הזמנתי את ה - 4870X2 אבל דיי הרבה אנשים אומרים לי שיש איתו בעיות :\ - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזמנתי את ה - 4870X2 אבל דיי הרבה אנשים אומרים לי שיש איתו בעיות :\

uzi4u2

Recommended Posts

יש לך מסך 24" של מחשב?

יש לך מסך 30" של מחשב?

נגיד ותקנה את הראשון (זה משהו שתוכל לחזות בסה"כ, מסך כזה עולה כ-3000 ש"ח וזה לא משהו שקונים בספונטיות בדר"כ), יש לך כ-8000 ש"ח למסך 30" למחשב?

במידה והתשובה כן אולי באמת כדאי לך לקחת 4870X2. כשהתשובה היא לא, קח 4870

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שקודם כל ברוב המשחקים הוא יתפקד יפה.

אני גם חושב, שגם אם בחלקם תידרש הורדת רזו' - זה לא אסון. המון אנשים משחקים על פחות מהרזו' הטבעית ונהנים מאוד.

זה מה שווה להוציא עליו כפול מחיר? לדעתי לא. אם לדעתו כן - שיבושם לו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור אבל עוד לא קנה את המסך.

לפותח הת'רד : הייתי מציע לך להשקיע קצת כסף ולקחת את ה 2408, מסך מעולה שיישמש אותך לאורך הרבה זמן,

עדיף בהרבה ממסך 22" עם פאנל TN וצבעים משובשים. (לא שיש לי בעיה עם מסכי ה 22", אבל המסך הזה פשוט בליגה אחרת)

השקעת כל כך בכרטיס, אני בטוח שיש לך עוד קצת למסך, אתה לא תתאכזב, מקסימום חכה עם הקנייה חודש חודשים ותקנה את המסך.

ואל תדאג, הכרטיס יריץ כל דבר שתזרוק עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבחור אבל עוד לא קנה את המסך.

לפותח הת'רד : הייתי מציע לך להשקיע קצת כסף ולקחת את ה 2408, מסך מעולה שיישמש אותך לאורך הרבה זמן,

עדיף בהרבה ממסך 22" עם פאנל TN וצבעים משובשים. (לא שיש לי בעיה עם מסכי ה 22", אבל המסך הזה פשוט בליגה אחרת)

השקעת כל כך בכרטיס, אני בטוח שיש לך עוד קצת למסך, אתה לא תתאכזב, מקסימום חכה עם הקנייה חודש חודשים ותקנה את המסך.

ואל תדאג, הכרטיס יריץ כל דבר שתזרוק עליו.

אתה מתכוון ל- ULTRASHARP 2408WFP ?!?!? אני לא אגע במסך הזה עם מקל !!! אני לא אזכיר את ש LAG שיש לו אבל הגוסטינג בדבר הזה פשוט מחריד ! יש אתר שעשה אליו ביקורת ואני לא מדבר על המשוחדים כמו Cnet או tomshardware והמסך פשוט לא מיועד למשחקים ! אם יש לך רעיון למסך 24 טוב למשחקים אשמח ביותר לדגם !

בנתיים תמונה של הכרטיס שעדיין לא כוכנס למחשב כי הספק של ה-750 מגיע רק מחר :\

img0284rb2.th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתכוון ל- ULTRASHARP 2408WFP ?!?!? אני לא אגע במסך הזה עם מקל !!! אני לא אזכיר את ש LAG שיש לו אבל הגוסטינג בדבר הזה פשוט מחריד ! יש אתר שעשה אליו ביקורת ואני לא מדבר על המשוחדים כמו Cnet או tomshardware והמסך פשוט לא מיועד למשחקים ! אם יש לך רעיון למסך 24 טוב למשחקים אשמח ביותר לדגם !

בנתיים תמונה של הכרטיס שעדיין לא כוכנס למחשב כי הספק של ה-750 מגיע רק מחר :\

img0284rb2.th.jpg

איזו הגזמה... ה 2408WFP הוא אחד המסכים הטובים שיש כרגע בטווח מחירים של 2500-3500 שקל ואין לו שום LAG בגרסתו החדשה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו הגזמה... ה 2408WFP הוא אחד המסכים הטובים שיש כרגע בטווח מחירים של 2500-3500 שקל ואין לו שום LAG בגרסתו החדשה...

תראה אם אתה רואה סרטים אז אוקי נגיד אני אקבל את מה שאתה אומר אבל אם אתה משחק במשחקים...אז ממש אבל ממש לא ! עשו בדיקה קטנה על כמה ש-Input lag שלו וזה יוצר בערך 2-3 frames מאחורי מה שבאמת קורה, כמו למשל כשאתה צופה בסרט והקול מגיע אבל השפתיים שלהם לא זזות בדיוק בהתאמה לקול אותי אישית זה מעצבן ולפני שתפוץ ותגיד לי שתיקנו את זה בדגם החדש הבדיקה נעשתה על הדגם החדש של 2408WFP !

בגלל זה אני אומר שאני במסך הזה לא אגע במקל :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה עוזר לאמר לבן אדם תיקנו את זה בגירסה החדשה... שבכלל אין אותה בארץ!!!!!

מה שיש בארץ זה רק הגירסה עם הלאג.. שמעו יש מצב שהמסך אחלה לסרטים אבל בפורומים בחו"ל אנשים אומרים שמחזירים אותו לחנויות בגלל הלאג.

אבל בארץ כמה קנו ואומרים שהם לא מרגישים משהו... לא יודע למי להאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב תראה אני לא גר בארץ אלה בהונגריה ולשותפה שלי יש את המסך הזה או יותר נכון להגיד היה לה את המסך הזה כי היא לא יכלה לצפות בו בסרטים עם קצב מהיר כיא הקול היה מגיע יותר מהר מהתמונה, יש אנשים שלא שמים לב לזה אבל יש כאלה שכן !

פשוט צריך ללכת ולראות אותו בהדגמה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...