[עזרה] איזה לעזאזל זכרונות יש לי - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] איזה לעזאזל זכרונות יש לי

shlominavi

Recommended Posts

לא ממש, אפשר לראות ב CPU-Z שבפרופיל ה EPP הוא יכול להגיע ל 500.

כן ממש.

הזכרון הוא PC2-6400.

http://en.wikipedia.org/wiki/DDR2_SDRAM

800mhz לפי הגדרת יצרן.

זה שיש לו EPP ב SPD לא אומר שזה לא OC. (אבל זה בהחלט עושה את החיים קלים)

http://en.wikipedia.org/wiki/Enhanced_Performance_Profiles

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא בטוח שיש ללוח שלך מכפלה שמתאימה לזכרונות ככה שהם ירוצו בתדר של 1000. זהו תדר חריג קצת שנופל בין ה 800 ל 1066 התקניים.

אתה תנצל את הזכרונות שלך אם תרים את ה FSB שלך ל 500 ותקבע את מחלק הזכרון ל 1:1. (כמובן שצריך להוריד את מכפלת המעבד אם לא רוצים להכניס אותו ל OC). התדר המוזר שקבלת נובע מהיחס 5:6 שהלוח שלך קבע לזכרונות - ה FSB המקורי שלך הוא כמובן 400 ובזכות יחס גבוה יותר לזכרון (פי 1.2) אתה מקבל BUS של 480 לזכרון. עכשיו תכפיל את זה ב 2 כדי לקבל תדר אפקטיבי של ויש לך 960MHZ.

הזכרונות שלך מיועדים בגדול ל OC ולכן המימוש האמיתי שלהם יתקבל רק אם תרים את ה FSB שלך ל 500MHZ ותקבע יחס של 1:1 בין ה FSB ל BUS הזכרון.

*עריכה-

הכוונה שלי כשרשמתי שהתדר המקורי שלך הוא 400 נכון רק במידה ובצעת ל FSB שלך OC מ 333 ל 400. יעזור מאד אם תראה את לשונית תדר המעבד שלך ב CPU-Z. במידה ותדר ה FSB הוא 333 ולא 400 - אז תהיה לנו כבר בעיה אחרת.

ולמי שרשם שהזכרונות שלו הם 800 - הם לא. אפשר לראות בבירור שהם מזוהים כ PC28000 גם ב EVEREST וגם ב CPU-Z. הרישום של ה PC6400 כנראה נובע מכך שהזכרונות במקור הם 800 שנבדקו על ידי היצרן ונמצאו כשירים לעבודה בתדר של 1000 ולכן הוסף להם ב SPD התזמונים המתאימים והתדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדבקה אחי בזכרון כתוב ככה...PC28000 1000

עכשיו יש לי שאלה...למה הוא לא עובד על 1000 ומזהה רק 800 בתוכנות?

ולמה בביוס הוא כותב לי 960MHZ

כאילו מה לעזאזל הולך פה..2 שאלות

1. איזה הם במקור..כאילו קניתי וושילמתי לזכרונות של 1000 או של 800?

2. ועל כמה הם עובדים במחשב כרגע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...