מודם 56K ב-XP : אין צליל חיוג... - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם 56K ב-XP : אין צליל חיוג...

e.t

Recommended Posts

המודם הוא: Conexant SoftK56.

התקנתי , המודם זוהה כ-STANDARD או BEST DATA , או משהו כזה... ::)

יושב ב- COM3 , הוא מזוהה ב-DEVICE MANAGER.

ההגדרות של החיוג בסדר (נדמה לי), הכנסתי DNS של השרת שאליו אני מתחבר, בקיצור - לא עוזר גם אחרי ששיחקתי עם ההגדרות בכל מיני דרכים - הוא מודיע שאין צליל חיוג (הקו בסדר, החיבור בסדר, הכל היה בסדר עם WIN ME).

אחרי שהבנתי שזה לא הולך, אמרתי נחפש רלוונטיים,(באתר החברה- אין! , עד שמצאתי באיזה חור לקח הרבה זמן), והתקנתי.

ה- אומר שהם "לא מוכרים"- אישרתי, ההתקנה עברה בסדר. נראה שזה עבר חלק (אין משהו חשוד ב-DEVICE MANAGER).

שוב שיחקתי עם כל מיני הגדרות שם , אבל זה לא עזר.

אני לא יודע מה הבעיה - "אין צליל חיוג". ???

למה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הוא לא, Conexant רק מייצרת את הצ'יפ..

אני יכול רק להניח שיש לך מודם של Zoltrix, מהדגמים של ה-"CobraLITE" האומללים...

אני יודע כי נתקלתי בדיוק באותה בעיה כשהתקנתי מודם דומה אצל חבר שלי, והדגם הספציפי הזה דיי פופולרי בארץ..

תתקין ספציפים לדגם הזה (לא קיבלת עם המודם?!)..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא, Conexant רק מייצרת את הצ'יפ..

אני יכול רק להניח שיש לך מודם של Zoltrix, מהדגמים של ה-"CobraLITE" האומללים...

אני יודע כי נתקלתי בדיוק באותה בעיה כשהתקנתי מודם דומה אצל חבר שלי, והדגם הספציפי הזה דיי פופולרי בארץ..

תתקין דרייברים ספציפים לדגם הזה (לא קיבלת עם המודם?!)..

לא נראה לי, אבל באמת שווה בדיקה.

אני אבדוק באמת.

ולא, אין לי דיסק התקנה... (אין לי מושג איפה הוא).

אגב, כשה- זיהה אותו בתור BEST DATA , הוא היה אמור לתפקד לפחות, לא?

שחכתי לציין - יש תגובה של המודם. כשאני בהגדרות שלו - Query Modem - הוא מגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט אין לך דריוורים מתאימים

ראיתי את זה הרבה פעמים

המודם מגיב , אבל לא מחייג

אתה חייב דריוורים שמיועדים למודם הזה , לא תמיד הם יעבדו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המודמים האלה שמבוססים על צ'יפ של CONEXANT הם הדפק הכי גדול שיש. מודם של קריאיטיב (MODEM BLASTER) דוקא כן מותקן אוטומטית ב-. ויש מודם של SMARTLINK שגם עובד מצוין ב-.

אם מודם הוא הבעיה היחידה אחרי שעוברים לחלונות אז אני מאמין שזה שווה השקעה של 100 ש"ח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, יש התקדמות..

אכן כמו שחשב אנקודר , המודם הוא לא של CONEXANT , אלא רק צ'יפ שלהם.

החברה היא : ORIGO ( ??? ) , לא חשוב.

מצאתי את האתר, אני מוריד את הדרייבר.

נקווה לטוב, צפו לעדכונים.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באסה!

זה בדיוק אותם דרייברים כמו של CONEXANT שהשגתי קודם...

הוא מזהה את זה בדיוק אותו דבר (Conexant SoftK56).

לא עזר. :'(

כי בדרך כלל היצרניות הקטנות האלה לא טורחות לייצר דרייברים ספציפיים ומסתפקות בדרייבר ג'נריק של הצ'יפ של CONEXANT.

הנה משהו שאולי יעזור לך. אתה חייב לקרוא שם את ההסברים ולנסות לזהות אם המודם שלך הוא HCF או HSF (שזו האפשרות הסבירה יותר) ואז להוריד את הדרייבר שיש שם ולהתפלל שזה יפעל.

הנה הלינק

אם גם זה לא יעזור אז הייתי ממליץ לך לחפש מודם אחר. הם כל כך זולים היום שלא שווים את המאמץ הזה של ניסוי שבדרך כלל נכשל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי , המודם זוהה כ-STANDARD או BEST DATA , או משהו כזה... ::)

יושב ב- COM3 , הוא מזוהה ב-DEVICE MANAGER.

ההגדרות של החיוג בסדר (נדמה לי), הכנסתי DNS של השרת שאליו אני מתחבר, בקיצור - לא עוזר גם אחרי ששיחקתי עם ההגדרות בכל מיני דרכים - הוא מודיע שאין צליל חיוג (הקו בסדר, החיבור בסדר, הכל היה בסדר עם WIN ME).

אחרי שהבנתי שזה לא הולך, אמרתי נחפש רלוונטיים,(באתר החברה- אין! , עד שמצאתי באיזה חור לקח הרבה זמן), והתקנתי.

ה- אומר שהם "לא מוכרים"- אישרתי, ההתקנה עברה בסדר. נראה שזה עבר חלק (אין משהו חשוד ב-DEVICE MANAGER).

שוב שיחקתי עם כל מיני הגדרות שם , אבל זה לא עזר.

אני לא יודע מה הבעיה - "אין צליל חיוג". ???

למה?

המכאוב שלך זה מודם כאוב מאוד, שיצא לי לעבוד עם מספר מודמים מסוג זה, ופשוט ברגע שאין לך את הדרייבר המקורי שבא עם הדיסק אכלת אותה. בעיקר אם הבעיה היא שהמודם מזוהה אבל אמר שאין צליל חיוג(כאילו חוט הטלפון לא מחובר). אני מכיר את הבעיה, ואין, כמעט, שום דבר שיכול לעזור לך בעניין הזה, כי זה מודם תוכנה שבנוי על כך שהפקודות שלו מתוקנות בדרייבר.

אם היה לך מודם של AZTECH עם צ'יפ של CONEXANT יכול להיות שהיית מצליח למצא דרייבר, כי אז היה לך דגם מדוייק של המודם(ולא של הצ'יפ).

כל המודמים האלה שמבוססים על צ'יפ של CONEXANT הם הדפק הכי גדול שיש. מודם של קריאיטיב (MODEM BLASTER) דוקא כן מותקן אוטומטית ב-. ויש מודם של SMARTLINK שגם עובד מצוין ב-.

אם מודם הוא הבעיה היחידה אחרי שעוברים לחלונות XP אז אני מאמין שזה שווה השקעה של 100 ש"ח.

לא הייתי יכול לנסח את זה טוב יותר. אני בכלל לא מבין למה אנשים קונים את מודמי הקבר של חברות לא מוכרות המבוססים על צ'יפ של CONNEXANT כשאפשר לקנות מודם של קריאטיב בעוד 10-20 שקל, שייתן תמיכה יותר טובה של וגם יסבול מפחות מכאובים(אם בכלל). הכי נמוך שאני מוכן לרדת מבחינת מודמים זה מודם של AZTECH אבל לפחות הם מספקים תמיכה טובה לדרייברים לכל דגם ספציפי של מודמים שלהם. לUS ROBOTICS אסור להתקרב, אלא אם כן מדובר במודם חיצוני או מודם ISA חומרה מלא, כל השאר שלהם הם דרעקים שקשה מאוד למצא עבורם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתי יכול לנסח את זה טוב יותר. אני בכלל לא מבין למה אנשים קונים את מודמי הקבר של חברות לא מוכרות המבוססים על צ'יפ של CONNEXANT כשאפשר לקנות מודם של קריאטיב בעוד 10-20 שקל, שייתן תמיכה יותר טובה של וגם יסבול מפחות מכאובים(אם בכלל). הכי נמוך שאני מוכן לרדת מבחינת מודמים זה מודם של AZTECH אבל לפחות הם מספקים תמיכה טובה לדרייברים לכל דגם ספציפי של מודמים שלהם. לUS ROBOTICS אסור להתקרב, אלא אם כן מדובר במודם חיצוני או מודם ISA חומרה מלא, כל השאר שלהם הם דרעקים שקשה מאוד למצא עבורם .

רוב האנשים לא הולכים לחנות ומבקשים מהחלבן המקומי "מודם קבר מבוסס CONEXANT". זה פשוט מה שדוחפים להם למחשב כי החנות קונה כאלה בכמויות במחיר זול מאד וזה רווח נקי שלהם. אם כבר לקנות מודם מבוסס CONEXANT אז שיהיה מודם של PINEGROUP או APACHE שהן חברות ידועות עם אתר מסודר שמתעדכן מדי פעם בדרייברים חדשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנס ל-MODEM OPTIONS ול-PROPERTIES שלו.

בחלון שנפתח תקיש על לשונית ADVANCED.

יש לך שם שדה ריק שנקרא EXTRA INSTALIZATION COMMANDS.

תכתוב ATX3 ותאשר את כל החלונות.

פקודה זו מתעלמת מצליל חיוג ומנסה לחייג בכל זאת.

תודיע אם עבד. אם לא יש המשך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...