צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צה"ל ניסה להתנקש ברנטיסי

maverick

Recommended Posts

שרון השיג את מה שהוא רצה.

ניסה לחסל מישהו בחמאס, לחלוטין לא "פצצה מתקתקת", קיבל פיגוע בתגובה, קצת יותר חזק ממה שהוא חשב (מה שמראה שלחמאס אין בעיה של זמינות בחומרים, כמו שטענו), ושלח מסוקים לעזה, שכבר חיסלו כמה אנשים וקבר סופית את מפת הדרכים.

תמשיכו לצעוק "הצענו להם הכל והם רצו עוד".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניסה לחסל מישהו בחמאס, לחלוטין לא "פצצה מתקתקת", קיבל פיגוע בתגובה, קצת יותר חזק ממה שהוא חשב (מה שמראה שלחמאס אין בעיה של זמינות בחומרים, כמו שטענו), ושלח מסוקים לעזה, שכבר חיסלו כמה אנשים וקבר סופית את מפת הדרכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בטוח שזה יגיע !

קיבל פיגוע בתגובה ? איזה עזות מצח! על מה קיבל פיגוע תגובה ? הרי כבר שאבו מאזן אמר בעכבה "טרור" וכל החולירות בעזה התחילו לשדר מסרים שהם נגד אבו מאזן בצורה של פיגועים. הפיגוע הזה היה מתוכנן לפני החיסול של רנטיסי, ותפיסקו לעוות כל דבר שנגד מחשבת התבוסתנות המיותרת הזו.

הם נגד הסכם עקבה, והרשות לא עשתה שום דבר כדי לעשות משהוא.

אז נחכה שיגיעו 20-60 קורבנות בחודש?

ידידי, אין מסע ומתן תחת אש? שיהיה , שיהרגו בנו , אבל לפחות אנחנו נדע לחסל אותם בסיטונאות.

ותפסיקו לבלבל את השכל בפצצות המתקתקות שלכם.

זה דיי מזכיר לי את הסיטואציה של "הנה הגענו להסכם עם החמאס וישראל הרסה אותו". , שיהיה לכם לבריאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, החמאס שיחרר עכשיו הודעה שמדובר בפיגוע נקמה על ניסיון ההתנקשות ברנטיסי. האם אתה מאמין בתמימות שלא מדובר בפיגוע נקמה, ושאין שום קשר לפיגוע הזה ולניסיון ההתנקשות? אם לא, אני מאחל לך בהצלחה בדרך לשלום במזה"ת.

החמאס, ועוד כמה ארגוני טרור תמכו בהפסקת האש, וזה לא מקרה שלא היה פיגוע בזמן שהיה הידברות. יש לציין שלאחר הפיגוע החמאס הודיע שהוא מבטל את הפסקת האש מצידו, ו-24 שעות לאחר מכן, טוב, אתה כבר יודע מה קרה.. :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נלך לפי העובדות ולא לפי תחושות הלב-

אבו מאזן אמר לישראל שלא יעשו חיסולים, כי הוא מגיע להסדר עם החמאס.

ההסדר עם החמאס בא בצורת שלבים, קודם כל להפסיק פיגועים בקו הירוק, אחרי זה להפסיק את האלימות לגמרי.

ישראל שברה את ההסכם כשניסתה להתנקש ברנטיסי.

פצצות מתקתקות זה מושג שהממשלה משתמשת בו, הממשלה טוענת שהיא מחסלת בחיסולים ממוקדים רק "פצצות מתקתקות". מאז עקבה ניסו לחסל 2 (1 הצליחו) שלא היו, בשום פנים ואופן, פצצות מתקתקות.

שרון לא נתן שום הזדמנות לאבו מאזן, ועשה את כל הצעדים ע"מ לקבור את מפת הדרכים.

ושוב, כולכם מוזמנים להמשיך לצעוק "נתנו להם הכל" ולתבל את זה קצת ב"היינו מוכנים לויתורים כואבים". זה מעניין את מספר האנשים שחיים במאחזים לא חוקיים לא מאוישים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אהרון ברנע (פרשן מערוץ 2) אומר כי זו שגרת הפיגועים ואין שום קשר לרנטיסי. הקשר שכל כך אוהבים לקשור.

מעניין לאיזו מפלגה אהרון ברנע הצביע, לאיזה מצב הוא רוצה שיהיה במזה"ת (למשל, עוד - 20 שנה), ואם אותו דבר שהוא אמר זה גם מה שהוא רוצה להאמין בו כל כך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוא נלך לפי העובדות ולא לפי תחושות הלב-

אבו מאזן אמר לישראל שלא יעשו חיסולים, כי הוא מגיע להסדר עם החמאס.

ההסדר עם החמאס בא בצורת שלבים, קודם כל להפסיק פיגועים בקו הירוק, אחרי זה להפסיק את האלימות לגמרי.

ישראל שברה את ההסכם כשניסתה להתנקש ברנטיסי.

פצצות מתקתקות זה מושג שהממשלה משתמשת בו, הממשלה טוענת שהיא מחסלת בחיסולים ממוקדים רק "פצצות מתקתקות". מאז עקבה ניסו לחסל 2 (1 הצליחו) שלא היו, בשום פנים ואופן, פצצות מתקתקות.

שרון לא נתן שום הזדמנות לאבו מאזן, ועשה את כל הצעדים ע"מ לקבור את מפת הדרכים.

ושוב, כולכם מוזמנים להמשיך לצעוק "נתנו להם הכל" ולתבל את זה קצת ב"היינו מוכנים לויתורים כואבים". זה מעניין את מספר האנשים שחיים במאחזים לא חוקיים לא מאוישים.

הוא מגיע להסדר ? איך בדיוק הריגת 5 חיילים זה הפסקת אש? ידידי למוות יש שני צדדים. וצריך להעביר אותו כמה שיותר מהר לכיוון שלהם.

הם הודיעו _מפורשות_ כי הם מתנגדים (לפני כל ההתקלויות עם צה"ל) לכל הפסת אש, וניתקו קשר עם אבו מאזן.

אל תעשה הרג חיילים ללגיטימי.

אתה עושה רושם עז כי אתה מעורב בפרטי הסכמים, ואתה טוען תמיד כי _שרון_ אשם, אבל גם לך יש ראייה ושמיעה סלקטיבית, וכי תמיד הממשלה הכריזה כי לצד כל הסכם שלום, תהיה מלחמה בטרור. הטרור הוא חמאס ולזה אין ויכוח. בכל השיחות של רנטיסי נשמעו "שיחזרו מאיפה שבאו". (אנחנו כמובן היהודים).

כן אתה יודע בדיוק מי זה פצצה מתקתקת. חבל שאתה לא שם.

הם מפחדים ממלחמת אזרחים? זו בעיה שלהם, את ההתנחלויות אנחנו נדאג להוריד בזמן. אנחנו גם לא מפחדים ממלחמת אזרחים.

מעניין לאיזו מפלגה אהרון ברנע הצביע, לאיזה מצב הוא רוצה שיהיה במזה"ת (למשל, עוד - 20 שנה), ואם אותו דבר שהוא אמר זה גם מה שהוא רוצה להאמין בו כל כך...

אוי באמת, אתה מעדיף להאזין לדובר החמאס על זה שהפיגוע היה כתגובה על ניסיון חיסולו של רנטיסי, ולשלול את פרשנותו המקצועית (והוא באמת מקצוען ואין שום קשר למי הצביע ומי הוא תומך) של אהרון ברנע.

אז טוב, בסדר, אני לא שמעתי את אהוד יערי אומר זאת, ואת צדוק יחזקלי , אז אני לא אגיד לך ששמעתי אותם אומרים. אבל תעשה לי טובה אל תהיה פתטתי ותנסה לתרץ את המגמות כסיבות פוליטיות של פרשנים למינהם.

מתוך 11 מתאבדים תפסו 10 , האחרון הצליח , בלי שום קשר לרנטיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור ב

"ההסדר עם החמאס בא בצורת שלבים..."?

זה ששרון עצר את זה לפני המימוש של שאר השלבים, זה משהו אחר.

אני, אגב, תמיד מעדיף להקשיב לאלו ששלחו את המחבלים מאשר לאלו שמנסים לפרש אותם. במיוחד אם הם רוצים להוכיח שהם צדקו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבו מאזן מנסה להגיע איתם להסדר ושרון מראה מה ההסכמים שחותמים איתו שווים.

אתה כניראה צוחק!!! אתה שוכח מי עומד בראשות הממשלה הפלשתיאנית! אז אל תדבר על שרון שלא עומד על הסכמים! כי אמרה שהיא לא תפסיק עם הפעולות נגד הטירור! ורנסיטי הוא אחד האנשים שמעודדים ממנים וגורמים לטרור להמשיך להיות! מי הפר את כל הסכמי השלום הקודמים? אל תגיד לי רבין!?! ברק?!!? ביבי?!!?

דבר שני!

החמאס הוא אירגון טירור! אבו מאזן מתחנן לשקט כדי שהאיגון הטרוריסטי הזה ישב בשקט! למה אבו מאזן אם הוא היה באמת חושב על שלום! היה מוציא את כל אירגוני הטירור מחוץ לחוק ומטפל בהם! אבל איך הוא יכול לטפל בהם שערפאת ממונה עליו!!!

אני מצטער מאוד שהוא לא ניהרג! אבל אין מה לדאוג הטיל הבא בדרך!

והפיגוע בירושלים לא היה תגובה לניסיון החיסול! אלא מחבל הצליח לחדור לצערי וגרם לזה החמאס פשוט מנצל את ההזדמנות!

השמאל עד מתי תתנו לרוצחים לחיות כמו מלכים? מתי תקלטו שישראל היא לא האויב רק פשוט נימאס לה לחטוף אבדות! מתי תיצאו ותפיגנו נגד ערפאת והרוצחים שלו (הממשלה שלו) מתי כל אירגוני הטרור יצאו מחוץ לחוק ויטופלו!

אם הפלשתיאנים לא מטפלים בטרור! חובתה של לחסל את הטרור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור ב

אני, אגב, תמיד מעדיף להקשיב לאלו ששלחו את המחבלים מאשר לאלו שמנסים לפרש אותם. במיוחד אם הם רוצים להוכיח שהם צדקו.

תאר לך מצב ששרון אומר לאבו מאזן - "תן לי שלושה שבועות אני אנסה להגיע להפסקת אש עם המתנחלים.", והמתנחלים עושים כרצונם, רוצחים חיילים פלסטינים על ימין ועל שמאל. תאמין לי שVega ישמע לדובר החמאס שיגיד כי בגלל המתנחלים אין הפסקת אש, ותאונת דרכים נכשלה כישלון חרוץ.

זה גם מגיע בצורה של שלבים (תאמין לי שהם יוכיחו לנו מה זה דרכים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לא ברור ב

רגע, ומה אנחנו? עיזים? שבזמן שאבו-מאזן מנסה לדבר עם החמאס החיילים שלנו נהרגים בלי שום סיבה? עכשיו, מה שרון אמור להגיד לאמא/אישה/בן שהבן/בעל/אבא נהרג? שהוא לא עושה כלום כי החמאס מדבר עם אבו-מאזן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע, ומה אנחנו? עיזים? שבזמן שאבו-מאזן מנסה לדבר עם החמאס החיילים שלנו נהרגים בלי שום סיבה? עכשיו, מה שרון אמור להגיד לאמא/אישה/בן שהבן/בעל/אבא נהרג? שהוא לא עושה כלום כי החמאס מדבר עם אבו-מאזן?

זה בדיוק העיניין. כמו שאנחנו לא נלד לדבר עם המתנחלים כדי לפנותם , כך צריך ללכת אבו מאזן לחמאס ולהסביר לו שכל פעולת טרור תביא למעצר המנהיגים שלהם. לא נאה להם? יש להם בעיה שהם הביאו לקריסה הפתאומית וטוטלית של המנגנונים שלהם. יש להם בעיה.

כמו שאנחנו מקיימים הסכמים (זה משום מה לא מזכירים שיחררו להם רוצח המונים , רוצח ילדים זקנים וטף - אבו סוכר , עוד אחד מהאבויים שלהם), כך הם יקיימו הסכמים וילחמו בחמאס. אם לא , אנחנו נדאג להם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

udicol, אתה טוען ששרון פינה את כל ההתנחלויות שהיו במסמך אתמול? או שהוא פינה 9 האחזויות קטנות לא מיושבות?

סילופי המילים שאתה נהנה מהם כל כך, הם לא יותר מנסיון לשלהב המונים (ע"ע Miyota). את ה"אבו-חרא" שלך ואת "תאונת הדרכים"

תשמור לעצמך, את הדמגוגיה תשאיר בחוץ.

נחמד שאתה מכיר בכך שיש חיילים פלסטיניים.

עובדה (ולא דמיונות על חיילי פלסטין) היא ששרון קבר את מפת הדרכים בחיסול, שהצית מחדש את הטרור בתוך קווי 67.

yot, חלילה לא מדובר בכך שהחיילים לא יגנו על עצמם, וגם אבו-מאזן בעצמו לא טען שהחיילים שפועלים להגנה עצמית, פוגעים במפת-הדרכים.

כמובן שכמו כל כיבוש, הכיבוש הזה משחית וגורר הרס. לאותה אמא היה אפשר להגיד, ששרון החליט להמשיך את הסכמי אוסלו ולתקן את הטעות שלו, כעת, תוכל להגיד לה שבנה נפל במלחמה על שטחים לא לנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגיל השמאל (Nice-1) עדיין לא קולט! שמי שגורם לכך שלא יהיה שלום! זה לא אלא ערפאת וכל המבוקשים שהוא מחביא!

אם החמאס והגיאד ושאר והחיזבאללה! לא נחשבים בעזה לאירגוני טירור! ומקבלים מימון מהרשות! איך לעזעזל יהיה שלום אם הראש הוא ערפאת! שלא עושה כלום למען השלום!

אז שוב השאמל יגיד שישראל אשמה וימכור את עמו ויגיד שזה לא היה צריך להיעשות וזה לא היה צריך! וכרגיל הערבים יאשימו את והעולם שוב יראה בגלל השמאל את כאשמה! השמאל התחרפן הוא לא יודע מה כבר הוא עושה!

Nice1 אתה מדבר על כיבוש! תחשוב לרגע אחד מה היה קורה אם צה"ל לא היה יותר בשטחים! איזה חגיגה של אוטובסים וקניונים מתפוצצים היה לך עכשיו!

למה אתם מאמינים להם לא נימאס לכם להאמין ולהאמין לאותם שקרים של ערפאת וכל הממשלה שלו.

למה ערפאת לא מגנה את הפיגועים בישראל? כי הוא מעודד אותם והוא גורם להחרפה!

אז השמאל (שכל יום ניהיה קטן וקטן יותר) אם אתם מדברים על כיבוש! בואו לנגב ותעשו הפגנות! (שעד היום לא Nice 1 או Tazok ושאר השמאל לא ענה לי על זה! למה אין הפגנות נגד הבדואים)

למה לעזעזל אבו מאזן צריך לדבר עם המחאס? הוא צריך להשמיד את החאמס! אבל לא השמאל המתיפיף שלנו כועס על זה! נימאס ממכם כבר! תתעוררו למציאות של היום! כיבוש יש בגללהם! הם לא רוצים לבוא לשלום הם עדיין מתכננים פיגועים נגד ישראלים! גם לפי ניסיון החיסול!

אין סיכוי! וכולם אמרו את זה! שהחמאס יכל לארגן פיגוע כזה בזמן כל כך קצר! הם פשוט קפצו על ההזדמנות!

אז השמאל אני מציע להכניס את כולכם לאוטובוס! (לפי המספר שלכם אפילו ישאר מקום באוטובוס) ולהסיע אותם לשדה התועפה ולהעיף אותכם לצרפת שתוכלו לקלל את ולהאשים אותה בכל מה שקורה בארץ עם החברים שלכם היפי נפש2! הצרפתיים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...