מהו לדעתכם ה-FPS המינימלי ביותר שעל כרטיס המסך לספק בהרצת משחקים? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהו לדעתכם ה-FPS המינימלי ביותר שעל כרטיס המסך לספק בהרצת משחקים?

f16

Recommended Posts

בשאלה הזאת כשאני אומר "ה-FPS המינימלי " אני מיתכוון ל- FPS שמתחת לו התמונה המוצגת מקרטעת לחלוטין בצורה שלא ניתן כלל להמשיך לשחק ?

ככול הידוע לי כשמדובר בוידיאו רגיל (לא במשחקים ) במצב של 25 מתחלפות בשנייה ,הוידיאו נראה "זורם " לגמרי .

ב-20 כבר מבחינים שלא מדובר בוידיאו "מציאותי " .

וכאשר יורדים מתחת ל-15 כבר מרגישים היטב את ה-delay .

ברור לי שוידיאו רגיל לא זהה לתוצאה המתקבלת על המסך בזמן הרצת משחקים , אבל האם ניתן באופן כללי לומר שמתחת ל-15 fps המשחק מקרטע ובככל לא "שחיק "?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

30 FPS זאת תמונה חלקה

מתחת לזה מורגשים קרטועים.

ישנם אנשים (כגון DJ ELECTRIC ) שמבחינים בהדבלים גדולים בין 30 ל45 FPS...

אתמול אני ו-3 מחברי קיימנו lanparty וניצלתי את ההזדמנות לבדוק את הסוגייה .

התוצאה :

כולם היו מבסוטים גם ב-FPS של 25 .

3 מתוך 4 אמרו שגם 20 זה סביר .

היתה הסכמה גורפת שפחות מ-20 זה כבר בעייה .

אז לדעתי כל הנושא הזה של ה- fps נופח מעבר לכל פרופורצייה ואפשר לרוב להנות ממשחק גם מ-fps של 20 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אז בטח אצלי יש תראיה הכי טובה אצלי יש הרבה משחקים שרצים על 30FPS ואני פשוט מבחין בהרבה תקיעות קטנות כאלו ושלא נדבר על COD4 רץ לי על 60FPS ועדין אני רואה קירטועים ותקיעות כמובן שכל המשחקים על מקס. חשבתי שיש לי בעיות עם העיניים ביגלל זה חחחח :smile1: אבל מיסתבר שאני לא לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח אז בטח אצלי יש תראיה הכי טובה אצלי יש הרבה משחקים שרצים על 30FPS ואני פשוט מבחין בהרבה תקיעות קטנות כאלו ושלא נדבר על COD4 רץ לי על 60FPS ועדין אני רואה קירטועים ותקיעות כמובן שכל המשחקים על מקס. חשבתי שיש לי בעיות עם העיניים ביגלל זה חחחח :smile1: אבל מיסתבר שאני לא לבד.

אני לא מדבר על אובססיבים ופרפקציוניסטים אלא על חברה רגילים שמשחקים מדי פעם.

עבור כאלו 25 fps מספיק בהחלט לדעתי ולדעת עוד כמה חברים שלי .

אבל כנראה זה סוגייה מאוד סוביקטיבית וזה לא עניין של שחור ולבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מרגיש הבדל בין 60 ל-75 ל-85. במסך CRT אני יכול לומר לכם על איזה קצב רענון הוא עומד בקלות.

מתחת ל-40 אני לא טורח לשחק - רמת הדיוק שלי יורדת ואני לא נהנה בכלל מה-gameplay.

אני יעשה כל tweak אפשרי ע"מ להמנע ממצבים כאילו.

במשחקי אסטרטגיה אני יכול לשחק על 30fps (יש כאלה שאפילו מגבילים ל-30) אבל אין ספק שזה מוריד מהכיף. לפחות לי...

אל תזלזלו בעיניים שלכם, או יותר נכון - במוח שלכם. לגבי סרטים ... זה לא מסתכם ב-FPS:

http://www.100fps.com/how_many_frames_can_humans_see.htm

וגם זה מאמר מעולה, רק חבל שהוא לא פעיל עכשיו. אני מקווה שיפעל שוב:

http://www.daniele.ch/school/30vs60/30vs60_1.html

כל אילו שמסתפקים ב-25-30, השאלה היא אם שיחקתם ב-60fps ואז בדקתם ב-30, או שמעולם לא עברתם את ה-30 כי אין אפשרות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהייתי צעיר יותר ושיחקתי הרבה ב FPS SHOOTERS גם אני ראיתי את ההבדל בין 50 ל 70 פריימים.

הייתי מסוגל לקפוץ קומה ולירות לשני אנשים מכיוונים שונים בראש לפני שאני פוגע ברצפה. (אני לא מגזים)

לFPS SHOOTERS חשוב עידכון גבוה ומהירות תגובה.

מעל 30 זה חשוב ל GAMING.

אם אין לכם רפלקסים של חיה אז לא צריך יותר מדי.

במשחקים אחרים לא ממש צריך FPS גבוה.

איכות ויזואלית חשובה יותר מאשר עוד כמה פריימים.

הייתי אומר ש30 זה מושלם לרוב המשחקים אבל יש כאלה שגם 20 מספיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אבנתי חלק מימכם מה הכוונה שאחרי שאתה מיתבגר אתה לא רואה כבר הבדלים ? זה שטויות אני כבר בן 20 ואני עדין רואה הבדלים ואני מתאר תעצמי גם בגיל 40 עם אותה ההבחנה כמו שעכשיו, רק מוכפלת. אני מנסה להשיג לעצמי הבחנה גבוה והמחשב עוזר לי מאוד בזה, נגיד אני משחק WarRock שזה אונליין ונגיד אני בוחר צלף, אפילו עם מישהו כבר מכוון אלי ואני מכוון עליו ואז יש 5 שניות עד שמישהו מי איתנו יפעל אז מרוב כל משחקי היריות האלו אני יורה תוך 1 שניות ועם מכוונים אלי 2 או 3 אנשים תחשבו מה ישגתי עם ההבחנה הזאת שלושתם מקבלים כדור בראש ואולי גם אני מת :smile1: אבל כל הקטע שאני מאמן תעיניים ותמוח ויש לי פשוט בעיות עם FPS של משחקים עדין לא יצא לי ליראות משחק שעובד 100% אחוז חלק, בחיים שלי זה לא קרה ולא משנה עד כמה המחשב שלי היה טוב, משמעות המילה "חלק" לא קיימת בראש שלי אז לכל אלו שחושבים ש30FPS זה שחיק או 60FPS אז יש אנשים שלא מפותחים ולהם זה בסדר ויש תמוזרים שמאיתנו שלהם זה ממש לא בסדר כמוני :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...