Crysis Warhead - הדיון הראשי - עמוד 109 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Crysis Warhead - הדיון הראשי

--Shadow--

Recommended Posts

• 3 שבועות מאוחר יותר...
  • תגובות 1.7k
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יש לי בעיה שהמשחק לא שומר את ההגדרות של הרזולוציה

אנ נכנס למשחק בפעם הראשונה ומשנה את הרזולוציה הדיפולטית ל-1680X1050 וכשאני עושה Apply זה לא שומר וחוזר בחזרה ואז גם חלק מהכפתורים לא מגיבים אלא אם כן אני יוצא והמשחק ונכנס בחזרה.

אני עם 64 ביט וכרטיס מסך 4870 עם הדרייבר האחרון והפאצ'ים החדשים ביותר (ומשחק מקורי).

יש איזשהי דרך לגרום למשחק להיפתח ברזולוציה של המסך שלי (אני יודע שצריך לרשום משהו בהגדרות של הקיצור דרך).

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני קצת לא מעודכן, האם יצא פאץ' או עדכון למשחק שעשה אותו לשחיק יותר? אני עכשיו עם רזולוציה של 1900 על 1200 ואני לא יודע איך אוכל להריץ את המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטענתם... לפי הסרטונים אפשר להסיק שהמנוע לקונסולות הוא קליל יותר(=נראה גרוע יותר) מצד שני יכול להיות שלמחשב הוא מפיק תוצאות שונות(בכל זאת מדובר על מנוע שמקורו במחשב ולא בקונסולות)

בסופו של דבר הבטחות של מפתח לא שוות כלום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הקלילות המובטחת אני משער שהוא לא יעבוד טוב כמה WARHEAD למשל, מן הסתם המנוע מתקדם = כבד יותר, אני רק מקווה שאני טועה והוא יפעל טוב אצלנו. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל הקלילות המובטחת אני משער שהוא לא יעבוד טוב כמה WARHEAD למשל, מן הסתם המנוע מתקדם = כבד יותר, אני רק מקווה שאני טועה והוא יפעל טוב אצלנו. :-\

עכשיו נישאר רק לקוות. CE3 מנוע שמטרתו העיקרית היא לעבוד על . לי אישית ניראה שרף הגראפיקה המדהימה שהתרגלנו אליה בקריסיס הולך לרדת בגלל זה... אלא אם כן החברה בCRYTEC יפתחו את המשחק 5 שנים או ימצאו גאון מחשבים שיעשה להם אופטימיזצייה חייתית ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו נישאר רק לקוות. CE3 מנוע שמטרתו העיקרית היא לעבוד על . לי אישית ניראה שרף הגראפיקה המדהימה שהתרגלנו אליה בקריסיס הולך לרדת בגלל זה... אלא אם כן החברה בCRYTEC יפתחו את המשחק 5 שנים או ימצאו גאון מחשבים שיעשה להם אופטימיזצייה חייתית ;D

אתה לא מעודכן חביבי...הגראפיקה תהיה פחות טובה עבור הקונסולות, עבור המחשב זה יהיה כמובן טוב יותר בהתאם לחומרה..אמרו זאת אין ספור פעמים כולל ראיון עם מפתחי CRYTEK

המנוע מתקדם קדימה לא אחורה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...