Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 53 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

...בכל אופן אני מקווה שהם יעשו משהו בנוגע לפיזיקה שהייתה לא משהו

!פיזיקה לא משהו בלשון המעטה!

יחסית לCrysis המקורי זהו שיפור ביצועים בעיקר למערכות דלות תקציב על חשבון "הנמכת" גרפיקה שתורגש "מעט" ככל האפשר.

האמת שלא היו לי ציפיות גדולות מידי מ WARHEAD למרות שהתוצאה היא משחק מהנה וכיפי ביותר שאפשר להריץ על מערכות ממוצעות.

הפרש הזמנים בין Crysis לבין Crysis warhead הוא לא כזה גדול כך שיאפשר באמת מיטוב קוד פיתוח, מיטוב Physics ומיטוב ריבוי ליבות.

הוצאת Warhead נראה לי יותר כצעד טקטי של [שלא חייבה שיפור פיתוח מעמיק] להזרים לה "מזומנים"

לאחר המכה שספגה מהיקף המכירות הנמוך, ליתר דיוק זעום של Crysis שדרש מערכות HI-END

וגם בהן הביצועים לא התקרבו לסף העליון אותו המשחק אמור להציע [עם כל המסננים וכו'] ומבלי להזכיר את מנגנוני ההגנה [DRM]

שהרתיח הרבה קונים פוטנציאלים [כמוני] - אני ממש לא מבין את "החרטא" הזאת שמאפשרת לרוכש משחק חוקי מקסימום 3 התקנות ??..

לסיכום, לדעתי המשחק וההשקעה בפיתוח שווה את הכסף ולכן רכשתי את המשחק [למרות] שהמתנתי כחודש עד שהגיעה אלי...

דווקא ההכרזה האחרונה של שהמשחק הבא יצא ב 2012 נוטעת בי תקוות שבכוונת החברה לבצע שכתוב

או שיפור קוד משמועתי כך שאלמנט ה"פיזיקה" ותמיכה בריבוי ליבות [אולי בשילוב DX11] תהיה כזו שתתבטא בשיפור ביצועים קיצוני

שיגרמו ל FPS נמוכים ו DROP-ים חדים גם במערכות ממוצעות ומעלה להראות כמו סיוט רחוק.

! שנה טובה וחתימה טובה לכל חברי הפורום !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

גם אני מקווה כך - 1012 נשמע מאוד רחוק [אחרי Windows 7]

אני מקווה ש לקחו מרווח ביטחון גבוה מאוד לטובת "השקט התעשיתי" שלהם,

כך שיוכלו להמתקד בפיתוח מנוע איכותי שיוכל לרתום באופן יעיל את החומרה המתקדמת שקיימת כבר היום

שלא מגיעה קרוב למימוש הפוטנציאל שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מקווה כך - 1012 נשמע מאוד רחוק [אחרי 7]

אני מקווה ש לקחו מרווח ביטחון גבוה מאוד לטובת "השקט התעשיתי" שלהם,

כך שיוכלו להמתקד בפיתוח מנוע איכותי שיוכל לרתום באופן יעיל את החומרה המתקדמת שקיימת כבר היום

שלא מגיעה קרוב למימוש הפוטנציאל שלה...

חבוב ב1012 בנאדם היה צריך ליהיות אימפירטור בשביל לקנות מחשב שיריץ מריו.....

אבל ברוך השם הזמנים הנוראים הללו כבר עברו :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לוחץ V ואז יש לך מצבים אתה בוחר בזה עם היד אני חושב (הגוף שלך יהיה אדום )

לדעתי הרבה יותר פשוט ללחוץ על הגלגלת ולבחור במצב שרוצים...

ולמי ששאל על המצבים, הדמויות בקרייסיס לובשות חליפות מיוחדות אם לא ידעת... יש ארבעה מצבים, כוח, מהירות, שריון ובלתי נראה...

זה מאוד שימושי, אני לא מאמין שלא ידעת שזה קיים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אתה גם צריך לשים מצב כוח ולטפס על הקרח אני לא הכי זוכר

לי יש גם שאלה אני משחק ברשת כבר מהבוקר בנתיים הסדרתי בלי נשקים הורדתי מישו ולקחתי לו אבל אני רוצה להתחיל עם רובה איך ?

צריך לקנות מה ? אין כמו בסינגל על ארגזים וכאלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...