נייד עד 5000 שקלים - MSI MSI GX620/gaming notebook - יש תמונות אתם מוזמנים :) - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נייד עד 5000 שקלים - MSI MSI GX620/gaming notebook - יש תמונות אתם מוזמנים :)

idan17

Recommended Posts

רק רציתי להודיע שהזמנתי את הדגם מחו"ל

תוכלו לקרוא עליו עוד כאן :

http://www.slashgear.com/msi-gx620-gx720-gaming-notebooks-with-turbo-overclock-control-0413352/

או בגוגל ...

בחרתי בדגם הזה ספציפית כיוון שבאמת שלא מצאתי ביקורות רעות עליו .

מבחינת משקל - הוא פחות מ 3 קילו - בסביבות ה 2.7-2.8 עם הסוללה שזה עומד בדיוק באותה קטגוריה כמו שאר הניידים באותו מחיר.

מעבד - אין מה לדבר בכלל - חדיש 45 ננומטר.

הדבר היחידי שבאמת מטריד אותי הוא הכרטיס מסך והצריכת חשמל שלו והחום שהוא יזרוק עקב כך, בעקרון המחשב בנוי מציפוי אלומיניום קליל

מה שאמור להפחית את החום - כמו כן התאימו למחשב 5 מצבי צריכת חשמל בלחיצת כפתור שאמור להפחית את הצריכה של כל המערכת בתמורה לביצועים נמוכים יותר, אני משער שהכרטיס מסך נכלל בקטגוריה הזאת - מה שאמור יעילות יתרה לקרור המחשב.

מה שעוד יותר מטריד אותי זה הבנייה של המחשב, שכן בונה מחשבים להמון חברות גדולות אבל אין לי מושג איך היא בונה לעצמה את המחשב ! - בקטע הזה לקחתי סיכון אני מקווה שיהיה בסדר מכיוון שדווקא לא הוזכר בשום ביקורת שהדגמים האלו יוצאים פלסטיקים או שבורים מידי ...

כמובן האחריות שווה לתחת במקרה הזה כיוון שהוזמן מחו"ל והוא של שאין להם אחריות בארץ - אז במידה ואתם רוכשים קחו בחשבון , פשוט מבחינת מחיר מול תועלת נורא אהבתי את הדגם הזה והאחריות בארץ גם ככה דיי שווה לתחת אז החלטתי כבר להזמין מחול .

אני אדווח לכם על איך ומה עבר על המשלוח, וכמו כן אתן סקירה נחמדה שאקבל אותו + ...

מעניין אותכם ? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש אחי! מפרט מעולה..

תאמת אני מחכה בדיוק למחשב הזה , ביקרתי באייבורי כמה פעמים והוא צריך להכנס בקרוב לשוק בישראל !

מחכה בציפייה רבה

כמובן שיהיה מעולה אם תעלה ותסקור את המחשב

אחלה קנייה לדעתי.. תתחדש 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילה קטנה על האחריות בארץ ובכלל דעה כללית על יחס מחיר מול תועלת ...

חברות כאלו ואחרות שמשווקות לפטופים וכ'ו דואגים טוב טוב שהאחריות לא תכלול אחריות קוסמטית נפילות שבירות וכ'ו ...

יש לי כבר לפטופ אחד של עם אחריות של אייבו... ואני ייתן רק דוגמא אחת למשהו שיכול לקרות לכולנו , המחשב היה מחובר לחשמל

והפין חיבור בספק של המחשב התעקם ... יכול לקרות לכל אחד . כמובן הטיפול הוא החלפת הספק אך מבחינת האחריות כל מה שנשבר חיצונית לא כלול באחריות. :silly:

וכמובן הפין הזה אמנם פנימי אך התעקם עקב רשלנות שלי ...

ומה לעשות דורשים החלפה של ספק חדש וזה עולה כ 500-600 שקלים, וההחלפה לא נעשית במקום תמיד ככה שזה יכול לקחת עד 10 ימי עסקים עד שתקבל אותו בחזרה .

אז ככה ב 500-600 שקלים אני יכול לקבל שירות מצוין בחול כולל משלוחה :) אז לא תודה לאחריות בארץ במקרה הזה . :screwy:

מה עוד אם אתה חושב עוד קצת מבחינה סטטיסטית, רכיבים בלפטופ שמתקלקלים הן לרוב ה HD או פגיעה חיצונית ...

עכשיו אין צורך להגיד כמה זה פשוט להחליף HD ללפטופ וכמה זול זה ...

ופגיעה חיצונית גם ככה לא מכוסה באחריות ...

אז עכשיו שמישהו יסביר לי איך זה משתלם במקרים שכאלו ? ???

בקיצור זה הלפטופ שבחרתי , ואין אחריות נורמלית בארץ לחברה הזאת ! :kopfpatsch:

אם אתם מחפשים שירות ואחריות אין ספק שזה לא הלפטופ בשבילכם, נותנים אחלה אחריות בארץ ולדעתי הכי מומלצים אם קונים לפטופ ושמים חשיבות לאחריות ...

וגם - רק שחבל שאין מעבדה רשמית בארץ ...

אז אם נסכם, הטכנולוגיה והפשטות היום מעמידים אותי בתור לקוח שדיי מבין איך לחבר מה ומי לא לקחת את האחריות המוצעת מעבר לשנה כי זה פשוט לא משתלם מבחינתי לשלם עוד 400-500 שקל לכל שנת אחריות נוספת ...

האחריות לא מכסה פגיעות ונזקים חיצוניים שזה הכי נחוץ.

במידה ובאמת ישנה תקלה ברכיבים, הרכיבים היום לא מולחמים ללפטופ אפשר להחליף לבד עם קצת הגיון וקריאה של המדריך שמגיע עם הלפטופ .

בהחלט חשבתי על זה הרבה לפני שקניתי אל תדאג אני מודע ורשמתי את הסיכונים מכאן אנו מגיעים ליחס עלות מול איכות מול סיכון ובמקרה הזה, שהמחשב הזה יגיע לארץ לדעתי יעלה באזור ה 7-8 ומעלה ! כמעט כפול ממה שעלה לי . :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

קיבלתי את המחשב , תמונות וביקורות בהמשך ...

בינתיים אתם מוזמנים לשאול שאלות או הצעות לבדיקות עליו .

המחשב מגיע בבאנדל מפואר שמגיע עם תיק של מרופד בהחלט יפייפה ולהערכתי שווה לפחות 300 שקלים .

עד עכשיו קיבלתי על המחשב תגובות מדהימות מאנשים שראו אותו ( כמובן אנשי IT שהרבה שנים בשוק... ).

ההרכבה נראית מצוינת והגימור בהחלט ראוי לשבח , אם כי הייתי מוריד את הצבע האדום מסביב ללפטופ למרות שהרבה אנשים קראו לו סקסי ממבט ראשון

אותי זה לא נורא הדליק אבל נו מילא ...

בהדלקה הראשונית, ישנו BOOT אוטומטי שמתקין את ה IMAGE של ה כל זאת מבלי לגעת בשום כפתור , הוא פשוט מזהה לבד כי זה ההפעלה הראשונה. + פלוס - נאמר למשתמש לחבר את הלפטופ לחשמל משום שאסור שתהליך זה יכשל ( קצת מדאיג אז קחו בחשבון ! במיוחד אם המחשב מגיע מחול ויש מצב שאין לכם מתאם מתאים )

ההתקנה פשוטה וטריביאלית.

בסוף ההתקנה המחשב יוצר IMAGE שישמש אותכם בעתיד לשחזור למקרה שתזדקקו לו .

*הערה קטנה למי שחושב להזמין מחול יש להשלים עוד מע"מ של 15.5% מערך המוצר כ 700-800 שקלים תלוי בערך של הדולר.

ככה שקחו בחשבון שערכו ההתחלתי של המחשב הוא 5600-5700 לפחות ביחד עם המשלוחה.

המשך יבוא...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב ... אני לא ירבה במילים התמונות לדעתי מדברות בעד עצמן אז אני ייתן קצת על מה יש בתמונות ואחרי זה נדסקס

*הלפטופ על משקל דיגיטלי, רשום במפרט שהוא 2.7 , יש מצב שזה המשקל האמיתי והמשקל הזה מזייף אבל על כמה גרמים אין צורך לעשות בעיות.

*נמדד עם הבטרייה ![br]פורסם בתאריך: 3.10.2008 בשעה 13:00:17

הבאנדל :

מחשב נייד אחד ;D

דיסק של ויסטה - המספר הסידורי מתחת ללפטופ.

דיסק עם דרייברים ותוכנות שימושיות.

2 דיסקים לצריבה של הגיבוי

תיק MSI

OFFICE ONE 7 - כאן יש כמה למשרד בינהם MS OFFICE

QUICKGUIDE

[br]פורסם בתאריך: 3.10.2008 בשעה 13:25:46

המחשב בקלוז אפ - המקדלת

[br]פורסם בתאריך: 3.10.2008 בשעה 13:27:25

המחשב עצמו מקדימה[br]פורסם בתאריך: 3.10.2008 בשעה 13:28:48
חיבורים

7.1 AUDIO

USB 2

MODEM JACK

[br]פורסם בתאריך: 3.10.2008 בשעה 13:33:54

עוד חיבורים

HDMI

VGA

PWR

WIRELESS EXTENDER CONNECTION

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתחדש! נראה מעולה! יש לי כמה שאלות :)

מאיפה הזמנת?

תוך כמה זמן הגיע?

וכמה עלה סה"כ?

תודה :xyxthumbs:

הזמנתי מ . אבל אתה יכול להזמין ישירות מהחנות

http://www.frostycomputers.com/product_p/gx620-038us.htm

לדעתי עדיף ישירות מהחנות במקום למרות שלקנייה ב יש את היתרונות שלה.

תודה .

אחריות לשנה, אפשר להוסיף עד שלוש שנים . כמובן אחריות יצרן מ .

אין לי מושג מה זה אומר לגבי מה אייבורי חייבים ללפטופ בארץ בתור היבואנים והנותני שירות של בארץ והאמת שזה גם לא מעניין אותי .

הזמנתי ב 18 והגיע למכס ב 23 משמע 5 ימים .

אבל עד שהמכס שלנו עובד וקיבלתי את ההזמנה לקח עוד שבוע ויום :)

סה"כ כמו שרשמתי 5000 שקלים בול משלוחה + לפטו]+15.5% מעלות המוצר בשווי הדולרי משמע מכס מע"מ משמע עוד 762שקלים חדשים

כלומר 5000+762 = 5762

עוד כמה מילים , התיק נורא איכותי .

עכשיו הזמנתי כבלים של מחו"ל על תקן 1.3B שיהיה ... בקיצור זה הופך להיות אחלה מכונת משחקים\מוליטימדיה

אני יכול לתת עכשיו את המילה :

ממליץ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב נקנה למשחקים אני מניח.. (אחרת אין שוב סיבה ל-9600)

במחיר הזה הייתי הולך על ה-Satellite X200 של טושיבה שעולה 5200 שקל..

אולי המעבד קצת חלש מהמחשב שלך (במשחקים זה פחות קריטי..) אבל הכרטיס מסך טוב מזה שנמצא בשימוש המחשב שלך

ובנוסף יש שנתיים אחריות.. אופציה נוספת היא ה-Acer Aspire 5930G

טוב לכל מי שאין לו כח לכאב ראש של הזמנה מחול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי המעבד קצת חלש מהמחשב שלך (במשחקים זה פחות קריטי..) אבל הכרטיס מסך טוב מזה שנמצא בשימוש המחשב שלך

ההבדל בכרטיס המסך הוא די מינורי והמחשב הוא 17". ה-X200 לא עולה 5200 ש"ח, מדובר על מכירה פומבית ולא ברור באיזה מחיר באמת ניתן לקבל את המחשב, המחיר שלו בשוק הוא גבוה בצורה משמעותית ממה שפותח הת'ראד שילם על המחשב שלו.

ה-5930G הוא אכן אופציה חדשה ומאד משתלמת למי שרוצה מחשב משחקים בתקציב מוגבל, ממש נדהמתי מהמחיר שלו כשהוא רק התחיל להופיע אבל הוא צץ בעוד מקומות אז כנראה שזה באמת הטווח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...