סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון... - עמוד 3 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון...

chenrp

Recommended Posts

:ladysman:

הגזע שישלוט בעולם

^^ :lol: ,תגידו ברצינות. אפילו עם דבר כזה יקרה, קשה להרכיב פצצת אטום סופר חזקה מי כמה אלפי ראשי פצצות אטום ולישלוח אותה לעבר הכוכב הזה ? עדיף מיליוני חתיכות שטסות לכדור הארץ מאשר כוכב בגודל כדור הארץ, אני לא צודק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ב2012 נרגיש(או שלא, כרגיל)

לגבי פצצה, צריך שיהיה משהו חזק שרק יסיט את הדבר הזה מהמסלול, אין צורך בהכרח להשמידו בצורה מוחלטת

אבל לדעתי, יקרה משהו ב2012 בדיוק כמו שקרה לאחרונה בניסוי המאיץ החלקיקים שנעשה לאחרונה, ואישית עדיין לא ראיתי או שמעתי על חורים שחורים פה בסביבה ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לדעתי, יקרה משהו ב2012 בדיוק כמו שקרה לאחרונה בניסוי המאיץ החלקיקים שנעשה לאחרונה, ואישית עדיין לא ראיתי או שמעתי על חורים שחורים פה בסביבה ::)

לא היית בעפולה לאחרונה, הא? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף העולם ב1999 - כתב נוסטרדמוס (שחר האנושות)

בשנת 2000 יעלה כוכב ההרס אמרו הקנאים

בשנת 2001 תחל מלחמת האיסלאם - והיא תמחוק את העולם כתב הNYT

בשנת 2005 יהיה היפוך בקטבים

בשנת 2006 יתרסק פה כוכב שביט

בשנת 2012 ? מה זה הבולשיט הזה ! שינסו להיות מקוריים כמו האחרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שכחת להוסיף גם - ב2003 אותו NIBIRU היה אמור להגיע ולעשות פה בלאגן. כל מה שתואר בהודעה הפותחת של השרשור היה אמור להתרחש כבר אז. כן כן - ב15 במאי 2003, לפי מיטב התחזיות של החייזרים הזטא-רטיקוליאנים, כפי שנרשמו ע"י ננסי לידר! אבל אופס, אנחנו עדיין כאן.

עכשיו: ברור שכולם הפסיקו להאמין בשטויות האלה. אבל אז מישהו קרא על נבואות המאיה הנוגעות ל2012 והחליט למחזר את סיפור NIBIRU. אחרי הכל, אפשר להוציא על זה המון ספרים ולהרוויח המוווווווון כסף. הרי אנשים יקנו את הסיפור הזה, במיוחד שהוא "מבוסס" על נבואות! התוצאה: אלפי סרטונים ביוטיוב ה"מוכיחים" את הקונספירציה של NASA, ש"גילתה" את הכוכב הזה כבר ב1983 ו"הסתירה" אותו מכולם; אלפי סרטונים שזועקים על סוף העולם הקרב. וכן, קיימות עוד גרסאות: היפוך קטבים (עוד קשקוש מוחלט), התייצבות כל כוכבי הלכת בכוכב אחד ומה לא, בעצם.

אני ממליץ מאוד על האתר של Phil Plait; אתר זה נקרא Bad Astronomy וכשמו כן הוא - תפקידו לחשוף את האסטרונומיה הגרועה, את כל סיפורי הבולשיט על NIBIRU ודומיהם, ולהסביר מדוע ממציאי אותם סיפורים טועים ומטעים. הקישור לאתר הזה הוא http://www.badastronomy.com/bad/misc/index.html. תאמינו לי, צריך להסתמך על אנשי מקצוע ולא על חולי נפש שאינם מבינים במדע וכל המקורות שיש להם באים מנבואות שונות ומשונות. וכמובן, כמו שההודעה שמעליי מציינת, היו כבר 20000 נבואות שחזו את סוף העולם ב20000 מועדים שונים, וכולן נפלו. וזה כולל את נוסטרדמוס - אחד שנחשב לסמכות בעולם חיזוי העתידות! גם הוא נכשל!

אז חבר'ה, תחיו את החיים. אף אחד אינו יודע מתי יגיע סוף העולם. פשוט ישנם כאלה שמנסים להיראות חכמים יותר מהשאר, ולכן הם מעמידים פנים שהם יודעים את העתיד.[br]פורסם בתאריך: 20.10.2008 בשעה 20:43:05

תיקון מהיר: התכוונתי להתייצבות כל כוכבי הלכת ב*קו* אחד, כמובן.

וד"א, בBAD ASTRONOMY כתוב גם על זה... וכמובן שמבחינה מדעית, לתופעה הנ"ל אין שום (!!!) השפעה על כדוה"א.

שכחת להוסיף גם - ב2003 אותו NIBIRU היה אמור להגיע ולעשות פה בלאגן. כל מה שתואר בהודעה הפותחת של השרשור היה אמור להתרחש כבר אז. כן כן - ב15 במאי 2003, לפי מיטב התחזיות של החייזרים הזטא-רטיקוליאנים, כפי שנרשמו ע"י ננסי לידר! אבל אופס, אנחנו עדיין כאן.

עכשיו: ברור שכולם הפסיקו להאמין בשטויות האלה. אבל אז מישהו קרא על נבואות המאיה הנוגעות ל2012 והחליט למחזר את סיפור NIBIRU. אחרי הכל, אפשר להוציא על זה המון ספרים ולהרוויח המוווווווון כסף. הרי אנשים יקנו את הסיפור הזה, במיוחד שהוא "מבוסס" על נבואות! התוצאה: אלפי סרטונים ביוטיוב ה"מוכיחים" את הקונספירציה של NASA, ש"גילתה" את הכוכב הזה כבר ב1983 ו"הסתירה" אותו מכולם; אלפי סרטונים שזועקים על סוף העולם הקרב. וכן, קיימות עוד גרסאות: היפוך קטבים (עוד קשקוש מוחלט), התייצבות כל כוכבי הלכת בכוכב אחד ומה לא, בעצם.

אני ממליץ מאוד על האתר של Phil Plait; אתר זה נקרא Bad Astronomy וכשמו כן הוא - תפקידו לחשוף את האסטרונומיה הגרועה, את כל סיפורי הבולשיט על NIBIRU ודומיהם, ולהסביר מדוע ממציאי אותם סיפורים טועים ומטעים. הקישור לאתר הזה הוא http://www.badastronomy.com/bad/misc/index.html. תאמינו לי, צריך להסתמך על אנשי מקצוע ולא על חולי נפש שאינם מבינים במדע וכל המקורות שיש להם באים מנבואות שונות ומשונות. וכמובן, כמו שההודעה שמעליי מציינת, היו כבר 20000 נבואות שחזו את סוף העולם ב20000 מועדים שונים, וכולן נפלו. וזה כולל את נוסטרדמוס - אחד שנחשב לסמכות בעולם חיזוי העתידות! גם הוא נכשל!

אז חבר'ה, תחיו את החיים. אף אחד אינו יודע מתי יגיע סוף העולם. פשוט ישנם כאלה שמנסים להיראות חכמים יותר מהשאר, ולכן הם מעמידים פנים שהם יודעים את העתיד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שתדעו שכעל הסיפור על ניבירו זה על סמך בנאדם אחד בן 78 שיודע שמית ולאחר שחוקרים נוספים ניסו לאמת את מסקונותיו גילו שהיו לו המון שגיאות (פירש לא נכון את המילה מתים והפך אותה לנפילים ולא נפולים, ועוד ועוד) זה לא נכון וכבר מלא אנשים ומדענים הפריחו את הטענות הללו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אני לא יודע אם להאמין שהכוכב הזה יגיע או לא, אבל מה שבטוח

הכוכב הזה קיים!

התגלה ציור לפני 4500 שנה של התרבות שטוענת שהכוכב הזה קיים .

זה ציור של כל מערכת השמש במדוייק!(לפני 4500 שנה!)

+ ניבירו שהוא נמצא בציור בדיוק איפה שסוכנות החלל האמריקאית

גילתה "עצם בלתי מזוהה" עם אנרגיה שלא יכלו להסביר.

הציור של מערכת השמש עם עוד הסברים

http://il.youtube.com/watch?v=ZlcPWa6SomE

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דויד, אם הייתי במקומך - הייתי רגוע ביותר. ואם עדיין יש בלבך ספקות, תחכה ל2009; אז אנחנו אמורים להתחיל לראות את ניבירו בעין בלתי מזוינת (וזאת לפי האנשים שטוענים שהוא יגיע ב2012). פשוט תחכה ותראה שהוא לא יופיע בשמיים, ואז תבין עד כמה התיאוריה הזאת מופרכת. לגבי הטענה שלך על סוכנות החלל האמריקאית, נראה לי שכוונתך היא לשנת 1983, כשהטלסקופ האינפרא-אדום של גילה כמה מקורות של אנרגיה אינפרא-אדומה, ואחת הסברות הייתה שמדובר בננס חום. ואולם, בדיקות שבוצעו בהמשך הצביעו על כך שהמקורות הנ"ל הם גלקסיות מרוחקות ולא כוכב הקרוב למערכת השמש. מעולם לא גילתה את הכוכב ניבירו! (על אף כל תיאוריות הקונספירציה הטוענות כי עובדת הגילוי הוסתרה מהציבור)

מבחינה מדעית, קיומו של כוכב כזה, כפי שמתארים אותו (בתור ננס חום), איננו אפשרי כלל. אני מפנה אותך לאתר BAD ASTRONOMY בפוסט הקודם שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שזה אמיתי.

ב6/6/06 כולנו מתנו וקמנו לתחיה למחרת.

החור השחור שמאיץ החלקיקים יצר הרג אותנו כבר מזמן

ההתחממות הגלובאלית תשרוף את כולנו [דווקא לזה אני מאמין, זה פשוט עדיין לא קרה ובטח ניבאו שזה יקרה עד עכשיו]

חברה בקשר למאיץ חלקיקים זה לא הסוף והדבר שבאמת יכול ליצור חורים שחורים זה היתנגשות ביין חלקיקים שהייתה אמורה להיתבצעה ב 15 לחודש הזה אבל היתגלתה דיפה של משהוא במאיץ לכן נאלצו להפסיק את פעולתו ,ופעם הבאה שהם הולכים לבצע היתנגשות זה עוד שנה ואז נוכל לדעת אם נמות או לא

בקשר לנאבורי הזה או איך שלא קוראים לו אני לא מאמין כל כך אבל נחיי וניראה , בקשר למעיץ חלקיקים אני דיי מאמין כי יש מאחוריי זה איזה בסיס מדעי לפחות .

אבל אל תידאגו חברה כולנו נמות הרבה ליפניי זה מהפצצה הגרעינית של איראן , אלה אם משהוא יעשה משהוא (לא שאני תומך בליברמן אבל עד עכשיו הוא היחידי שיש לו מספיק ביצים בישביל להגיד שהוא רוצה להפציץ להם את הקור הגרעיני).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן לא מפתיע יש פה המון בילבול, דעות קדומות וחוסר ידע בסיסי... :nixweiss:

אם אני לא טועה היה זה איינשטן (לא אריק ;)) שאמר Condemnation without investigation is the height of ignorance, ואני

נוטה להסכים עם זה, מאוד...

בסופו של דבר היקום אין סופי יש אין סוף אפשרויות, אישית לא ראיתי את העצם המדובר, מכיר את האגדות עליו שמגיעות

בעיקר מהתרבות השומרית (תרבות שהייתה פה הרבה לפני ה"יהודים" שגם זה מוסג יחסית חדש, לפני זה נקראנו עיבריים

על שם השפה שלנו. מגדל בבל היה בשומר {בבל} אגב...), הנפילים זה סיפור מספר בראשית בפרשת נח, בגלל זה אלוהים עשה פה מבול,

בעינים של היום אפשר לקרא לזה גנטיקה, הנפילים האלה התערבבו עם בנות האדם ויצרו בני כילאיים, ענקים, למשל בבעל בק בלבנון יש אבנים

עצומות שכמו המון דברים לא יודעים איך האנשים בכלל הזיזו אותן ויצרו מבנים שהיום אנחנו אפילו לא מסוגלים לבנות...

הנפילים אגב במיסטיקה הדתית מתיחס לשטן והמלאכים שלו שגורשו מגן עדן אחרי שניסו למרוד...

באופן דיי מפתיע כל התרבויות הקדומות מספרות סיפור דומה, אנחנו לקחנו את זה ושינינו את זה קצת להתאים לדת שלנו...

מרדוך אגב זה השם של בעל (בעלים ואשתורות) ולא מיוחס לו השם ניבירו... :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ixslashix :

אם אתה כבר מציין כאן דברים של הדת היהודית,אם תרצה תיקון קצת לדברייך? אם אתה מעוניין [כי לא דייקת בדברים]

העיקר כתבת

באופן לא מפתיע יש פה המון בילבול, דעות קדומות וחוסר ידע בסיסי...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היהודים התחילו עוד מימי אברהם אבינו בראשית ימי האומה המצרית.

היהודים נקראים יהודים על שם יהודה. בתורה הם נקראים רק בשם "ישראל". עם מוזכר במצרים לפני יותר משלושת אלפים שנה במצבת .

לגבי הנפילים הם היו רק פרט אחד מסיפור המבול. הסיבה בגללה הבורא מחליט להשמיד את העולם הוא בגלל שכל בני-אדם השחיתו את דרכם, היו גוזלים, מקיימים יחסים עם חיות ועושים נישואין בין גברים ובין נשים [כמו שרוצים לעשות בימינו]. רק נח ומשפחתו היו צדיקים בדור ולכן הבורא הציל את חייו וחיי בניו.

לפי פשט התורה,הנפילים היו פשוט ענקים עם עוצמה רבה, אשר היו משתמשים בכוחם בכדי לאנוס נשים.

רק בגלל שסיפור המבול אמיתי - אז כל התרבויות בעולם מספרות עליו, כי כולם שמעו את הסיפור על המבול מאבותיהם - שם, חם ויפת. התורה רק חוזרת לספר את הסיפור הידוע של המבול לפרטי פרטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...