :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הו כן.

:hizuk: :hizuk:

Welcome to the goody room!! :lol:

טום קרוז ענק, פשוט ענק. וגם רוברט דאוני ג'וניור מספק לא מעט פנינים בסרט הזה.

ובכלל, סרט מצחיק מאוד, עשוי לתפארת (נראה לי שהבמאי שתה קצת במהלך הפקת הסרט ;D), והסאטירה שבו עוברת בצורה מעולה.

אגב, מישהו שם לב למרטין לורנס בסרט? :)

ועוד משהו - עד עכשיו אני לא מבין את המשפט האניגמטי - "I am a rooster illusion"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם שמתם לב להיקף ההשקעה מסביב לסרט הזה, שלדעתי מדובר בתופעה של ממש והופכת את "רעם טרופי" ליותר מסתם סרט, אלא לפרוייקט קולנועי מיוחד במינו.

שימו לב לאתר הזה:

http://www.rainofmadness.com/

הסרט הבדיוני אותו מצלמים "גיבורי" tropic thunder (כלומר דמויות השחקנים הבדיוניות) אכן הופק, והוא ניתן להורדה חינם (אבל רק מתחומי ארה"ב. לעזאזל).

מעבר לכך, אם תחקרו קצת את הקישורים בצד ימין, תראו שלכל אחד מהשחקנים הדמיוניים (ואפילו לאיש הפעלולים!) יש אתר משלו (ברמה מכובדת מאוד), הכולל בין היתר ביוגרפיה, פרסים שזכה וקישורים לאתרים של הסרטים הבדיוניים בכיכובו! (שגם הם מכובדים מאוד, כל אחד מעוצב ברוח הסרט והשחקן המככב, וכוללים טריילרים ואפילו הורדות של wallpapers וכד')

בקיצור, שווה להכנס לאתר ולקישורים השונים. לא זכור לי שראיתי דבר דומה בהפקה קולנועית כלשהי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...