Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 48 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בונא.. הורדתי את הקונפיג ביצועים הזה שיש ב mycrysis.com וזה פשוט אדיר!! שמתי את הקונפיג של הHIGH QUALITY וסוף סוף נעלמו התקיעות וזה זורם רצח על FPS בן זונה... כאילו זה ENTHUSIAST ואין תקיעות ובכלל וחוץ מכמה חלקים שיש FPS נמוך קצת הכל FPS גבוה מאוד יחסית. אני מדבר על מפרט של E2180, P35, 2GB, 8800GT

איפה זה אני לא מוצא תן לינק להורדה בבקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונא.. הורדתי את הקונפיג ביצועים הזה שיש ב mycrysis.com וזה פשוט אדיר!! שמתי את הקונפיג של הHIGH QUALITY וסוף סוף נעלמו התקיעות וזה זורם רצח על FPS בן זונה... כאילו זה ENTHUSIAST ואין תקיעות ובכלל וחוץ מכמה חלקים שיש FPS נמוך קצת הכל FPS גבוה מאוד יחסית. אני מדבר על מפרט של E2180, P35, 2GB, 8800GT

מאיפה הורדת אחי ? תוכל לכוון אותי בדיוק ללינק כי חיפשתי שם ולא מצאתי, תודה :]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבורים שביניניו, איך מפעילים את DX9 מתוך ויסטה?

המחשב חביב מאוד, אבל הלאגים הלא מוסברים הורסים המון (שוב, ב DX10). הוא התחיל לי את שלב הקרח ב 25FPS, פתאום הדרדר ל 8-9, וחזר בחזרה ל 25. אין לי הסברים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, המשחק הזה כל כך הרבה יותר טוב על DELTA.. אני לא מאמין שבזבזתי את הזמן לסיים אותו על NORMAL. זה סתם קל ומשעמם. בDELTA אתה ממש מרגיש את המשחק, ממש צריך לתכנן מהלכים ועניינים. בקטע של הUSS MAINE פשוט עשיתי SNEAK עצבני על כל הקוריאנים עם הננו סיוטס בשקט כי זה בלתי אפשרי לקחת אותם ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, המשחק הזה כל כך הרבה יותר טוב על DELTA.. אני לא מאמין שבזבזתי את הזמן לסיים אותו על NORMAL. זה סתם קל ומשעמם. בDELTA אתה ממש מרגיש את המשחק, ממש צריך לתכנן מהלכים ועניינים. בקטע של הUSS MAINE פשוט עשיתי SNEAK עצבני על כל הקוריאנים עם הננו סיוטס בשקט כי זה בלתי אפשרי לקחת אותם ;D

:xyxthumbs: :xyxthumbs:

או! סוף סוף מישהו מבין למה אני משחק בDELTA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

אני משחק בקרייסיס עם הכרטיס החדש שלי(מפרט בצד) רק שעכשיו יש לי גיגה (גיגה אחד נשרף וצריכים להחליף לי אותו).

אז ככה, על המשחק עובד חלק רק שהוא נתקע לכמה שניות יותר ממה שצריך בcheck points ולפעמים יש תקיעות.

אני מנחש שזה בגלל הזיכרון?

ובמה מתבטאת התרומה של המעבד במשחק?

אה ואני זוכר שבקרייסיס הקודם היה אפשר להריץ בנצ'מק, הנוכחי אין את זה?

נ.ב

שחכתי לציין באיזו רזולוציה אני משחק: אני משחק על 1680*1050

ההתרשמות האישית שלי מהמשחק: גרפיקה אשששששששש! אה ואני משחק על דלתה, לא קשה בכלל אבל כנראה בגלל השלב הראשון(או בגלל שאני שחקן קאונטר 4 שנים :nixweiss:)

תמונה(סתם כי אני מתרגש):

crysis1pv0.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...