סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון... - עמוד 7 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סוף העולם ב2012? או שהכל על כוכב ניבירו לא נכון...

chenrp

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

קודם בואו נראה את הסרט, שאמור להיות טוב,

אבל אם הוא יאכזב כמו שקורה בזמן האחרון, אפשר להקדים את זה לדצמבר השנה.

אבל בדצמבר יש לי יום הולדת :'( .

עכשיו רציני ,אני בספק עם בידיוק ב2012 יהיה סוף העולם (אלה עם כן איזה חסיד משוגע של בני המיא יקח את העיניינים לידים שלו ובאיזו שהיא דרך יפוצץ את כל הנשק הגרעיני בעולם בפעם אחת ) אבל אני לא רואה את האנושות מיתקיימת כמו שהיא עוד הרבה זמן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אין צורך שהחסיד הזה יפוצץ את כל מאגרי הנשק שבעולם

הוא פשוט יכול לא לחרבן ולהפליץ עד 2012, ואז לשחרר, תאמין לי כולנו נמות במקום :)

(איזו תגובה של ילד בן 14 מפגר, לילדים בני ה14 ומטה באתר, לא התכוונתי לפגוע :silly:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון מאוד. ואם זה מעניין אותך, אתה קורא אותיות של ילד בן 14 :lol: :lol:

אין לי בעיה עם ילדים בניי 14, אני הייתי אחד כזה ,הבעיה שלרוב (90 % מהמיקרים לפחות ) הם לא מבינים על מה הם מדברים .

ולנושא ,לדעתי בסוף לא יהיה סוף העולם ב 2012 ,אבל אולי טיפה אחרי כן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שאין משהו שסוגר את זה .. אם זה היה נכון ב100% החיים שלי היו נראים אחרת!

ב2010 שודד בנק ונוסע לחופשות הכי מטורפות שיש! מסתובב בכל העולם!

שנתיים מספיק.. ואז קונה HD ומצלם את כל האירוע :P

אבל תכלס? לא איכפת לי.. כל עוד אני אוכל לשחק DIRT 2 לפני ולשדרג כרטיס מסך ל285GTX הכל בסדר :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה רבה ליוצר התראד הזה על זה שהעביר לי את הזמן בעבודה...

ב. אחרי שקראתי את כל ה"תאוריה" הזאת לגבי כוכב דמיוני שיגיע לביקור ב-2012 יש לי רק דבר אחד להגיד: "בולשיט" בערך כל חוק פיזיקלי סותר את התופעה ונוסף קיימים מספיק מקורות אמינים (למי שלא הבין בן אדם שכביכול נחטף ונאנס ע"י חייזרים אינו אמין) שסותרים כל אפשרות לדבר הזה, מה גם שעד עכשיו היו אמורים לראות את ה"כוכב" הזה בכל מקום...

ג. לבחור שהביא פה את השטות לגבי solar flair: תגיד אתה גזרת את זה מהסיכום על הסרט "הנבואה"?

ד. ולסיכום רציתי להגיד לבורא התראד ודומיו תפסיקו לדבר שטויות ולהאמין לדברים שאתם רואים ביוטוב ושאר ערוצי קונספירציה, בעזרת תכנת עריכה, וכמה צילומים אני יכול להמציא תאוריה שכדוהא"צ כבר נחרב ואנחנו חיים על האריות אבק קוסמי... אה ולגבי ההודעה של יוצר התראד על זה שאתה עושה 100$ דולר בחודש מהאינטרנט... אני עושה 100$ (אפילו יותר) ביום מעבודה אז במשכורת הצבאית שלך תקנה לעצמך חיים :)

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תודה רבה ליוצר התראד הזה על זה שהעביר לי את הזמן בעבודה...

ב. אחרי שקראתי את כל ה"תאוריה" הזאת לגבי כוכב דמיוני שיגיע לביקור ב-2012 יש לי רק דבר אחד להגיד: "בולשיט" בערך כל חוק פיזיקלי סותר את התופעה ונוסף קיימים מספיק מקורות אמינים (למי שלא הבין בן אדם שכביכול נחטף ונאנס ע"י חייזרים אינו אמין) שסותרים כל אפשרות לדבר הזה, מה גם שעד עכשיו היו אמורים לראות את ה"כוכב" הזה בכל מקום...

ג. לבחור שהביא פה את השטות לגבי solar flair: תגיד אתה גזרת את זה מהסיכום על הסרט "הנבואה"?

ד. ולסיכום רציתי להגיד לבורא התראד ודומיו תפסיקו לדבר שטויות ולהאמין לדברים שאתם רואים ביוטוב ושאר ערוצי קונספירציה, בעזרת תכנת עריכה, וכמה צילומים אני יכול להמציא תאוריה שכדוהא"צ כבר נחרב ואנחנו חיים על האריות אבק קוסמי... אה ולגבי ההודעה של יוצר התראד על זה שאתה עושה 100$ דולר בחודש מהאינטרנט... אני עושה 100$ (אפילו יותר) ביום מעבודה אז במשכורת הצבאית שלך תקנה לעצמך חיים :)

:bash: :bash: :bash: :bash: :bash: :bash:

א. בבקשה.

ב. בולשיט וחוק פיסיקלי? למדת פיסיקה בחיים שלך? אני למדתי המון פיסיקה שכוללת תורת הקוונטים ופיסיקה מודרנית ופיסיקה גרעינית ועוד. אז...???

ג. לא אני ולכן לא אגיב.

ד. "תפסיקו לדבר שטויות"? אני לא טענתי שהנבואה אמיתית כלל. השם של התראד הוא "סוף העולם ב 2012?..." רואה סימן שאלה? !!!

בעניין הכסף שאני עושה באינטרנט, זה לא קשור כלל וכלל לנושא שלנו ולכן אודה אם תוכל להצמד לנושא בלבד.

אסיים בכך שאגיב לך כך:

אני לא בצבא וכשהייתי בצבא עשיתי יותר נטו ממך זה בטוח! וסיימתי לפני כמה שנים טובות. ומה רע ב 100$ חינם מהאינטרנט כל חודש?!

ולסיכום:

אתה אומר לקנות לי חיים? אתה זה שקרא את כל התראד!

ובנימה קצת יותר חיובית:

חברה, יש המון תאוריות לכך. לא חייב להאמין לכולם או לחלקן או בכלל, אבל יתכן וחלקן נכונות... לא? <-סימן שאלה

ד.א. גם אני יודע ללחוץ על אייקון מלא פעמים:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את האמת גם אני למדתי מספיק פיזיקה בחיים, גם פיזיקת קוואנטים פיזיקה מודרנית, גרעינית וכו... ובנוסף גם מתעניין קצת בנושא... העניין הוא שאמנם עכשיו (כשזה התברר כשטות) פתאום אתה כבר לא בטוח כשאם קוראים את ההתחלה של התרד היית ממש משוכנע ועוד ניסית לשכנע אנשים אחרים :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...