צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי

maverick

Recommended Posts

צה"ל ירה טילים על מכוניתו של בכיר החמאס, עבד אל-עזיז רנטיסי. שלושה פלסטינים נהרגו, בהם אשה ותינוק. רנטיסי עצמו נפצע באורח קל בלבד, ובנו נפצע קשה.

למי שלא מכיר את ה"נשמה הטהורה" הזו:

l_a.jpg

יש לי רק 2 שאלות:

1) למה עכשיו?

2) אם כבר עכשיו למה לא לעשות את זה כמו שצריך??? 4 טילים לא מחסלים את הדבר הזה???

מה שיקרה עכשיו הוא שלא רק שלא חיסלנו אותו אלא גם נצטרך לשלם את ה"מחיר" של הפעולה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-2652642,00.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מה "למה עכשיו?"

כבר שכחת את הפיגוע האחרון?

ובאמת זאת לא פעם ראשונה שצה"ל מפספס כאלו נסיונות... בושה :( לא יכלו לאמן את הצוות קצת יותר לפני ששלכו...

מעניין למה הוא לא נהרג למרות שרואים את כל המכונית עולה באש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זהו טבעו של כל מו"מ להפסקת אלימות, הסלוגן 'אין מו"מ תחת אש" הוא מגוחך.

החמאס וכל החולירות האחרים, מודיעים לראש הממשלה הפלסטיני, שאינם מעוניים במפת דרכים בעזרת הרג חיילים ולחימה עיקשת.

הצבא הישאלי מודיע שימשיך להלחם בטרור בעזרת החיסולים. לא יתכן מצב שבו הם נלחמים בצד אחד כאשר הצד השני סתם מחכה לקורבנות הבאים.

אז יש מו"מ תחת אש. גם אנחנו יודעים לזרוק אש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפסקת ה"חיסולים הממוקדים" היתה דרישה לפני כניסת הפלסטינאים למו"מ בכלל.

אבו מאזן מנסה להגיע איתם להסדר ושרון מראה מה ההסכמים שחותמים איתו שווים.

אורי, עם 4 טילים, היו נהרגים קצת יותר מ3 אנשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו אני לא יוצא מהבית שבועיים כי אני יודע מה עומד לקרות בשבועיים האלה וכנראה שזה יקרה באיזורי תל אביב. פחד אלוהים אני נשאר בבית. :(

הצד השני צריך לדעת שהודעות לראש הממשלה שלהם צריכות לבוא בתקשורת, בנייר, מסמכים, פאקסים.

אם השיטה שלהם הוא לתקוף חיילי צהל, ולהפחיד (לדוגמא את דודי הסטלן), אז כמובן למטבע יש שני צדדים. גם לנו יש צורה לאמר לרנטיסי שהוא בן מוות. כמובן תירוצים כמו "דרג פוליטי" לא נכללים. גם סאדם הוא דרג פוליטי והיכן הוא היום? מפחד בדיוק כמו שרנטיסי יפחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצד השני צריך לדעת שהודעות לראש הממשלה שלהם צריכות לבוא בתקשורת, בנייר, מסמכים, פאקסים.

אם השיטה שלהם הוא לתקוף חיילי צהל, ולהפחיד (לדוגמא את דודי הסטלן), אז כמובן למטבע יש שני צדדים. גם לנו יש צורה לאמר לרנטיסי שהוא בן מוות. כמובן תירוצים כמו "דרג פוליטי" לא נכללים. גם סאדם הוא דרג פוליטי והיכן הוא היום? מפחד בדיוק כמו שרנטיסי יפחד.

לצד השני אין מה להפסיד, לנו יש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להם מה להפסיד. אני לא חושב שאתה יודע מה רצון העם הפלסטיני המסכן(האמיתי). כל מה שקורה עכשיו זה השתלטות של האיסלאם הקיצוני שנשלט מסוריה ואיראן. הם קובעים להנהגות החמאס והגיה'ד לעצור כל הסכם שלום. כל הכספים שמוזרמים לאירגונים קיצונים אילו גורם לעם הפלסטיני בעקיפין לחשוב ש-"אין לו מה להפסיד". בדיוק כמו כל ברי הדעת (כולל השמאל הקיצוני הישראלי) שיודעים כי זכות השיבה לא תנתן, כך המתונים ברשות הפלסטינאית.

תהיו בטוחים כולם, שהרצון של חמאס הוא לא בדיוק חופש לעם הפלסטינאי, עבודה לכל דורש, וכל האופוריה של מדינה לעם עצמאי.

החמאס מושטת על כספי מדינות עוינות לישראל ע"מ להגביל את מרחב התמרון של מול הפליטים שנמצאים במדינות אילו.

שמתם לב איך פחות או יותר הצליחו (מדינות העולם) להרגיע את החיזבאללה ? אבל הם עדיין לא סיימו את הפעולה שלהם, וזה להמשיך להציק לישראל על חשבון הפליטים וכמובן האיסלאם הפונדמנליסטי קיצוני מאיראן.

מה הם מפסידים?

עבודה בישראל.

קאזינו פתוח ומאות ישראלים נוהרים אליו.

תיירות בחבל עזה.

ניסיון להפוך לאחת ממדינות העולם.

ועוד המון דברים.

הפעולות האחרונות נעשו ע"י אירגוני הטרור (כן הם טרוריסטים ! לא לוחמי חופש).

ולכן הפעולה היא מהמוצדקות והנכונות שנעשו. אין עיתוי טוב ואין עיתוי רע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו אני לא יוצא מהבית שבועיים כי אני יודע מה עומד לקרות בשבועיים האלה וכנראה שזה יקרה באיזורי תל אביב. פחד אלוהים אני נשאר בבית. :(

צדקת, פתח טלווזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...