שאלות בקשר לשדרוג זיכרון - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות בקשר לשדרוג זיכרון

mafyoner

Recommended Posts

לא אמרתי שזו בעיה של כסף

אנשים מתים מרעב ואתה קונה זיכרון יקר יותר ב100-200שקל סתם כי זה נשמע מחברה שהיא יותר אמינה וכי כתוב מספר יותר גדול..

בשורה התחתונה תעשה מה שאתה רוצה.. אני מציע שתתחיל להעריך כסף.

ואם לא מעניין אותך מעניים ומאנשים רעבים, תחשוב שאתה יכול לקנות גיימפאד למחשב ב200ש"ח האלו.. או TT BIG TYPHOON למעבד.. ועוד הרבה דברים אחרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שאנשים אעבים בעולם לא אומר שאני צריך ליסבול ואם יש לי כסף אז לא לבזבז ולשמור אני יודע תאמין לי להאריך את הכסף טוב מאוד כי אני קורע את התחת שלי בשביל להשיג אותו ואני רוצה קינגסטון כי רק עליו אני יקבל את הזיכוי כי שלי גם קינגסטון קיצור אל תיכנס לארנק יום טוב... ותודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ביקשת המלצה לזיכרון - קיבלת אחת ואתה מבקש המלצה ל1066- אמרו לך שאין תוספת ביצועים ואף אחד לא רוצה בכח להמליץ לך כי זה מה שכל אחד ואחד היה עושה.. אז אם אתה רוצה לעשות את זה, בבקשה.. ואני לא נכנס לך לארנק.. אם מישהו מבקש ממני מפרט מחשב בתקציב מסוים לשימושים מסוימים והוא יכול בפחות כסף לקבל את אותה תמורה- אני אתן לו את ההמלצה הזולה יותר ואני לא אסכים שמישהו אחר ימליץ לו תוך כדי ניצול כל התקציב שלו רק כי לא חסר לו כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כולה ביקשתי שתביא לי ליק למהירות 800 ולמהירות 1033 רציתי לראות לא אמרתי שאני הולך על ה1033 ואם לאותו בן אדם יש כסף ואין לו בעיה לבזבז את תאמין לי ש בישבילו 200 שקל פחות או יותר לא משנה לו ואני יודע שרק ניסיתה לעזור לי ועזרת ואני מודה לך אבל בכול זאת רק רציתי ליראות את ה 800 וה 1033

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...