איפה אפשר להשיג בארץ במחיר שפוי את הZ100G? - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג בארץ במחיר שפוי את הZ100G?

i-pink

Recommended Posts

נתב עם FW מובנה של Check Point במחיר שפוי? אין דבר כזה, מאותה סיבה שג'יביק עולה 1000 דולר, וכבל RX/TX SM אופטי של מטר עולה 80-100.

מי שצריך את זה באמת יכול להרשות את זה לעצמו, אין סיבה שבעסק קטן ושלא נדבר על בית יהיה ציוד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט חולה עליו.

הZ100G כולו מתכת משדר עוצמה!

חשבתי אולי ללכת על הFW של ג'וניפייר אות מזה שהוא תותח, אני מתה על הצבע הכחול שלהם!

או לדחוק עוד את התקציב ואז ללכת על איזה פורטיגייט נחמד, אבל אני לא מצאתי משום מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא לא נמכר over the counter, זה לא ציוד לבית או לעסק קטן, זה ציוד לעסקים בינוניים אם לא למעלה מזה. זה לא צעצוע, לאף אחד כמעט אין צורך בנתב + FW + Content Checker + AV + עוד קקמייקות מונפצות בתור Appliance.

חברות ISP מוכרות אותו בתור כחלק מחבילת אינטרגציה לשרותי מתקדמים לעסקים גדולים, הנתב הזה + כמה APים זה כל מה שצריך בשביל לספק WIFI מאובטח לקניון או לפרק תעשיה בלי שום דאגות שנובעות מאחזקה מיותרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

i-pink, אם פתחת דיון סתם כדי להשטות בפומבי אז אני מציע לך ללכת לחפש מקום אחר.

אם חיפשת חנות שתמחור לך UTM נורמלי במחיר "נורמלי" בזבזת את הזמן.

עדיף לך כבר להוריד חומת אש מבוססת או BSD כדוגמת astaro, smoothwall או pfSense, ולהתקין אותם על מחשב ישן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכירה את הציוד הנ"ל ואת היכולות שלו, ולכן אני רוצה אחד כזה גם אצלי בבית.

פשוט הראוטר שלי מתחיל לגמגם ואני מעונינת להחליף אותו במכשיר מקצועי.

אני מאוד נותה לכיוות הZ100G בגלל הטווח קליטה העצום שלו וגם בגלל האופציה לניהול טוב של חיבורי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק מה שאני לא מבינה.

נכון הוא עולה כמו 3 ראוטרים, אבל הוא גם משדר פי 4 יותר חזק.. וזה בלי לדבר על אופציה של חיבור שני מודמים (שרידות גבוהה יותר) וניהול משתמשים בחיבור . על מנת להתחבר מרחוק לבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...