S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

S.T.A.L.K.E.R: Clear Sky - הדיון הראשי

Swed

Recommended Posts

^^

בשביל זה יש הודעה פרטית.

בקרוב יתוספו וסיקור !

יש לך הגדרה מוזרה לבקרוב.

אם תכין הודעה מלאה לפי כל הכללים תשלח אותה לאחד מאחראי הפורום ואז הדיון יפתח.

בינתיים אין מניעה שאחרים יפתחו דיון ראשי חדש במקום זה. (בתנאי כמובן שהוא יעמוד בכל הכללים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 235
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל הכבוד על הפתיחה המחודשת והראויה לדיון הזה. עכשיו הוא באמת ראוי להקרא הדיון הראשי.

עכשיו לגבי המשחק עצמו, מישהו יודע אם במשחק הזה בטלו את השטות הזאת של לאסוף ארטיפקטים וכל מיני שטויות שלא תרמו בכלום למשחקיות ?

ב STALKER הקודם בהתחלה השקעתי ואספתי כל מיני דברים יקרים והלכתי למכור וכל זה, אבל אז גיליתי שאין בזה שום טעם. זה פשוט לא תגמל את השחקן..

היה הרבה יותר פשוט להרוג אוייבים ולקחת להם את הנשקים והתחמושת מאשר ללכת לקנות.. מה גם שהיה לי שם המווון כסף ובחים לא מצאתי שימוש לו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שעידכן מולוטוק!

אגב חבל ששמת שנערכו קשות בפוטושופ...

אהה ולבחור שמעלי כן אתה חייב לאסוף ארטפקטים אבל זה לא בגדר חובה... הארטפקטים בלתי ניראים ואתה חייב ללכת עם גלאי ולהכנס לתוך אנומליות כדי להוציא אותם. יש ארטפקטים חדשים... ככול שאתה מעמיק לארטפקטים יש יותר כוח אני מצאתי אחד שמחזק את הדיוק של הרובה ככה שאני יכול לירות מאקדח בדיוק למרחק של 700 מטר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו זה משחק חדש או הרחבה?! מה זה הדבר הזה? הוסיפו אזור אחד או שניים והורידו שניים או שלושה אזורים מהמשחק המקורי, הוסיפו מערכת שדרוגים, וזהו? לזה הם קוראים משחק חדש?! פשוט בזיון, וזה עוד לפני שיש את כל החרטא הזה של פלגים, שנחמד על הנייר, אבל סתם חסר תועלת ומעצבן בתכלס. אה כן, ואת כל הבאגים שהופכים את המשחק הזה ליציב כמו חד-אופן.

דרך אגב, כל קשר בין התמונות בעמוד הראשון לאיך שהמשחק נראה הוא מיקרי בהחלט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעזאזל!!

נתקעתי ב CORDON עשיתי שם את כל המשימות שאפשר בערך, ושאני רוצה להגיע למפה אחרת (או ל GARBAGE או ל SWAMP) אז הוא שואל אותי אם "לעבור לשלב אחר" ושאני עונה כן הוא פשוט לא מעביר אותי!

ניסיתי ללכת מכל יציאה אפשרית מה CORDON אבל אני לא מצליח לצאת :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחפש קצת בגופות ששוכבות על הריצפה ואז תיהיה אנומלייה... אין לאן לברוח ממנה אז תעלה למגדל יש שם קופסא תרוקן את תוכנה וחכה עד שתאבד את ההכרה(בשמחק כה?) אז אתה תחזור לבסיס של שמיים נקיים ולבדייב יסביר לך מה לעשות הלאה... אגב אני את המשחק שיימתי.. יש סוף יחיד :pissed:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...