כדי להריץ משחקים ברזו' גבוהה עם פילטרים (מסך 24"), האם אני צריך CF? - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כדי להריץ משחקים ברזו' גבוהה עם פילטרים (מסך 24"), האם אני צריך CF?

DimRah

Recommended Posts

ובאותה הרוח, גם אני מתכנן לשדרג את המחשב [מעבד Pentium d 820 בין כפולי הליבה הראשונים שיצאו אז לשוק].

רכשתי לאחרונה את 9800GX2 [במחיר טוב של 1600 ש"ח מ SkyPC] כל עוד הוא קיים וספק 1000 חדש.

כעת אני בהמתנה ל Nehalem, כי פשוט חבל לי לרכוש כעת טכנולגיה שבעוד ½ תהיה מיושנת ובעוד שנה אולי לא רלוונטית.

נמתין ללוחות ולמעבדים [ולתוספים שיתאימו למעבד/לוח חדש] ברבעון הזה לקראת סוף השנה...

נכון אתה צודק אבל חוץ מלוח ומעבד עד כמה התמיכה בכרטיסי מסך יהיה רלוונטי

חוץ מזה גם אני מחכה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ובאותה הרוח, גם אני מתכנן לשדרג את המחשב [מעבד Pentium d 820 בין כפולי הליבה הראשונים שיצאו אז לשוק].

רכשתי לאחרונה את 9800GX2 [במחיר טוב של 1600 ש"ח מ SkyPC] כל עוד הוא קיים וספק 1000 חדש.

כעת אני בהמתנה ל Nehalem, כי פשוט חבל לי לרכוש כעת טכנולגיה שבעוד ½ תהיה מיושנת ובעוד שנה אולי לא רלוונטית.

נמתין ללוחות ולמעבדים [ולתוספים שיתאימו למעבד/לוח חדש] ברבעון הזה לקראת סוף השנה...

אני לא לגמרי בטוח אם זה היה חכם - בהתחלה יצאו רק מבוססי NEHALEM לשוק הגבוה, רק מאוחר יותר יצאו כאלה המתומחרים לשוק הביניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי... קנית ספק 1000W לGX2?

נכון, במקור תכננתי על ספק TX750 אבל כשהתברר לי שיש לי זיכוי בפנדה בסביבות 200 ש"ח,

ולאור צריכת ההספק הגבוהה של כרטיסי ה Hi End החלטתי לרכוש את ה HX 1000.

...לא לגמרי בטוח אם זה היה חכם - בהתחלה NEHALEM לשוק הגבוה, רק מאוחר יותר יצאו כאלה המתומחרים לשוק הביניים

גם אם זה נכון ואני לא מאמין שזה מה שיקרה [מזכיר לי את מה שאמרו לי ב 2005 כשחיכיתי לכפולי הליבה ובסוף יצאו לוחות בהמוניהם]

אין לי בעיה להמתין עוד מעט, כי אני לא רואה שום הגיון כלכלי לשדרג דווקא עכשיו לטכנולגיה ש או טו טו תהפוך למיושנת...

בינתיים אני מתכוון לשפר את ביצועי המערכת שיש לי ע"י חיבור 2 כוננים במערך RAID0

והתקנת גרסת [Windows Ultra Lite SP1 [x64][[EN] בנפח 1.44GB בלבד

זו אומנם לא גרסה רשמית [הוסרו ממנה כל השירותים הכבדים והמיותרים המותקנים אוטומטית],

אך כדי להסיר כל ספק, יש לי גרסה רשמית וחוקית של Ultimate [כולל קבלה].

מעניין אותי לדעת מה יהיו ביצועי המערכת שלי המבוססת על דור כפולי הליבה הראשון [במהירות 2.8] בסביבת "Vista Ultra Lite"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, במקור תכננתי על ספק TX750 אבל כשהתברר לי שיש לי זיכוי בפנדה בסביבות 200 ש"ח,

ולאור צריכת ההספק הגבוהה של כרטיסי ה Hi End החלטתי לרכוש את ה HX 1000.

גם אם זה נכון ואני לא מאמין שזה מה שיקרה [מזכיר לי את מה שאמרו לי ב 2005 כשחיכיתי לכפולי הליבה ובסוף יצאו לוחות בהמוניהם]

אין לי בעיה להמתין עוד מעט, כי אני לא רואה שום הגיון כלכלי לשדרג דווקא עכשיו לטכנולגיה ש או טו טו תהפוך למיושנת...

בינתיים אני מתכוון לשפר את ביצועי המערכת שיש לי ע"י חיבור 2 כוננים במערך RAID0

והתקנת גרסת [Windows Ultra Lite SP1 [x64][[EN] בנפח 1.44GB בלבד

זו אומנם לא גרסה רשמית [הוסרו ממנה כל השירותים הכבדים והמיותרים המותקנים אוטומטית],

אך כדי להסיר כל ספק, יש לי גרסה רשמית וחוקית של Ultimate [כולל קבלה].

מעניין אותי לדעת מה יהיו ביצועי המערכת שלי המבוססת על דור כפולי הליבה הראשון [במהירות 2.8] בסביבת "Vista Ultra Lite"...

תגיד, אתה מרגיש שהמעבד גורם לצוואר בקבוק רציני במשחקים - או שזה לא נורא?

אני שואל כי רציתי לקנות גם את הכרטיס מסך שאתה קנית, וב-skypc הפחידו אותי שלא כדאי בגלל המעבד והלוח אם המיושנים(c2d 6420 ו-945).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד, אתה מרגיש שהמעבד גורם לצוואר בקבוק רציני במשחקים - או שזה לא נורא?

אני שואל כי רציתי לקנות גם את הכרטיס מסך שאתה קנית, וב-skypc הפחידו אותי שלא כדאי בגלל המעבד והלוח אם המיושנים(c2d 6420 ו-945).

רק כדי לסבר את האוזן, עוד לא הרכבתי את 9800GX2 במחשב ואני עדיין עם 7900GS 256MB עם מסך "24.

אני יכול לשחק למשל ב למשל [כמובן שלא ברזולוציה הטבעית של המסך] ללא בעיות (ללא קרטועים) ובאיכות תמונה טובה מאוד.

אני בטוח שעם הרכבת 9800GX2 (והתקנת מעה"פ) השיפור יהיה דרמטי גם עם המעבד "הקשיש" שלי.

בהתאם לביקורות כאן ובאתרים מקצועיים אחרים,

ברזולוציות הגבוהות (1200 * 1920) לכרטיס (מעבד) הגרפי יש תפקיד פעיל ולמעבד הראשי (CPU) יש תפקיד סביל יותר...

בקרוב אוכל לוודא בבירור מה המצב עם החומרה שלי.

דרך אגב,

א. הלוח שלי הוא P5WD2 Premium מבוסס על ערכת השבבים 955X שאינו תומך בכפולי הליבה החדשים C2D ומעלה...

ב. באתר בדיקות החומרה בהתאמה למשחקים, המערכת שלי כרגע יכולה להריץ Crysis [לא שניסיתי]

אך משחקים כגון DOOM ו QUACK האחרונים פועלים מצויין ו פועל מעולה (גרפיקה ואווירה מהממים),

כך שלסיכום אני מעריך שהמעבר מ 7900GS ל 9800GX2 לא "יגרע" מהביצועים :D גם בחומרה הנוכחית

עד לשדרוגה לחומרת Nehalem...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...