צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי

maverick

Recommended Posts

Nice1 אתה מדבר על כיבוש! תחשוב לרגע אחד מה היה קורה אם צה"ל לא היה יותר בשטחים! איזה חגיגה של אוטובסים וקניונים מתפוצצים היה לך עכשיו!

אז השמאל אני מציע להכניס את כולכם לאוטובוס! (לפי המספר שלכם אפילו ישאר מקום באוטובוס) ולהסיע אותם לשדה התועפה ולהעיף אותכם לצרפת שתוכלו לקלל את ישראל ולהאשים אותה בכל מה שקורה בארץ עם החברים שלכם היפי נפש2! הצרפתיים!

אם צה"ל לא היה בשטחים ולא היה מתנחלים יכולנו להכריז על הקו הירוק בתור גבול בינלאומי שמי שעובר אותו יורים בו ואז איך המחבלים היו מגיעים לכאן?

לפי מה שאתה אומר על הגוש שאני שייך אליו הייתי ממליץ לך להיצטרף למפלגה הלאומנית חברתית (אני מנחש שלא תבין את זה בעברית אז NAtional soZIalist)

ואת זה אני אומר אחרי שהיום באמצע שהלכתי לקנות למחשב של חבר שלי מצאתי את עצמי על הרצפה עם זכוכיות עפות על הגב שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אם צה"ל לא היה בשטחים ולא היה מתנחלים יכולנו להכריז על הקו הירוק בתור גבול בינלאומי שמי שעובר אותו יורים בו ואז איך המחבלים היו מגיעים לכאן?

בלה בלה בלה! עוד חלום! אם צה"ל לא היה בשטחים זה מה שהיה קורה!!!

פיגוע בכל עיר! מתי תתועררו! נימאס כבר! כיבוש כיבוש כיבוש!!! אם צה"ל לא היה בשטחים! אני היום לא יכולתי לכתוב את זה ואתה לא יכולת לקרוא את זה (כמעט שזה קרה היום)

אז אל תגיד לי לתת להם שטחים הם קיבלו מספיק! ואנחנו קיבלנו עוד הרוגים! אל תגיד לי מתנחלים! שהבדואים עושים את אותו דבר והשמאל שקט!

החמאס ושאר אירגוני הטרור שולחים עוד ועוד מחבלים לעבר ישראל! ובמקום להגיד נכון הרשות אשמה! בוא ניכנס בערפאת ונפגיש אותו עם השהידים ושבעת ההומאים שהם מקבלים! ופשוט נקטע מהשורש את כל הטרור! והכוונה היא להיכנס בטרור בכח! מחבל עושה פיגוע והחמאס לוקח אחריות!

1.כל המשפחה עפה מישראל! לא איכפת לי לאן אפילו לאמצע הים!

2.כל החמאס וכל האנשים שממנים ועוזרים! לא משנה ישראלי ערבי ישראלי או פשלתיאני חוטף כדור לראש!

מתי השמאל יפסיק לתמוך בערבים? אם הם רוצים שלא יהיה כיבוש הם צריכים להראות לישראל שהם מפסיקים עם הפעולות נגד אזרחי ישראל!

ומה בכלל יעזור לי להצטרף לאיזה אירגון! בשביל מה שיעשו לי שטיפה מוח ויגידו לי מסכנה האמא שלו אין לה מה לאכול! אין להם בית אין להם כסף!

הכל יכול להשתנות!

היא רוצה אוכל היא רוצה בית! הדברים האלו עולים כסף! וכסף יגיע רק אם תפתח את השערים לעובדים הערבים! הם יראו התנהגות טובה ויראו שאפשר לסמוך עליהם! ולא שום מסמך או מפת דרכים תראה את זה! אלא זמן! של שקט ופעולות נגד הטרור! יתנו את הביטחון ויפתחו להם את השערים! הם רוצים בדרך של אלימות! אין בעיה צה"ל יכנס בהם ובמשפחות שלהם ובבתים שלהם!

ישראל היראתה יותר מדיי רחמנות וסבלנות וסובלנות כלפיהם! אנחנו צריכים לעשות מה שכל מדינה נורמלית הייתה עושה! ניכנסים בהם וחזק! עד שלא תישאר אבן על אבן! ועד שכל מחבל יקבל את הכדור שמגיע. וכל הספרים שלהם והחינוך ישתנו!

אז תהנה באירגון שלך ששוטף לך את המוח! אני לא מתכוון לשמוע לאף אחד שאומר לי שהם מסכנים! הם מסכנים כי הם הביאו את זה על עצמם! יש להם דרך לצאת מזה אבל הם מעדיפים את הדרך השניה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב עכשיו אני לא יוצא מהבית שבועיים כי אני יודע מה עומד לקרות בשבועיים האלה וכנראה שזה יקרה באיזורי תל אביב. פחד אלוהים אני נשאר בבית. :(

טוב אני חייב להתוודת שאני פחדתי כמו רוב הצעירים באיזור ת"א ובכלל בכל הארץ אחרי ניסיון החיסול הזה, ידעתי שיבוא פיגוע גדול, מצטער על זה כמובן, זה היה מזוויע. אבל למרות זאת, ביום של הפיגוע, בערב, יצאתי עם חברים לבלות למרות שרשמתי כאן שאני לא יצא בקרוב מהבית, כי צריך להמשיך בחיים אי אפשר לשבת בבית כל היום ולקוות שלא יהיה פיגוע. פשוט יצאתי לשכוח מהצרות שיש כאן, וניקיתי קצת את הראש. ואני ממליץ לכם גם לעשות את זה ולא לשבת בבית למרות כל מה שקורה בתקופה האחרונהץ.

שלכם, דודי הסטלן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, אתה טוען ששרון פינה את כל ההתנחלויות שהיו במסמך אתמול? או שהוא פינה 9 האחזויות קטנות לא מיושבות?

סילופי המילים שאתה נהנה מהם כל כך, הם לא יותר מנסיון לשלהב המונים (ע"ע Miyota). את ה"אבו-חרא" שלך ואת "תאונת הדרכים"

תשמור לעצמך, את הדמגוגיה תשאיר בחוץ.

נחמד שאתה מכיר בכך שיש חיילים פלסטיניים.

עובדה (ולא דמיונות על חיילי פלסטין) היא ששרון קבר את מפת הדרכים בחיסול, שהצית מחדש את הטרור בתוך קווי 67.

yot, חלילה לא מדובר בכך שהחיילים לא יגנו על עצמם, וגם אבו-מאזן בעצמו לא טען שהחיילים שפועלים להגנה עצמית, פוגעים במפת-הדרכים.

כמובן שכמו כל כיבוש, הכיבוש הזה משחית וגורר הרס. לאותה אמא היה אפשר להגיד, ששרון החליט להמשיך את הסכמי אוסלו ולתקן את הטעות שלו, כעת, תוכל להגיד לה שבנה נפל במלחמה על שטחים לא לנו.

מוזר מאוד. העיקר אתה מוכן לקבל את :

מה לא ברור ב

"ההסדר עם החמאס בא בצורת שלבים..."?

הרי זה ברור (כאילו) שציפית שכל המתנחלים בפתאומיות אדירה, יעלמו מההתנחלויות, ואילו מכות ההרג של החמאס לגיטימי כי הם באים בצורה של שלבים.... הרי לגיטימי הוא, לא? שלבים עם הערבים והוקוס פוקוס עם המתנחלים.

חבל מאוד שאתה לא מתייחס לעובדה שאבו (כל האבויים) לא מוכנים להלחם בחמאס. הרי הם מפחדים. האם אנחנו לא מסתכנים במלחמת אזרחים מול המתנחלים? הרי תאר לך גדודי כהנא חיי שפוגעים בפלסטינים, לא היית מוכן לעצור את כולם ולשים אותם בצינוק עד שארית חייהם?

נכון אתה רואה רק את הצד של אבו מאזן, לאט, אל תתאמץ, תרגיש חופשי. תן לגדודי המרצחים להרוג ללא סיבה. העיקר ששרון הוא הסיבה להרס מכת הדרכים. העיקר שיש דובר חמאס שיצליח לגרום ל- להאמין שזה נקמה ולא פעולה שיגרתית בחווית ההרג הפלסטינית.

חס וחלילה לישראל אסור להתגונן.

קשה לך מאוד להפנים שהחמאס הכריז כי הוא מבטל את הסכם עכבה ואינו מוכל להיות צד במשא ומתן מול אבויים.

אין שום סיבה ששרון יהיה צודק. כי הוא תמיד אבל תמיד אשם.

מה לא ברור ב

"ההסדר עם החמאס בא בצורת שלבים..."?

זה ששרון עצר את זה לפני המימוש של שאר השלבים, זה משהו אחר.

אני, אגב, תמיד מעדיף להקשיב לאלו ששלחו את המחבלים מאשר לאלו שמנסים לפרש אותם. במיוחד אם הם רוצים להוכיח שהם צדקו.

( :lol:)

אם לא שמת לב החמאס הוא לא הרשות הפלסטינית. אם אתה מעדיף אז אולי (לדעתי) לא האזנת. הרי הם כל הזמן הם קוראים לחיסולה של מדינת , הם תמיד מזכירים את חזרתם של היהודים למדינות שמהן הגיעו.

תקשיב טוב טוב לרנטיסי ואזעהר :"שהיהודים ילכו למקום שממנו באו- עד האחרון שבהם".

יתכן באמת שהפרשנים לא יודעים ערבית, ואותם מזרחנים פשוט מעוותים כחלק מפרופוגנדה ימנית קיצונית....

( :lol: זה באמת מצחיק).

רנטיסי וחבריו מצליחים להטל בהוזי השלום הישראלי ובקומץ מפגיני "אומץ" (העיקר שהם עם משקפי שמש). הבעיה שהם לא שמים לב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר מאוד. העיקר אתה מוכן לקבל את :הרי זה ברור (כאילו) שציפית שכל המתנחלים בפתאומיות אדירה, יעלמו מההתנחלויות, ואילו מכות ההרג של החמאס לגיטימי כי הם באים בצורה של שלבים.... הרי לגיטימי הוא, לא? שלבים עם הערבים והוקוס פוקוס עם המתנחלים.

חבל מאוד שאתה לא מתייחס לעובדה שאבו (כל האבויים) לא מוכנים להלחם בחמאס. הרי הם מפחדים. האם אנחנו לא מסתכנים במלחמת אזרחים מול המתנחלים? הרי תאר לך גדודי כהנא חיי שפוגעים בפלסטינים, לא היית מוכן לעצור את כולם ולשים אותם בצינוק עד שארית חייהם?

נכון אתה רואה רק את הצד של אבו מאזן, לאט, אל תתאמץ, תרגיש חופשי. תן לגדודי המרצחים להרוג ללא סיבה. העיקר ששרון הוא הסיבה להרס מכת הדרכים. העיקר שיש דובר חמאס שיצליח לגרום ל- להאמין שזה נקמה ולא פעולה שיגרתית בחווית ההרג הפלסטינית.

חס וחלילה לישראל אסור להתגונן.

קשה לך מאוד להפנים שהחמאס הכריז כי הוא מבטל את הסכם עכבה ואינו מוכל להיות צד במשא ומתן מול אבויים.

אין שום סיבה ששרון יהיה צודק. כי הוא תמיד אבל תמיד אשם.( :lol:)

אם לא שמת לב החמאס הוא לא הרשות הפלסטינית. אם אתה מעדיף אז אולי (לדעתי) לא האזנת. הרי הם כל הזמן הם קוראים לחיסולה של מדינת , הם תמיד מזכירים את חזרתם של היהודים למדינות שמהן הגיעו.

תקשיב טוב טוב לרנטיסי ואזעהר :"שהיהודים ילכו למקום שממנו באו- עד האחרון שבהם".

יתכן באמת שהפרשנים לא יודעים ערבית, ואותם מזרחנים פשוט מעוותים כחלק מפרופוגנדה ימנית קיצונית....

( :lol: זה באמת מצחיק).

רנטיסי וחבריו מצליחים להטל בהוזי השלום הישראלי ובקומץ מפגיני "אומץ" (העיקר שהם עם משקפי שמש). הבעיה שהם לא שמים לב.

פינוי מאחזים ריקים זוהי התחלה, ובגלל זה לא יצאתי נגד זה, בדיוק כמו שסיום הטרור בגבולות 67 זאת התחלה.

כל הממבו ג'מבו שאמרת, עדיין לא מסביר למה שרון לא אחראי להרס מפת הדרכים (ושוב, דמגוג.)- הוא נתן את האישור לחיסול

ופתח מחדש בחזית עם החמאס. החמאס בהתחלה הכריז שהוא לא מקבל, ואז נכנס למו"מ עם אבו מאזן, ואבו מאזן נשמע חיובי מאוד בקשר לזה.

בקשר ל :lol: שלך, דובר החמאס אומר שהפיגוע בא כתגובה לחיסול. אהוד יערי, שהקשרים שלו קצת יותר אדוקים לשרון מאשר לחמאס, אומר שבכלל אין קשר. מוזר שהצליחו להוציא פיגוע בסדר גודל ענקי יום אחרי החיסול, כשיכלו לעשות את זה כמה ימים לפני זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי אשם ?

זה די פשוט -

הפיגוע הוא תגובה של החיסול. (למרות שזו שטות מוחלטת, פיגוע לא מרימים תוך 24 שעות)

החיסול הוא תגובה של הפיגוע במחסום ארז. (למרות שגם חיסול לא מכינים במשך 24 שעות, רנטיסי היה על הכוונת הרבה זמן .ו זה הכל עניין של תזמון שהיה די מיותר לטעמי)

הפיגוע במחסום ארז הוא תגובה למפת הדרכים.

מפת הדרכים היא תגובה של האינתיפאדה.

האינתיפאדה היא תגובה של הכיבוש.

הכיבוש הוא תגובה של האינתיפאדה .

וחוזר חלילה...

אז הבנתם מי אשם?

כי אני לא ...

ולכן אחלטתי להכין סטיקר דו צדדי.

ביום בו אנחנו מרגישים ששרון אשם נדביק צד אחד

ביום שנחליט שהערבים אשמים נדביק צד שני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיגוע הוא תגובה של החיסול. (למרות שזו שטות מוחלטת, פיגוע לא מרימים תוך 24 שעות)החיסול הוא תגובה של הפיגוע במחסום ארז. (למרות שגם חיסול לא מכינים במשך 24 שעות, רנטיסי היה על הכוונת הרבה זמן .ו זה הכל עניין של תזמון שהיה די מיותר לטעמי)

אם ראית חדשות אתמול בטח שמת לב שבקלטת שהשאיר המחבל המתאבד הוא מזכיר את רנטיסי אז מה יותר אוטנטי מזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ראית חדשות אתמול בטח שמת לב שבקלטת שהשאיר המחבל המתאבד הוא מזכיר את רנטיסי אז מה יותר אוטנטי מזה?

הכל עניין של תזמון כפי שאמרתי. כפי שברור לך אי אפשר להכין חומר נפץ ומתאבד לשלוח אותם לשטח תוך 24 שעות .

החיסול לא היה גורם לפיגוע , אבל הוא היה עילה מצויינת. ניטתןל לקשר את הפיגוע לחיסול - אבל זה לא יותר מקשר נסיבתי.

יתרה מכך, גם אם הפיגוע היה קשור בצורה כלשהיא לחיסול סקשר שאינו נסיבתי , זה לא פוגע במסקנה הסופית של דברי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם פשוט חיכו לרגע הנכון לעשות את הפיצוץ.

הרשות הפלסטינית היא החאמס ואל תגידו שלא

זה שערפאת אומר שהוא נגד הפעולות זה לא מעשי והוא תמיד נותן אור ירוק עד שהוא על הכוונת ואז יש הפסקת אש כמו בחומת מגן

אם נוותר על ההתנחלויות אז אנחנו נהיה מטרות ליותר מחבלים ובמפת הדרכים כמו באוסלו רק אנחנו ניצא מופסדים בעוד הפלסטינים נפטרו מיהודים בשטחים "שלהם".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיסול טרוריסט צודק בכל מקום ובכל שעה, לא אכפת לי איך ולא אכפת לי מתי וגם לא אכפת לי ששתי הבנות החמודות שלו יהיו איתו וגם לא אשתו הכלבה.

אבו מאזן לא צריך לדבר עם אף אחד אלא לשלוח משטרה לחסל את החמאס ולעצור אותו, אני לא רוצה שום דיונים עם החמאס אני רוצה שהמשטרה או כל כח מזוין (תרתי משמע) פלסטינאי יבוא לפגישה עם "נציגי החמאס" (=טרוריסטים בכבודם ובעצמם) וישימו להם כדורים לראש.

צה"ל עושה את זה עם מסוקים אבל מה שמצחיק זה שהפלסטינאים פתאום באים בטענות, למה ? אנחנו רק עוזרים להם להכניע את הטרור, לא ?

אז לא, אנחנו לא עוזרים להם להפסיק את הטרור אנחנו הורסים להם את המדיניות של הטרור כי אבו מאזן כמו עראפת או כמו כל פלסטינאי שני מסריח רוצה להרוג יהודים וזאת הסיבה שהפלסטינאים באים בטענות, לא יכול להיות שלום צריך כל עוד התרבות האיסלמית המעוותת קיימת במזרח התיכון, עד אז אפשר לחסל כמו שצריך, לתקוף ולהרוג כל פלסטינאי עם , לשים גבול ברור איתם ולהרוג את כל החמאס מהמפגין בן ה12 עד למתפוצץ בן ה18 ועד ליסין הסבא שטן הזה, ככה גם לג'יהאד האיסלמי ולכל האירגונים הגועל נפש הזה.

וכמובן אי אפשר בלי המאסטרו עראפת ואבו מאזן שמנצחים על כל התזמורת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

One man's terrorist is another man's freedom fighter.

המשפט הזה כל כך נכון שזה עצוב, ומה שעצוב עוד יותר זה שישנם אנשים שמניחים שההגדרה שלנו לטרוריסט היא אותה הגדרה כמו של הפלשתינים וחושבים שאנחנו יכולים לנצח את הפלשתינים, כאילו שאנחנו במלחמה איתם (לא ראיתי עדיין 3 מיליון מחבלים מתאבדים שועטים לעבר תל אביב וירושלים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מצלצל לי מעוד מוכר כל העיניין זה.

ליל הבדולח. נעשה כתגובה לניסיון רציחתו של שגריר גרמניה בפריס ע"י יהודי. כמובן שיומיים אחרי הניסיון לרציחה הצליחו הגרמנים להרים פרוגרום אחד ענק ברחבי בריטניה שכלל שריפה של בתי כנסת, בתי ספר יהודיים ודירות. הגרמים אמרו שזה היה כתגוה לניסיון רציחתו של שגרירם, אבל זה היה ברור שכל העסק היה מתוכנן מראש ונסיון רציחתו של השגריר היה רק עילה לביצוע ליל הבדולח.

נשמע מאוד מאוד דומה, לא?

אתם חושבים שאם אנחנו לא היינו מנסים לחסל את רנטיסי אז לא היה פיגוע? שטויות. זה אותו הדבר עם ליל-הבדולח. רק עילה לביצועו של הפיגוע ותו-לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer אבל אתה לא ערבי אתה יהודי, ואתה צריך לתמוך בעם שלך לא בעם אחר, אם אתה מצדיק רצח יהודים בשביל להקים לזונות האלה מדינה אז אתה בוגד מבחינתי עם כל הכבוד ובטח שלא צריך לתמוך בהם לא רק כי הם עם אחר אלא כי הם רוצחים, זבל אדם, לא עושים כלום בשביל להפסיק רצח אזרחים, מעודדים רצח אזרחים, כובשים את המדינה שהייתה צריכה להיות שלנו ועוד מליון דברים, אז תעשה טובה ותתמוך בעם שלך.

לא אכפת לי איך הם רואים מתאבד, אתה לא צריך לחשוב ש One man's terrorist is another man's freedom fighter

אתה צריך לדעת לא לחשוב שמי שרוצח את העם שלך בבירה שלך הוא ראוי להיות תלוי על עץ גבוה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MiniMizer אבל אתה לא ערבי אתה יהודי, ואתה צריך לתמוך בעם שלך לא בעם אחר, אם אתה מצדיק רצח יהודים בשביל להקים לזונות האלה מדינה אז אתה בוגד מבחינתי עם כל הכבוד ובטח שלא צריך לתמוך בהם לא רק כי הם עם אחר אלא כי הם רוצחים, זבל אדם, לא עושים כלום בשביל להפסיק רצח אזרחים, מעודדים רצח אזרחים, כובשים את המדינה שהייתה צריכה להיות שלנו ועוד מליון דברים, אז תעשה טובה ותתמוך בעם שלך.

לא אכפת לי איך הם רואים מתאבד, אתה לא צריך לחשוב ש One man's terrorist is another man's freedom fighter

אתה צריך לדעת לא לחשוב שמי שרוצח את העם שלך בבירה שלך הוא ראוי להיות תלוי על עץ גבוה מאוד.

זהו קו החשיבה שמנחה את ממשלות כבר 55 שנה ותראה לאן הגענו.

אין דבר כזה 'עם שלי' 'עם שלך', שני העמים הם קורבנות של המעשים של הצד השני ואני בשום פנים אופן לא אתמוך ברצח אנשים שאני לא מכיר מהצד השני, רק בגלל שאנשים כמוך חושבים שכולם רוצים להרוג אותך (וגם אם כן, אחרי 36 שנים שהם חיים תחת כיבוש ישראלי גם אני וגם אתה היינו מתנהגים כמוהם).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...