סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון... - עמוד 4 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון...

chenrp

Recommended Posts

היהודים התחילו עוד מימי אברהם אבינו בראשית ימי האומה המצרית.

היהודים נקראים יהודים על שם יהודה. בתורה הם נקראים רק בשם "ישראל". עם מוזכר במצרים לפני יותר משלושת אלפים שנה במצבת .

אם יהודה עוד לא נולד בימי אברהם אז איך כבר יכלו להיות יהודים? זה סותר את חוקי הפיזיקה איך שהו אני בטוח...

יש אנשים שקוראים לעצמם אברהמיים והם לא מחשיבים עצמם כיהודים, אברהם הוא גם אבא של הערבים על פי התורה...

אני ממליץ לך לפתוח ספר תורה שאתה כל כך מבין בו ואפילו לא לחפש, פרק ט' פסוק א' ספר שמות, עיברים או

לא עיברים?

לגבי הנפילים הם היו רק פרט אחד מסיפור המבול. הסיבה בגללה הבורא מחליט להשמיד את העולם הוא בגלל שכל בני-אדם השחיתו את דרכם, היו גוזלים, מקיימים יחסים עם חיות ועושים נישואין בין גברים ובין נשים [כמו שרוצים לעשות בימינו]. רק נח ומשפחתו היו צדיקים בדור ולכן הבורא הציל את חייו וחיי בניו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

וואלה, אתה צודק. אנחנו גרועים בהכל, הכל באסה. יודע מה? אין לך סיבה לחיות, העולם הזה כזה גרוע, למה שלא תעזוב אותו ותעבור לך למקום יותר טוב?

די עם הפיגור הזה. עוני, אבטלה, ובעיות בכלליות, הם לא דברים שמוגבלים לישראל ולא ליהודים. זה פשוט שהתעקשנו על מדינה בחרא מיקום, מה לעשות.

עד עכשיו, בצד של תומכי הקונספירציה והחירטוטים: אנשים שמביאים כ "מקור" איזשהו וידאו אקראי מיוטוב עם תצלומים אלוהים יודע מאיפה, ואחלה של מוזיקת אימה.

בצד של מפריכי השטויות- עשרות מקורות עם הסברים מפורטים, תצלומים עם הפניה למקור, וגם... ההיגיון הפשוט, שאומר שאין שום דרך לנווט פלנטה, זו לא פאקינג ספינת חלל, ולא קיים גוף שיכול לבקר באותו מקום פעמיים- אלא אם יש לו מסלול קבוע.

אפנה אותכם להודעה שלי מעמוד 2

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=362571.msg3139683#msg3139683

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יהודה עוד לא נולד בימי אברהם אז איך כבר יכלו להיות יהודים? זה סותר את חוקי הפיזיקה איך שהו אני בטוח...

יש אנשים שקוראים לעצמם אברהמיים והם לא מחשיבים עצמם כיהודים, אברהם הוא גם אבא של הערבים על פי התורה...

אני ממליץ לך לפתוח ספר תורה שאתה כל כך מבין בו ואפילו לא לחפש, פרק ט' פסוק א' ספר שמות, עיברים או

לא עיברים?

בכל התורה לא מוזכר המילה "יהודי". מוזכר רק השם , שהיה מורכב מכל 12 השבטים. רק לאחר הגלות נודעו הישראלים בשם "יהודי" שנולד מן השם "יהודה".

נכון. אברהם הוא אביו גם של הערבים. אך בתורה 12 השבטים שנולדו מיעקב כבר נקראו בשם . הוא עם .

לא הבנתי מה רצית אחר כך לומר.

שוב אני אפנה אותך למה שכתוב (האמת שכבר התחלתי לחשוב שאתה מבין על מה אתה מדבר ::)), בראשית פרק ו' פסוק ט':"איש צדיק תמים היה בדורותיו" , לא התערבב עם הנפילים וגם לא השושלת שהביאה אותו.

כמו שאני מכבד אותך אתה תכבד אותי,בלי זלזול .

כאן יש לך טעות קטנה. כתוב שכל אדם בימי המבול חי מאות שנים. כך כתוב בתורה במפורש, כך שגם נח חי כמה דורות, ואכן נח לא חטא עימם בכל הדורות הללו.

שטיות במיץ קוראים להם בני האלוהים, בניגוד לבני האדם, שוב תקרא מה כתוב, אם גזרו לך את הדף הזה מהספר אז תשיג אחד שלם....

בבקשה בלי שטיות במיץ או במיץ עגבניות. :cool2:

כולנו בני-האדם וכולנו גם בני-האלוקים. השם אלוקים בזמן התורה היה שם למישהו חזק. גם מלכים היו קוראים לעצמם אלוקים[אלוקים ,כיודע אסור לכתוב/לומר את שמו לבטלה,לכן אני שם ק']. אפילו בתורה אומר ה' למשה רבינו: "לך אל אהרון והיית לו לאלוהים" - הכוונה למישהו המכוון ומדריך אותו. כך שהמילה אלוקים מדגישה כח. בימינו השימוש במילה אלוקים הוא אך ורק לבורא השמים והארץ כמו שצריך להיות, וכמו שכתוב גם בתורה "בראשית ברא אלוהים את השמים ואת הארץ".

אולי אמיתי ואולי לא העובדה היא שהמון תרבויות קדומות יותר מאיתנו תיארו מיתוסים דומים עוד לפני שהיה לנו איזה שהו מבנה של עם שלא לדבר על הספר עצמו.

באופן אישי אני לא חושב שהדת זה משהו טוב, לא שהיא ממוסדת בכל אופן, כי ליהודי למוסלמי ולנוצרי

יש דבר אחד במשותף וזה שכל אחד מהם בטוח שרק הוא צודק ומוכן להרוג אותי כי אני לא מאמין באלוהים שלו (או בקיצור כל אחד בטוח

שהקטן של האלוהים שלו יותר גדול...)

אם סיפור בראשית והמבול לא היה אמיתי אז התרבויות האחרות לא היו יודעות עליו והיית שומע עליו רק בתורה.

רק בגלל שסיפור בראשית והמבול היו אמיתיים אז גם התרבויות האחרות ידעו עליו וסיפרו עליו בלי קשר לתורה.

אני מבין שאתה לא רואה הבדל בין הנצרות, האיסלאם והיהדות?

מסתבר שלא למדת על זה במאמרים אלו תלמד:

http://www.haemet.net/articles/meaning/true_tora/god_interest.htm

http://www.haemet.net/articles/meaning/true_tora/meaning_tora.htm

וזה הכי חשוב

http://www.haemet.net/articles/meaning/true_tora/torat_emet.htm

בוא לא נכנס לנושא דת [שאינו קשור לנושא האשכול,אבל איני רוצה שתטעה אנשים, כפי שכתבת בתחילת דברייך

באופן לא מפתיע יש פה המון בילבול, דעות קדומות וחוסר ידע בסיסי...
.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...

תיראי אני חי עד היום בסרטים מניבירו הזה אוקי ?! אבל אחרי שבדקתי הבנתי משהו אתה אמרתה שכתוב על זה בתורה והם נחתו פה ולא קרה לכדור הארץ שום דבר

אז תיראה אני לא יודע מה יהיה כי אני בסך הכל ילד :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד.א. טוב שהקפיצו את האשכול שלי מכיוון שרציתי לעשות זאת בעצמי.

הסיבה לכך היא שעכשיו אמורים לראות את הכוכב ניבירו מכל מקום מכדור הארץ(עם טלסקופ כמובן).

האם מישהו ראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום אותם אנשים שכל היום מפיצים סרטונים על איך שהעולם יגמר.

אולי יתחילו לחיות....

בכל אופן היה יכול לצאת סרט נחמד על הנושא הזה,בהחלט מעניין אבל לא משכנע ולא נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ד.א. טוב שהקפיצו את האשכול שלי מכיוון שרציתי לעשות זאת בעצמי.

הסיבה לכך היא שעכשיו אמורים לראות את הכוכב ניבירו מכל מקום מכדור הארץ(עם טלסקופ כמובן).

האם מישהו ראה?

קצת קשה לראות משהו שלא קיים.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קצת קשה לראות משהו שלא קיים.....

איך אתה לא רואה?

הוא נחת ליד הבית שלי, בשביל לטעון אנרגיית טמטום מהאנשים פה ואז תהיה לו מספיק אנרגיה בשביל להמריא ולחזור עוד 3 שנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרשה לי לצטט מההודעה הראשונה בת'רד, שהיא, במקרה, שלך-

בשנת 2009 הכוכב שלהם יהיה נראה לכולנו. כיום הכוכב שלהם גם כן נראה אך ורק מהקוטב הדרומי. לפי EARTH ניתן לראות עי התקינה בקוטב הזה טלסקופ שיצפה לכוכב הזה.

וואלה, כבר אמצע 2009 ואף אחד לא ראה את הכוכב הזה שאמור להיות "נראה לכולנו".

נ.ב- גם טלסקופ יש לי. שום "ניבירו" לא נמצא בגלקטיק אקספרס לכדור הארץ (בוא נעזוב העובדה שאתה לא יכול לנווט פלנטה אל תוך ואל חוץ שדה הכבידה של גוף מאסיבי כמו השמש, כן? וזה רק אחרי שזונחים עובדה קטנה נוספת- אי אפשר לנווט פלנטות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה טועה בכל דבר שאמרת.

אפשר לראות אותו דרך טלסקופ מהקוטב הדרומי. היום אמורים לראות אותו בכל מקום בכדור הארץ דרך טלסקופ. אני לא יודע לאיזה כיוון לכוון את הטלסקופ וגם לא אמרתי שאפשר לראות את הכוכב, אלא כך אומרים... לא אני...

לנווט פלנטות? לא הזכרתי דבר על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...