האם Q9550 באמת "קריר" יותר מקודמיו ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Q9550 באמת "קריר" יותר מקודמיו ?

arikg

Recommended Posts

שלום חברים,

מה דעתכם על הנושא בכותרת ? ניסיתי לרכוש אותו בשבוע האחרון בגירסה מקורית RETAIL ללא הצלחה , ואם כבר הבטיחו לי ושילמתי

דמי קדימה, אחרי יום היגיע המעבד "והיתה אי הבנה" המעבד היה TRAY - אני לא קונה לעולם חומרת OEM - באתרים השונים מפרסמים

מחיר סביר וכותבים" BOX" - בפועל מתברר שהיתה "תקלה" בפירסום :bash: ולא מדובר רק בחנות אחת או שלוש... זה כמעט גורף...

מוכנים להזמין לך, וגם אם יזמינו אי אפשר להיות בטוח מה יגיע עבור דמי הקדימה כפי שקרה לי רק היום, הזמנתי ושלמתי עבור BOX והיגיע TRAY

כמובן שביטלתי - מישהו יודע איכן יש חנות שמילה זו מילה והמחיר שפוי - צ"ל בסביבות 1600 ש"ח לא שקל אחד יותר עבור BOX מקורי.

הכוונה לקודמיו : Q6600 ו - Q9450

תודה וערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 37
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לך מר Bashash,

אתה כנראה לא חזק בהבנת הנקרא... :lol: לא נורא.. השאלה היתה כל כך מסובכת ?

האם יש לך או התנסית בעבודה עם המעבדים Q6600 ו - Q9450 במקביל ? ( במפרט שלך ראיתי שאתה משתמש ב - 6600 )

והאם זה נכון שהטמפרטורה במעבד Q9550 נמוכה יותר מהמעבדים הנ"ל ?

במצב IDLE ובמאמץ - טמפרטורה יחסית .

ואין קשר בין השאלה לגבי ההבדל בטמפרטורה (אם קיים בכלל) השאלה בכותרת,

לבין מה שכתבתי בתוכן - הקושי וחוסר האמינות בהצגת הפריט באתרי מכירה שונים...

השאלה התפצלה לשתי שאלות סהטו.

והשאלה בעינה עומדת, האם הטמפרטורה ב - Q9550 נמוכה יותר ? ואם כדאי להמשיך

להתאמץ לרכוש אותו ? - אם עדיין השאלה לא ברורה דייה - סליחה ומחילה מראש.

ערב נפלא "לכבודו" .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לך מר Bashash,

אתה כנראה לא חזק בהבנת הנקרא... :lol: לא נורא.. השאלה היתה כל כך מסובכת ?

האם יש לך או התנסית בעבודה עם המעבדים Q6600 ו - Q9450 במקביל ? ( במפרט שלך ראיתי שאתה משתמש ב - 6600 )

והאם זה נכון שהטמפרטורה במעבד Q9550 נמוכה יותר מהמעבדים הנ"ל ?

במצב IDLE ובמאמץ - טמפרטורה יחסית .

ואין קשר בין השאלה לגבי ההבדל בטמפרטורה (אם קיים בכלל) השאלה בכותרת,

לבין מה שכתבתי בתוכן - הקושי וחוסר האמינות בהצגת הפריט באתרי מכירה שונים...

השאלה התפצלה לשתי שאלות סהטו.

והשאלה בעינה עומדת, האם הטמפרטורה ב - Q9550 נמוכה יותר ? ואם כדאי להמשיך

להתאמץ לרכוש אותו ? - אם עדיין השאלה לא ברורה דייה - סליחה ומחילה מראש.

ערב נפלא "לכבודו" .

לי יש קושי בהבנת הנקרא??.... לפי חוקים בסיסיים: הכותרת היא הנושא המרכזי של הגוף!..... :s05:

רוצה לשנות גישה? :hi:

אני ממש לא יודע למה ומאיפה הבאת את הרעיון שQ9550 יותר קר מהמעבדים האלו....

תחשוב בהיגיון...

- יותר GHZ מ-Q9450 (אקטואלי רק ל-Q9450 משום שהוא גירסה מקבילה). לכן Q9450 קר יותר.

- ייצור יותר קטן מ-Q6600. לכן Q6600 חם יותר (למרות שאני לא בטוח ב-100 אחוז...).

לגבי השאלה האחרונה - לדעתי ממש לא שווה לקנות אותו....

תקנה מקסימום Q9450 (אתה יכול להשיג אותו גם ב-1200) ואם אתה רוצה מעט יותר תעשה OC פשוט....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

אוקיי, קיבלתי והפנמתי - התגובה שלך (WTF) כנראה הזמינה "צרות" , אבל זה "בסדר" מבחינתי

הכל בקלות וברוח טובה, לפחות מצידי - קראתי בכל מיני מקומות על יתרונות ב - Q המדובר

אבל כנראה שהכל זה רק ספינים שיווקיים - יש "במשפחה" גם Q6600 וגם Q9450 עם תופעות

של התחממות יתר במצבים מסויימים באוברקלוק וניסינו כל מיני פתרונות ... לא מצבים קריטיים,

מישהו במשפחה רוצה מחשב חדש, אז חשבתי ללכת בכיוון של 9550 - מחירו הבסיסי היה מעל 3000 שח..

אז חשבתי שעבור בערך חצי מחיר כדאי ללכת עליו .....

תודה לך ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רוצה את הטוב ביותר, אתה קונה את הטוב ביותר.

אם אתה מצפה לעשות OC אתה צריך . עם כרטיסי המסך החזקים של היום המארז מתחמם מהגוף עצמו של כרטיס המסך שמשמש כגוף חימום פנימי וזה משפיע גם על המעבד לכן אצלי יש שני מאוררים לTRU120E אחד דוחף והשני מושך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש QX9770

ובהחלט הוא זורק המון חום!!!

צריך קירור ממש רציני כדי להביא אותו ל4.5 ג'גה הרץ או יותר (בגלל העלאת מתחים וכו')

טוב נו, המעבד שלך בליגת העל 8) החלטתי ללכת על קירור "צנוע" אני לא הולך לסחוט את המעבד עד קצה היכולת...

http://www.ocztechnology.com/products/cooling_products/ocz_vendetta_2_cpu_cooler

ניתן להשיג אותו קל"ב - לבוא ולקחת , פשוט וקל להרכבה חושב שיעשה עבורי את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לידיעתך.

1. מחיר ה TRU120E (תחפש עליו ביקורת פה באתר מלפני כחודש תראה למה הוא נבחר כטוב ביותר) הוא סה"כ 280 שק\"ח

http://zap.co.il/search.aspx?keyword=ultra%20120%20extreme

גם אם אתה שם לו מאוורר אחד, כמו ששמו ברוב הביקורות זה יעלה לך בסביבות 300 שקל בלבד.

2. Q9770 הוא סתם מעבד ואתה עושה כמוני, קונה Q9450 עם אותם 12 מגה קאש, רק שהוא ב2.6 במקום ב3.2

מספיק שאתה עושה OC קטנצ'יק ל 3.2 שזה 400 FSB ויש לך Q9770 ביד ב1000 שקל, חמישית מהמחיר.

אצלי זה 460+ ה FSB, ככה שתדמיין איפה זה משאיר את ה Q9770 שצריך עכשיו לעשות אוברקלוק בשביל להגיע לQ9450 שלי.

אתה מבין כמה מצחיקה הסדרה היקרה של ? OC הופך מעבד רגיל לדרגת אקסטרים. (כמובן שב9770 המכפלה פתוחה ואתה יכול לעשות לו עוד IOC, אבל במחיר שלו אתה קונה 5 Q9450).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...