התלבטות קשה 9800GTX או HD4850 - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה 9800GTX או HD4850

tsahiii

Recommended Posts

אם התלבטתם בנושא הקירור הוא אמר לי שהם מוכרים את ה4850 אם משופר של קונקט 3D ב870 ככה שהוא יוצא קצת יותר זול

רק שקונקט3די נותנים שנתיים אחריות וזה נראה לי כגורם מכריע להתלבטות הקשה של איזה כרטיס עדיף, לדעתי לפחות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

דווקא כן אחי אני מדבר מנסיון זה דבר חשוב

אם אתה נופל על כרטיס חם אם הזמן הוא יתחיל לעשות לך בעיות עדיף שיהיה אם רק בשביל להיות בראש שקט

בכל מקרה לשני הכרטיסים יש מצוין אני מעריך, כי ה9800 בא אם OC ככה שלא נראה לי שישימו לו סטוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון לכל מי שמחכה לכרטיס

דיברתי היום אם אחד הסניפים ואמרו לי שהארגזים אם הכרטיסים נמצאים אצלהם ומחר ככל הנראה הם יהיו זמינים

עוד משו שלדעתי חשוב שתדעו

דיברתי אם אחד הטכנאים שם שאלתי אותו איך יכול להיות שהכרטיס לא מופיע באתר של החברה ולפי מה שהוא אמר בד"כ החברות שולחות את הכרטיסים לספקים

הרבה לפני שהם מגיגעים לאתר ולכן אנחנו לא מוצאים את הכרטיס באינטרנט , סביר להניח שזה דגם חדש.

שאלתי אותו מה הוא חושב על הכרטיס בהשוואה ל4850, ניסתי למצוא כמה שיותר חסרונות לפה או לשם אבל הוא אמר שהכרטיסים שווים וזה עניין של טעם יותר מאשר ביצועים ככה שבכל מקרה שתי הבחירות יהיו מצוינות , אין הרבה מקום לטעויות בקטע הזה

אם התלבטתם בנושא הקירור הוא אמר לי שהם מוכרים את ה4850 אם משופר של קונקט 3D ב870 ככה שהוא יוצא קצת יותר זול

ואם מזומן אני מאמין שתצליחו להוריד אותם גם ל850 כמו שאני הצלחתי להוריד אותם מ890 על ה9800 ל870

כמו שאמרתי בכותרת התלבטות קשה בהחלט

אתה בטוח? אני גם התקשרתי אליהם היום, והם אמרו לי שעדיין המכולה תקועה במכס, וזה יקח קצת זמן עד שיגיעו כל הארגזים. מוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק שקונקט3די נותנים שנתיים אחריות וזה נראה לי כגורם מכריע להתלבטות הקשה של איזה כרטיס עדיף' date=' לדעתי לפחות...

[/quote']

שטויות....

קונקט נותנים 3 שנים, מי שנותן שנתיים אלו Club3D.

לפני הכרטיס הנוכחי שלי (ספיר, שבזמנו גם נתנו שנתיים והיום 3) היה לי כרטיס של Connect3D שנקנה בספטמבר 2005, רק עכשיו פגה לי עליו האחריות.

אתה בטוח? אני גם התקשרתי אליהם היום, והם אמרו לי שעדיין המכולה תקועה במכס, וזה יקח קצת זמן עד שיגיעו כל הארגזים. מוזר.

.....עם איזה סניף אתה דיברת ועם איזה הוא דיבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הסניף של גלבוע? אולי במקום להגיד לנו מה השם של הבנאדם תגיד איזה סניף זה? אני בספק שכולנו מכירים את כל הצוות של פוקס S:

אני מבין מהשורה השניה שאתה מדבר על סניף ראשון....

בכל מקרה, שימו לב-

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1347

רשום שנמצא כבר במלאי במחסן הראשי, יש מצב שזה שם ופשוט עוד לא הגיע לשאר המקומות? (מישהו יודע איפה המחסן הראשי שלהם?)

כנראה שמי שאמר לך שזה אצלם בארגזים צדק, הנה דוגמה למוצר שלא נמצא אצלם במלאי-

http://www.foxpc.co.il/Product.aspx?productid=1305

לא מופיע שום דבר על מלאי בדף המוצר.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דיברתי עם הנציג של פוקס שנמצא בסניף הראשי בראשל"צ, לא תהיה לו סיבה לשקר לי, סה"כ הזמנתי מחשב מעל 5000 ש"ח, והוא אמר לי שהוא יעדכן אותי ברגע שהכרטיס יגיע.. כי כל מערכת המחשב כבר מורכבת ורק מחכים לכרטיס שיגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני התקשרתי

תשמע אחי אני לא יודע אם הכי שווה לחכות בשביל זה ממה שאני רואה הביצועים די זהים ומשתנים ממשחק למשחק וגם ממה שהטכנאי שלהם אמר לי

שאלתי אותו בקשר למהירות שעל הנייר ה9800 לוקח והוא אמר לי שאי אפשר להשוות כי הארכיטקטורה שלהם שונה לגמרי והם די שווים

לדעתי אולי יש עדיפות קלה ל9800 אבל אני לא יודע אם זה עד כדי כך משנה ושווה את הכאב ראש

בכל אופן אמרו לי שהגיעו ה9800GT היום אחרי שאמרו לי אתמול שה9800GTX הגיע כבר ככה שאני כבר לא יודע למי להאמין

היום הם אמרו שהוא צריך להגיע במשלוח הבא שזה יוצא עוד שבועיים ואם נתחשב בעיכובים שיש במכס אני מאמין שייקח גם חודש

קיצר לדעתי אם עוד כמה ימים לא מגיע עדיף לשקול את הכל מחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני התקשרתי

תשמע אחי אני לא יודע אם הכי שווה לחכות בשביל זה ממה שאני רואה הביצועים די זהים ומשתנים ממשחק למשחק וגם ממה שהטכנאי שלהם אמר לי

שאלתי אותו בקשר למהירות שעל הנייר ה9800 לוקח והוא אמר לי שאי אפשר להשוות כי הארכיטקטורה שלהם שונה לגמרי והם די שווים

לדעתי אולי יש עדיפות קלה ל9800 אבל אני לא יודע אם זה עד כדי כך משנה ושווה את הכאב ראש

בכל אופן אמרו לי שהגיעו ה9800GT היום אחרי שאמרו לי אתמול שה9800GTX הגיע כבר ככה שאני כבר לא יודע למי להאמין

היום הם אמרו שהוא צריך להגיע במשלוח הבא שזה יוצא עוד שבועיים ואם נתחשב בעיכובים שיש במכס אני מאמין שייקח גם חודש

קיצר לדעתי אם עוד כמה ימים לא מגיע עדיף לשקול את הכל מחדש

אני התקשרתי אליהם אתמול, והם אמרו לי שעד 3 שבועות בטוח שיהיה להם את הכרטיס הנ"ל :\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...