מחפש מעבד שיתאים לערכת שבבים P35 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מעבד שיתאים לערכת שבבים P35

musari

Recommended Posts

יש לי לוח DFI P35 מעבד Q6600 ואני רוצה להחליף אותו למשהוא יותר רציני כי במשחקי אסטרטגיה שונים מרגישים תקיעות המפרט הוא

לוח DFI P35 מעבד כמו שרשום למעלה 4GB זיכרון על הלוח 2 800 כרטיס מסך HD4870X2 וכו וכו אני רוצה מעבד שירוצו עליו משחקי אסטרטגיה כמו CNC3 ,WAR FRONT TUNING..,WORLD IN CONFLICT וכו וכו ברמה טובה בתקציב 2500 שקל! תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול בינתיים לקנות למעבד הנוכחי טוב ולהמהיר אותו קצת.

מצד שני אם אתה רוצה להוציא 2500 ש"ח על מעבד, אני לא אנסה לעצור אותך...

אני רוצה להוציא על מעבד חודש לא ניראה לי שאובר קלוק ימנע תקיעות בגלל זה אני מעדיף להחליף לחדש...ישלך איזשהיא הצעה המליצו לי בחנות על Q9550 אמתי לו תזמין אין לי מושג מה הביצועים שלו ויש לי עד היום ב 16:00 לשנות את דגם המעבד בגלל זה אמרתי ניתייעץ פה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לעזאזל אתה חושב שאם תתקין מעבד חזק יותר מהQ6600 אתה תרגיש איזשהו הבדל ?

הQ6600 הוא כבר מעל ומעבר למשחקים...זה בזבוז מוחלט של כסף...

אם כבר לבזבז אז על ..4870X2 על P35..לא ממש מקסימום ניצול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם taotao.

נראה לי קצת הזוי שאתה מחליף q6600 בגלל ביצועים למשחקים.

אני מניח שלא תהיה לך בעיה להביא את המעבד לאיזור ה-3GHz ואז תוכל לודא אם אתה באמת "צריך" החלפת מעבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא נכנס לאחוזים עכשיו..למה יש מליון אוחד מבחנים ומליון ואחד גורמים משפיעים...

אבל ניצול מקסימלי של הכרטיס מסך אין לך עם P35...

ואכן זה יותר משמעותי..במיוחד אם אתה מקטר על ביצועים גרועים במשחקים...שכן עם כל הכבוד למשחקים כיום המעבד מהווה חלק חשוב אבל לא הכי חשוב..

מה גם שאין לך איזה E2180 או מעבד LOW אחר..

כמו שציינתי כבר עם לשדרג אז את הלוח אם... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל לתת דגם טוב של לוח עד 1000 ש"ח שיתן לי את מה שאני מחפש שיתמוך במעבד שהיזמנתי כי כבר מאוחר לבטל ? יש לציין שאני לא עושה אובר קלוק לשום חלק אז לא צריך לוח שיתמוך קשות באובר...שיהיה מהיר ואמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינת ערכת שבבים יש לך את הGIGABYTE GA-X48-DS4 או הDFI LANPARTY DK X48-T2RS שיהיו אחלה בחירה..

אם לא גם הASUS P5Q DELUXE יתאים....שים לב שהGB והDFI מגיעים עם ערכת שבבים X48...שמציעה 2 סלוטים PCI-E 2.0 מלאים (X16)..

הבחירה היא כבר שלך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...