צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי

maverick

Recommended Posts

Mortar - שוב נפלת בלשונך. ראה איך אנשים מביעים את דעתם ללא התלהמות יתר ושפת רחוב טיפוסית.

תאמין לי שקל יותר לשכנע אחרים בשפה תרבותית ועדינה יותר. כמובן זה יותר משכנע מהתפרצויות זעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

Minimizer שוכח דבר חשוב!

שישראל יש רק אחת 1!. וארצות ערב איפה לא אין! ובוא נגיד עיראק! מכפילה את כמה וכמה! להם יש לאן ללכת לנו אין!

צה"ל הדבר האחרון שהוא זה אירגון טרור כמו שהשמאלנים חושבים!

צה"ל לפני פעולה כמו חיסול פצצות מתקתקות מסתמך על המודעין בשביל לנסות לחסל רק את המחבל שאם המשפחה שלו מתה בוא נגיד שזה לא נורא כי צדיקים ואנשי שלום אני בספק שהם יהיו.

המחבלים מנסים כל יום לצאת ולהיכנס ולפגוע באזרחים ישראלים שצה"ל מנסה לפגוע רק במחבלים! נכון נפגעים גם האנשים שילדו. אבל אם הם לידו אני בספק שהם מנסים לשכנע אותו שילך בדרך השלום!

אז מה שאני חושב זה פשוט לקחת כמה אוטובסים ולהעיף אותם מפה! שכל העולם ידבר! הם לא צריכים לסבול אוטובסים וקניונים מתפוצצים!(אמן שזה יקרה לצרפת יום אחד. במיוחד בסרט היום השלישי היה קטע שהמטאור פוגע בצרפת! איזה הרגשה טובה! חבל שזה רק סרט)

ולהעיף אותם לעיראק שהיא עכשיו בשליטה אמריקאנית! מי יגיד לא לארה"ב.

זה הדבר שאני לא מבין! אתם מעדיפים להגן על חלאות אדם (מחבלים ועוזרי טרור ומנהיגי טרור) מאשר להגן על העם שלכם! ולהאשים את צה"ל בפשעי מלחמה שמי שעושה אותם זה אתם! מי שבוגד בארצו ומנשק את התחת של האויב הוא פשוע המלחמה הכי גדול.

אם אתם לא מאמינים בחיסולים! אז זה אומר שאתם לא מאמינים בעונש לרוצחים! כי הם רוצחים! ולא בן אדם אחד! אלא כמה וכמה שיותר זה עושה אותו יותר גאה!

עד היום כואב לי שהטייס החמיץ! היינו נפטרים מנבלה. לא נורא תורו יגיע שנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש רוצה להגיב על זה, אבל עדיף שאני אתאפק ואגיד רק שאתה נשמע כמו כל פעיל חמאס ממוצע.

למה ? כי אני רוצה שהקבוצה שמנסה להפוך אותי לזכרונו לברכה תהרג? תתנדף ? תמחק ? מה רע בזה בדיוק ?

אתה יכול להגיב אני לא בעיה עם זה חוץ מהעובדה שאתה נשמע יותר גרוע מפעיל שלום בלגי (וזאת מחמאה).

UDI - ככה המוח שלי מגיב לאנשים בעמי שמנסים למצוא הצדקה לחמאס, מי שקורא לחמאסניק "לוחם חירות" הוא בעיניי לא הרבה יותר מבוגד.

כל פעם הוא וסינדרום הלח"י שלו, מה יש לך עם זה ? הבנאדם הזה חי בסרט וזה סרט רע מאוד.

מתלהם או לא, אני לפחות לא מכחיש שהחלום הרטוב שלי (כמו כל ישראלי שני בעולם הזה) זה שהאדמה תפתח ולבה תציף את רחובות עזה ותבלע את העיר על יושביה. נמאס לי מהעם הזה, נמאס לי ממה שהוא עושה, נמאס לי מהטירוף שלו, נמאס לי ממנו ! אני לא רוצה לראות את הערבים בשטחים לא רוצה לשמוע אותם ולא רוצה לשמוע מהם, אם הם רוצים להתפוצץ שיעשו את זה בבית, הם שטנים מעולם הגהינום, השטן עשה להם לפה TELEPORT.

הילדים שלהם גדלים על זה, האימהות שלהן מתגאות בזה, הנוער חולם על זה, הגברים עושים את זה ואנשי הדת מטיפים על זה, כולם רוצים להרוג יהודים.

זה בדת, זה בתרבות, זה ברחוב, זה... זה כבר בדם ?

אנשים מדברים על זה שחיסלו טרוריסט עם משפחתו... מה נראה לכם, שהילדים שלו לא חראות כמוהו ? שאשתו לא ידעה עם מי היא מתחתנת ?

מבחינתי אין הבדל, מגיע לכל המשפחה למות.

אם זה היה אבא שלי ולא הייתי רוצח אותו לא הייתי מתפלה אם הינו חוטפים טיל.

תמיד בחדשות שמראים את כל ההפגנות שלהם ומצעדי החמאס שנראה כאילו כל העם שם, תמיד אני אומר לעצמי, הלוואי והייתי יכול להיכנס למסך ולזרוק איזה רימון או לדפוק שם באזוקה לקהל... ואל תגידו לי שאתם אף פעם לא רוצים להיכנס לאיזה סרט נאצי ולעבור עם טנק על החיילים שצועדים שם... לאייש איזה עמדת וולקן ולרסס... תהרגו אותי אם לא חשבתם על זה...

ותאמינו לי, אני מעדיף את הנאצים על החמאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל לפני פעולה כמו חיסול פצצות מתקתקות מסתמך על המודעין בשביל לנסות לחסל רק את המחבל שאם המשפחה שלו מתה בוא נגיד שזה לא נורא כי צדיקים ואנשי שלום אני בספק שהם יהיו.

המחבלים מנסים כל יום לצאת ולהיכנס ולפגוע באזרחים ישראלים שצה"ל מנסה לפגוע רק במחבלים! נכון נפגעים גם האנשים שילדו. אבל אם הם לידו אני בספק שהם מנסים לשכנע אותו שילך בדרך השלום!

אז מה שאני חושב זה פשוט לקחת כמה אוטובסים ולהעיף אותם מפה! שכל העולם ידבר! הוא לא צריך לסבול אוטובסים וקניונים מתפוצצים!(אמן שזה יקרה לצרפת יום אחד. במיוחד בסרט היום השלישי היה קטע שהמטאור פוגע בצרפת! איזה הרגשה טובה! חבל שזה רק סרט)

ולהעיף אותם לעיראק שהיא עכשיו בשליטה אמריקאנית! מי יגיד לא לארה"ב.

זה הדבר שאני לא מבין! אתם מעדיפים להגן על חלאות אדם (מחבלים ועוזרי טרור ומנהיגי טרור) מאשר להגן על העם שלכם! ולהאשים את צה"ל בפשעי מלחמה שמי שעושה אותם זה אתם! מי שבוגד בארצו ומנשק את התחת של האויב הוא פשוע המלחמה הכי גדול.

אם אתם לא מאמינים בחיסולים! אז זה אומר שאתם לא מאמינים בעונש לרוצחים! כי הם רוצחים! ולא בן אדם אחד! אלא כמה וכמה שיותר זה אותו יותר גאה!

עד היום כואב לי שהטייס החמיץ! היינו נפטרים מנבלה. לא נורא תורו יגיע שנית.

צודק צודק וצודק.

תראה גם איזה ליכוד היה באמריקה בעד בוש והמלחמה שלו, ותשווה בכלל את העם האמריקאי לעם היהודי !

האמריקאים זה מלא עמים מהגרים שהשתלבו, לכל משפחה יש היסטוריה שונה !

העם היהודי זה עם קטן, הכי עתיק בעולם, תרבות זהה לכולם, עם שעבר רצח המוני של 6 מליון איש ! עם שנמצא בהישרדות ותראה פה איזה קיצוניות יש בתוך העם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השמאל מהיום הוא אירגון טרור פלשתיאני!

תנועת שלום עכשיו פרסמה צילומי אוויר של ארבעה מאחזים שהוקמו בשבוע האחרון

כל הכבוד שמאלנים! אתם כל יום מגיעים לשפל חדש! מגוש שלום ימח שימם שרצו לאסוף מידע על קצינים. והיום לצלם מאחזים בשביל שלמחבלים יהיה יותר קל לדעת איפה יש מאחזים!

איך אתם יכולים להסתכל במראה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מורטר. אתה "קצת" הגזמת פה. להרוס את כל עזה ולהרוג את כל תושביה? זאת לא אנושיות. הרי זה ידוע שרוב העם לא מעוניין בדרך הטרור, ולהרוג אותו בלי סיבה תרגום לנו להיראות בדיוק כמו הנאצים. אתה מעדיף את הנאצים על החאמס? אתה כנראה לא יודע מה זה נאציזם. תקרא קצת היסטוריה, ואתה תשקול את דבריך מחדש. מחשבות כמו שלך הם לא . אתה פשוט כותב מחוסר ידע, ואתה לא יודע את העובדות. עדיף לא להגיב ולהביע את עמדתך לפני שידעת את כל העובדות, כי זה יגרום לך להיראות רע מאד בפני אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי שרון צריך לצאת בהודעה כזו:

מרגע זה, דוחה את מפת בדרכים שהוצגה בעקבה.

מרגע זה, הופסקה כל פעילות צבעית ישראלית בתוך עזה. בהמשך, תישוג לגמרי מעזה ותשיב את הצבא על מעין "גבול" שיפריד בין עזה לשאר א"י.

במקרה ולה תהייה פעילות צבאית פלסטינית כנגד הישובים היהודים בתוך עזה, ישובים אלה יפונו.

במקרה של פעולת טרור פלסטינאית בכל אחד מהשלבים האלה, צה"ל ייכס לעזה ויחסל בכוח את האיומים על שלום .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל שהצלחתם להרוס דיון עינייני בכינויים כמו "נאצי" ועוד כל מיני הסתות למיניהן.

אני מבקש למתן את הדיון.

סליחה אני מבקש, הצלחת להרוס - אני רק אמרתי שהטרור של הפלשטינאים זה לדעתי יותר גרוע מהנאציזם ואתה יכול לקרוא את זה במפורש, זאת לא עבירה על החוק להגיד את זה נכון ?

SUNNY JIM - אני דווקא חושב שרוב העם הפלשטינאי מאמין בדרך הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משחק מחשבה קטן.

מעניין מה היה קורה אילולי צה"ל היה מחסל את הנבזה(או פעיל נגד הכיבוש לדידם) שרצח את הילדה הלילה.

מה היו עונים פעילי שמאל?

"הכל בגלל שרון","שרון לא רוצה להפסיק את הטרור", "שרון לא מוכן להודנה".

המילה האחרונה שרון -אשם.

בסופו של דבר המחבל השיג את הילדה ורצח אותה.

בהתנחלות לא התנחלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להרוס את כל עזה ולהרוג את כל תושביה? זאת לא אנושיות. הרי זה ידוע שרוב העם לא מעוניין בדרך הטרור,

ולהרוג אותו בלי סיבה תרגום לנו להיראות בדיוק כמו הנאצים.

1.איפה אתה חיי! העם הפלשתיאני לא מעוניין בטרור! נו תיהיה רציני.! אולי חצי אחוז מהעם לא מעוניין בטרור ואני מגזים!

2.ושהם הורגים אותנו בלי שום סיבה זה בסדר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1.איפה אתה חיי! העם הפלשתיאני לא מעוניין בטרור! נו תיהיה רציני.! אולי חצי אחוז מהעם לא מעוניין בטרור ואני מגזים!

2.ושהם הורגים אותנו בלי שום סיבה זה בסדר?

1. 60% מהפלשתינאים הצביעו בעד החמאס בסקר שנערך, 40% הנותרים נרצחו באופן מיסתורי יום למחרת.

2. ברור שזה בסדר! הרי אנחנו כובשים, ועד שאנחנו הציוניים לא נתחיל להתפנות מישראל ולעבור דירה לתוך הים התיכון, אין מה לדבר על משא ומתן בכלל....פשוט בושה לכיבוש! איפה שריד כשצריכים אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...