התלבטות קשה 9800GTX או HD4850 - עמוד 5 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות קשה 9800GTX או HD4850

tsahiii

Recommended Posts

שלום,

חיממתם אותי על הכרטיס.

נראה ממש טוב, והמחיר מצויין. לא כל חנות מוכרת את twintech... (מוזר).

שמישהו יעדכן אם זה מגיע. (אולי עד אז המחיר יירד עוד קצת).

מחכה בקוצר רוח ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 103
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לתווח הארוך עדיף כרטיס ATI, כי החומרה שלהם פשוט חזקה יותר, והתמיכה שלהם רק משתפרת עם השנים, בהשוואה לNVIDIA שזונחת את הלקוחות הוותיקים שלה וסומכת יותר מדי על זה שהמפתחים יעשו אופטימיזציה לכרטיסים שלה (כדי לקבל ביצועים טובים)...

בכל מקרה זה אין להם את הכרטיס 9800GTX+ אז זה סתם טריק שיווקי (עוד חודש לא נחשב, כי כל חודש יוצאים כרטיסים חדשים ואז הכרטיס הזה כבר לא יהיה רלוונטי)...

עדיף להזמין את ה HD4850 עם של AC ובמקרה הצורך לעשות לו OC מכובד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחליף כן, אבל הוא עדיין ישאר אצלי במחשב השני ואני ארצה לקבל עליו תמיכה...

עד לא מזמן החלפתי FX5600 עם VIVO במחשב של הסלון ל 9600XT עם VIVO רק בגלל ש ATI אשכרה טרחו להוסיף תמיכה ב VIVO תחת ...

דברים קטנים כאלה גומרים לך להעריך את ההשקעה של החברה - גם אחרי 5 שנים הם עדיין דואגים ללקוחות הוותיקים שלה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יחליף כן, אבל הוא עדיין ישאר אצלי במחשב השני ואני ארצה לקבל עליו תמיכה...

עד לא מזמן החלפתי FX5600 עם VIVO במחשב של הסלון ל 9600XT עם VIVO רק בגלל ש ATI אשכרה טרחו להוסיף תמיכה ב VIVO תחת VISTA...

דברים קטנים כאלה גומרים לך להעריך את ההשקעה של החברה - גם אחרי 5 שנים הם עדיין דואגים ללקוחות הוותיקים שלה...

צודק בטירוף!! שמים זי*ן כזה | >> << | גדול על הלקוחות שלה!!! למה? כדי שנצטרך לקנות חדש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם סתם קטנוניים... גם אני יכול למצוא ליקויי תמיכה אצל ATI, לדוגמא:

the Windows Media Center application does not support TV/Capture functionality provided by the ATI All-in-Wonder™

וזאת למשל סיבה לומר ש-ATI "שמים זי*ן" על הלקוחות ?

2 הליצנים האילו כל הזמן נתפסים לתפל ומחפשים להכפיש את NV בכל דרך אפשרית עוד מאז כניסתם לפורום הזה (תקנו אותי אם אני טועה). ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...