רוצה להוסיף זכרון. צריך עזרה! - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה להוסיף זכרון. צריך עזרה!

tal_be

Recommended Posts

אוקיי תודה רבה!

אני לא ארגיש בכלל לינוי? כי מה שנראה לי למשל הויסטה תופסת 40% ונשאר לי 60% למשחק?

כי אם למשל היא הייתה תופסת 60% אז היה נשאר למשחק 40% אז מן הסתם המשחק היה פועל לאט יותר לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים עם ההגדרה של 1GB.. כי ערך המשתנה הזה מאוד משתנה.

יש פיצ'ר למערכת הפעלה Vista שהוא מאוד מעניין ונקרא Superfetch. מערכת ההפעלה טוענת לזיכרון ישומים שהיא חושבת שאתה הולך להפעיל.. וזאת היא עושה ע"י חישובים במשך זמן של שעות שאתה בד"כ מפעיל כל ישום, ימים בשבוע וכדומה. החשיבות של המערכת שלומדת את המנהגים שלך היא שאם אתה עובד על המחשב במשך היום ומשחק בלילה, אז מה שיטען לזיכרון ישתנה. בכך היא בעצם מקצרת את השימוש בזיכרון וירטואלי או בטעינה לזיכרון בשעת צורך, לפיכך שיש שיפור בביצועי המערכת. הדבר הזה כביכול מנצל את הזיכרון, וכמובן שעם הזמן הניצול הזה ילך ויגדל על פי רוב.

ובגלל זה המערכת מנצלת יחסית למערכות הפעלה אחרות הרבה . גם ככל שיש לך יותר , מערכת ההפעלה תשתמש ביותר . אבל זה רק לטובה, זה לא צריך להדאיג אף אחד.

מה אם היא מנצלת כמות ואתה מפעיל ישום שדורש המון זיכרון? הישום הזה לא הולך לפעול לאט כי בעת הצורך מערכת ההפעלה מוותרת על כמות הזיכרון שנדרשת ע"י הישום- והוא יפעל כמו שהוא צריך. הרמה המינימלית של שמערכת ההפעלה צריכה, כלומר השלב בו היא לא תכנע לתת שום דבר, הוא (וזאת השערה מאוד גסה שלי) 300MB בערך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.. תתן לו את כמות הזיכרון שהוא צריך.

חוץ מזה.. טיפ קטן- אף פעם אל תשדרג/תחליף/תקנה בלי שאתה בטוח צריך. אל תגיד 'אני אקנה כדי שלא יהיו תקיעות'.. תחכה שיהיו תקיעות ואז תקנה. כי עד שאין לך באמת תקיעות בגלל חוסר , אתה עשוי לקנות ולמעשה יקרה מצב שזה יהיה מיותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...