S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי - עמוד 4 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי

Swed

Recommended Posts

סטולקר היה מאז ומעולם משחק נורא קשה, גם הראשון, החל מאמצע המשחק זה נהיה קל יותר, כי מקבלים שיריון נורמלי ונשקים נורמלים, אבל בהתחלה זה תמיד קשה גם על הרמה הכי קלה. עצה, כך את הזמן וכוון לראש, בשביל להוריד מישהוא עם פגיעות לגוף אתה תצתרך לרוקן מחסנית שלמה עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני לא מבין מה הקטע בלשחרר משחק לחנויות כשהוא לא גמור?

אם החברה מוציאה פאצ'ים כבר בשבוע הראשון שהמשחק בחוץ זה לא נראה טוב

והם כנראה ידעו שהם משחררים משחק פגום/לא גמור...

סתם בזבוז של כסף..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שזה נראה ובהמשך לביקורות האחרונות על המשחק

מין הראוי היה שמשחק ההמשך הזה היה יוצא בזמנו כחבילת הרחבה וזהו.

לא מצדיק משחק המשך שיוצא העתק מדוייק של המשחק הקודם במיוחד העתק של אותם הבאגים המעצבנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אני לא התקדמתי הרבה, אבל בנתיים, זה אפילו לא חבילת הרחבה מאחר וזה אותם מפות, הוסיפו נידמה לי ש-2 איזורים חדשים. Cordon, Dark Valley ו-Garbage נשארו זהים, את Agroprom שינו קצת. והורידיו את Pripyat ואת ה-NPP ונראה לי עוד איזור.

ויש הרבה יותר באגים מאשר בראשון, מה שהכי מעצבן, שדברים שהבטיחו במשחק הראשון, כמו עולם פתוח סטייל Oblivion בניגוד לחלוקה לאיזורים ורכבים בניגוד להליכה או Fast Travel שהוסיפו בשני. אני אישית לא שמתי לב לבאגים בראשון, פרט לזה שהשריון לא היה נשחק. אבל בזה יש בלי סוף, מרובם אני יכול להתעלם, אבל מאלה שמונעים לסיים משימה אי אפשר להתעלם והם גם הכי מעצבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין מה הקטע בלשחרר משחק לחנויות כשהוא לא גמור?

אם החברה מוציאה פאצ'ים כבר בשבוע הראשון שהמשחק בחוץ זה לא נראה טוב

והם כנראה ידעו שהם משחררים משחק פגום/לא גמור...

סתם בזבוז של כסף..

אין מה לעשות יש דד ליינים. מה שכן פאטצ'ים בשבוע הראשון קורים בגלל הזמן הארוך משליחת המשחק להפצה ועד שהוא יוצא בפועל, לפעמים זה יותר מחודש, שבזמן הזה הם ממשיכים לעבוד על המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל כך חבל שסיפור,אווירה וסגנון משחק מיוחדים כמו שיש בstalker צריכים לקום לתחייה בעזרת הסטודיו הכושל הזה...

אפילו בראשון הם קיבלו כל כך הרבה זמן ודחיות והוא עדיין יצא מפוצץ באגים

והם בקושי עשו משהו עם המשחק הזה... אפילו לא שיפרו את המנוע מבחינת מהירות רק הוסיפו עוד אפקטים שרק מגדילים את העומס...

שיעשו טובה ויתנו לbethesda לעשות את stalker 2 במיוחד עם הניסיון שיש להם עם fallout3 (שיהיה מעולה לדעתי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משחק כרגע במשחק ונתקלתי בבעייה פטאלית. נכנסתי לאיזור של קרינה והחיים שלי יורדים. הבעייה ששמתי לב לזה רק כשהחיים היו על ה 2-3 אחוזים האחרונים ושמרתי במצב הזה. מה שקורה זה שאני מת וכשאני מנסה להעלות את השמירה האחרונה ולרפא את עצמי, הזמן שלוקח לי לפתוח את המלאי וללחוץ על ערכת ריפוי ארוך יותר מהזמן שלוקח לקרינה להרוג אותי, מה שיוצר מצב בו אני מעלה שמירה ומייד מת. הבעייה שהמשחק הדפוק הזה לא עושה שמירות אוטומטיות בסיומי משימה ואני ברב טיפשותי הסתמכתי יותר מידי על שמירה אחת ולכן יש מרווח ענק בין השמירה הקודמת לשמירה הנוכחית.

יש למישהו רעיון איך לפתור את הבעייה? טריינר אולי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחק הרבה יותר כבד מהסטאלקר הראשון,למרות ש יש שיפורים בגרפיקה אי אפשר להגיד שלא... אבל לא משהו כזה משמעותי

בכללי משחק דיי משעמם.. כמו הראשון.. זה לא קל להרוג מרחוק אפילו אם פוגעים בראש, אבל אותך הורגים ב 2 כדורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...