התלבטות קשה 9800GTX או HD4850 - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה 9800GTX או HD4850

tsahiii

Recommended Posts

גיינווארד? S: איפה יש 4850 של גיינווארד בארץ?

אגב, טמפרטורות לכרטיסים עם הקירורים של AC, יצא לי לראות כמה-

4850- במנוחה 38-42 מעלות, במאמץ 55-58 (מאמץ- furmark, אין דרך יותר טובה מזה לטגן את הכרטיס....)

4870- במנוחה 44 מעלות, במאמץ גג 60.

מישהו יודע על עוד גרסאות עם קירורים מיוחדים? אולי נעשה פה ריכוז כמו שהיה ל 8800GT, כל הגרסאות עם הקירורים והאוברקלוקים למיניהם.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

4850- במנוחה 38-42 מעלות, במאמץ 55-58 (מאמץ- furmark, אין דרך יותר טובה מזה לטגן את הכרטיס....)

מישהו יודע על עוד גרסאות עם קירורים מיוחדים? אולי נעשה פה ריכוז כמו שהיה ל 8800GT, כל הגרסאות עם הקירורים והאוברקלוקים למיניהם.....

אפשר לדעת איפה יצא לך לראות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לדעת איפה יצא לך לראות?

הרכבתי כאלו אצל אנשים (קנו מחשב בנפרד, חיפשו מי שירכיב בנפרד בשביל לחסוך 50 שקל... אבל מה איכפת לי, אני מרוויח מזה.)

אז על הדרך גם הרצתי furmark בשביל לבדוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרכבתי כאלו אצל אנשים (קנו מחשב בנפרד, חיפשו מי שירכיב בנפרד בשביל לחסוך 50 שקל... אבל מה איכפת לי, אני מרוויח מזה.)

אז על הדרך גם הרצתי furmark בשביל לבדוק.

אה הבנתי...אחלה טמפרטורות לכרטיסים שיצא להם שם של כרטיסים לוהטים

הכוונה לכרטיס הזה נכון? http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1347

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

ואגב, הכרטיסים לא לוהטים, עברו על זה 1000 פעם-

הקירור סטוק שלהם (במיוחד של ה 4850) מעאפן למדי, ובמקום על 20-30% במנוחה מהירות המאוורר תקועה על איזה 17%, שזו בדיחה עצובה....

היתרון בקירור של ארקטיק קולינג הוא שגם במהירות גבוהה יחסית הוא עדיין שקט, והטמפרטורות מעולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק.

ואגב, הכרטיסים לא לוהטים, עברו על זה 1000 פעם-

הקירור סטוק שלהם (במיוחד של ה 4850) מעאפן למדי, ובמקום על 20-30% במנוחה מהירות המאוורר תקועה על איזה 17%, שזו בדיחה עצובה....

היתרון בקירור של ארקטיק קולינג הוא שגם במהירות גבוהה יחסית הוא עדיין שקט, והטמפרטורות מעולות.

הקירור של שום 4850 לא "תקוע" על 17% בשום מצב. תעשה קצת שיעורי בית , כי מה שרשמת פשוט לא נכון.

ואני צריך לראות בשביל להאמין לגבי הטמפ' הכל כך נמוכות (במאמץ) שצוינו כאן קודם עם הקירור של AC, אני קצת סקפטי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם מה שרשמתי לא נכון, על כמה זה כן תקוע?

מה שבטוח, לא 30% כמו שמגיע בכל כרטיס במצב נורמלי.

לגבי furmark על 4850, רוצה סקרינשוט? אין לי בעיה להשיג לך אחד, ו furmark אפילו סופר זמן, ככה שתראה שזה צולם אחרי יותר מרבע שעה של מאמץ ולא אחרי 20 שניות שהתוכנה פועלת....

אין לי שום אינטרס לעבוד פה על אנשים, סה"כ ממליץ על כרטיס קריר יותר. X:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המהירות של המאוורר מהמפעל מכוונת על 20% שזה פשוט בדיחה

אבל ממה ששמעתי ברגע שמעלים את המהירות ל50% הטמפ' כבר סבירות ולא מוגזמות

חוץ מזה שהכרטיס מיועד לעבוד בטמפ' גבוהות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאמרתי טריק שיווקי ולא יותר... לפחות זה נתן לסינדרום סיבה טובה להתלהב לזמן מה :)

שוב התחלת עם דיבורי סרק :\

היום התקשרו אליי ועדכנו אותי לגבי הכרטיס, ואמרו לי שבכל יום נתון השבוע הוא צריך להגיע, אותי הם לא יכולים לערבב כי הזמנתי מהם מחשב, תחשבו שהמון ילדים מתקשרים אליהם ושואלים לגבי הכרטיס אז הגיוני שחלק מהפניות הם יסננו כי גם ככה ברגע שיגע מלאי ראשון הוא יחטף תוך מספר ימים, והם לא צריכים לשכנע אף אחד לרכוש את הכרטיס הנ"ל.

לי הבוטח השבוע/תחילת שבוע הבא.. נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*tsahii , *scorn שניכם טועים, הקירור של ה 4850 לא תקוע על שום ערך. לא 17% לא 22% ולא 30% מהירות האיוורור של הכרטיס משתנה בצורה לינארית בהתאם לטמפ' של הליבה. המאוורר פועל על בערך 22% כאשר הטמפ' היא 78 מעלות ועולה משם (וגם יורד) בהתאם לטמפ'.

כאשר מגיעים ל90 מהירות המאוורר היא בערך על 50-52%. אפשר להמשיך ולהתווכח חודשים על האם המהירויות ש ATI קבעו ב BIOS הכרטיס הגיוניות ולמה לעזאזל הם לא קבעו את המהירות טיפה יותר גבוה (נניח כ 10% יותר מהירות לאותן טמפ' היו מראות תמונה שונה לגמרי - ובזה אני מסכים 100%) אבל אל תטעו אחרים (ואת עצמכם) ותגידו שהמהירות של הכרטיס תקועה מאד נמוך כי זה פשוט לא נכון.

אתם יכולים לקרוא את הדיון הזה שפתחתי בעבר ולראות את הבדיקה שעשיתי http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=352573.0

ואם בא לכם אתם בהחלט מוזמנים לבדוק לבד. פשוט תריצו GPU-Z במקביל למאמץ ותראו איך הדרייבר משנה לבד את המהירות. לכן, בפעם המי יודע כמה שרשמתי את זה כבר בפורום, קביעה ידנית בפרופיל למהירות מאוורר הנמוכה מ 50% בעצם מגבילה את הכרטיס במאמץ ולא תורמת לשום הורדת טמפ'.

*לגבי הקירור של AC והטמפ' הנמוכות, במחשבה שניה אני דווקא חושב שהן די הגיוניות, אנא קבלו את התנצלותי..

שחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב התחלת עם דיבורי סרק :\

היום התקשרו אליי ועדכנו אותי לגבי הכרטיס, ואמרו לי שבכל יום נתון השבוע הוא צריך להגיע, אותי הם לא יכולים לערבב כי הזמנתי מהם מחשב, תחשבו שהמון ילדים מתקשרים אליהם ושואלים לגבי הכרטיס אז הגיוני שחלק מהפניות הם יסננו כי גם ככה ברגע שיגע מלאי ראשון הוא יחטף תוך מספר ימים, והם לא צריכים לשכנע אף אחד לרכוש את הכרטיס הנ"ל.

לי הבוטח השבוע/תחילת שבוע הבא.. נחיה ונראה.

התקשרתי היום שוב והם אמרו אותו דבר... זה עדיין לא הגיע וכנראה יקח לזה יותר משבוע אם בכלל, והציע לי לקחת HD4850 AC במקום זה...

בקיצור, תמשיך לחלום ילדון, תקווה שיביאו לך את המחשב לפני ראש השנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקשרתי היום שוב והם אמרו אותו דבר... זה עדיין לא הגיע וכנראה יקח לזה יותר משבוע אם בכלל, והציע לי לקחת HD4850 AC במקום זה...

בקיצור, תמשיך לחלום ילדון, תקווה שיביאו לך את המחשב לפני ראש השנה...

אני אהיה חכם יותר שבוע הבא, אז אני לא אגיב עכשיו.

בכל מקרה, אל תקרא "ילדון" למי שיותר גדול ממך, זה לא מוציא אותך בוגר במיוחד.

ד"א, אתה רק מוכיח את הטענה שלי לגבי סינון ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...