איפה אפשר להשיג בארץ במחיר שפוי את הZ100G? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג בארץ במחיר שפוי את הZ100G?

i-pink

Recommended Posts

לא הבנתי את עניין הנעימות?

מה זה משנה לי אם זה משדר חזק? מה לא נעים בזה?

בבקשה נא לא לסטות מנושא השרשור, לכן אחזור לשאלה המקורית.

איפה ניתן לקנות את הZ100G במחיר של פחות מ1500 שקל.

מספיק לי רשיון ל5 מחשבים או אפילו ללא רשיון בכלל כי הפונקציה של הFW פחות משנה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הודעה זו נערכה ע"י אחראי הפורום וכל הפרטים שבה נמחקו.

אין לפרסם או לבצע מכירות על גבי הפורום, אם אתה מעוניין למכור משהו למישהו\י פנה אליו\אליה באופן פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שידור רדיו בתדר של 2.4GHZ ובעצמה של מעל 300 מיליואט זה כבר לא בריא , למקרה שלא הבנת אותי.

בדיוק

הוא התכוון מבחינה בריאותית , לאיזה עוד אספקט הוא יכול להתכוון?

ולא הבנתי פה משהו, I-PINK , מדבר בתור בת - כנראה שהוא בת , ועונים לו בתור בן , אז או שאנשים פה לא הבינו שזה בת , או שהוא לא יודע לדבר , או שאני מטורלל , אבל האופציה האחרונה נשללת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

הוא התכוון מבחינה בריאותית , לאיזה עוד אספקט הוא יכול להתכוון?

ולא הבנתי פה משהו, I-PINK , מדבר בתור בת - כנראה שהוא בת , ועונים לו בתור בן , אז או שאנשים פה לא הבינו שזה בת , או שהוא לא יודע לדבר , או שאני מטורלל , אבל האופציה האחרונה נשללת

או שלאף אחד לא באמת אכפת אם הוא בן, בת, או אנדרוגן וכמובן שהחוק הראשון של האינטרנט תמיד תופס -

Welcome to the Internet: Where men are men, women are men, and children are FBI agents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לא אכפת

אתה לא באיזה כנס או רושם איזה חוברת או מדבר בכללי

אתה מדבר לX ספיציפית שבמקרה הזה זה בת , אז תדבר בהתאם , להביא תירוצים וכו' לא עוזר, פשוט תגיד OOPSE טעיתי

אה וחזרה לדיון

אני לא מבין מה את צריכה את הראוטר הזה , זה יהיה פשוט ביזבוז בבית רגיל

יש כל כך הרבה פתרונות אחרים , בשביל מה את צריכה את זה ? זה כמו לשם תחנת קליטה סלולרית ל5 בתים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי את עניין הנעימות?

מה זה משנה לי אם זה משדר חזק? מה לא נעים בזה?

בבקשה נא לא לסטות מנושא השרשור, לכן אחזור לשאלה המקורית.

איפה ניתן לקנות את הZ100G במחיר של פחות מ1500 שקל.

מספיק לי רשיון ל5 מחשבים או אפילו ללא רשיון בכלל כי הפונקציה של הFW פחות משנה לי.

לפעמים יש מכירות של משומשים כאלה. בדקי באתרי המכירות המתמכים בכך כמו YAD2 וכיוב'. להביא מחו"ל לא הייתי ממליץ, כי אם זה יפול במדגם של המכס אין הרבה סיכוי שתקבלי אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נעולה על הZ100G, הוא פשוט עשה עבודה נפלאה. ואני מרוצה ממנו פשוט הוא עולה יקר מאוד.

הדרישות הם:

פתרון קליטה לבית 3 קומות (מרתף + 2 קומות)

יצירת יוזרים לחיבור VPN

חיבור שני מודמים על מנת לקבל שרידות תקשורת טובה יותר.

שרת הדפסה

רצוי גם FW

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הבעיה תנו לה פירגון עם זה מה שיעזור לה, תעזרו לה במקום להגיד מה היא צריכה, יש את הפורטיגייט הוא גם מעולה במחירים אני לא מבין תנסי למצוא מחירים ב-E-BAY.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי זה בזבוז כסף מוחלט, עדיף לקנות מחשב חלש להתקין בו כמה כרטיסי רשת אלחוטיים והפצה כמו ZeroShell שנותנת DMZ/CC-CF/AV/VPN וואט אבר במקום להוציא כמה אלפי שקלים על קופסא יעודית במיוחד בהתחשב שבשביל הרבה מהפיטשרים שלה צריך לשלם רשיונות שנתיים וכן זה כולל גם למעל מ3 חיבורי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...