Google Chrome יצא! - עמוד 9 - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Google Chrome יצא!

Nyromith

Recommended Posts

אני מאוד מקווה שיהיו אלה שילחמו בתופעה.

למה להילחם, אתה מוותר על פרטיות ומקבל נוחיות. לא נוח לך, אל תשתמש.

זה דווקא לטובה, השינוי הוא שבמקום שכל הזכויות לשימוש בתוכנה הוא שלהם, עכשיו הוא שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 213
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

^ פשוט כי גם אם נותנים לך משהו בחינם, ה-TOS הזה הוא דרקוני ברמה מדאיגה.

והם יורדים מזה אולי כי הם קלטו שבאמת אנשים עם קצת שכל בראש, לא יהיו מוכנים להשתמש במוצר כזה רק בגלל שהוא "נוח" או "לא כבד".

אם זה ה-TOS הגנרי שלהם, מעניין על איזה שירותים שלהם הוא כן תקף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעשות ש-UI זה החלק הכי מרכזי בדפדפן..

אנשי גוגל טועים, מטרת הדפדפן היא לא "להיעלם".

זה נכון אולי רק בחלק מאוד מסויים (והדיוט) של השוק.

אצל אחוז ניכר מהמשתמשים הכבדים (אלא שלא נשארים עם IE מטעמי חוסר-ידע-שקיים-בכלל-משהו-אחר), הדפדפן הוא כלי עבודה.

הדפדפן שלי לא רק מציג לי את הדפים, הוא עושה הרבה מעבר לזה:

- הוא מציג לי נתונים על הדפים, מהירויות טעינה, גודל, פרטים טכניים.

- הוא מאפשר לי להישאר תמיד עם היד על הדופק ומעדכן אותי באופן שוטף על מצב האימייל שלי.

- הוא מנהל לי את ה-Bookmarks בצורה מלאה, כולל אפשרויות נוחות לעדכון וגישה נוחה לקישורים הפעילים ביותר.

- הוא מאפשר לי להגדיר כל דבר הכי קטן בממשק בצורה שהכי נוחה לי.

- הוא מספק לי כלים מאוד חזקים ואינפורמטיבים כ-Web developer, באמצעות שלל תכונות מיוחדות שמגיעות בתוספים שונים - כולל הפעלה/ביטול של חלקים מסויימים בדף, CSS, ג'אווה סקריפט, לכידת צבעים, cookies, סימון מסגרות עם divs וטבלאות, ועוד ועוד.

- הוא מאפשר לי להוסיף תזכורות, ו-todo lists בדפדפן - למעשה תמיד מול העיניים כי הדפדפן הוא כלי שפתוח כמעט 24/7

- וכו' וכו'...

הדפדפן של גוגל לא עושה את כל הדברים האלה, וככל הנראה גם לא יעשה כי זה סותר את המהות שלו - פשטות פשטות פשטות, דפדפן שהמצב המושלם היה אם הגולש היה יכול פשוט "להתעלם" ממנו (ציטוט של גוגל, מהקומיקס שקושר מפה לפני כמה הודעות).

אנשי גוגל לא טועים, אתה מסתכל על זה מכיוון אחר.

מן הסתם בתור Power User, כמו שאמרת בהודעות קודמות- זה לא יספיק לך. עדיין. לפחות לא עד שיהיו את התוספות- כי אם עכשיו תוכל להריץ את כל הAddon של FF על המצב היה שונה לגמרי. כאן היתרון של FF הוא רק בזמן שהוא קיים בשוק וכל התוספות שכבר ייצרו לו.

אני גם מפתח אתרים, וכשאני עובד על אתר כמובן שאני לא אפתח אותו בChrome. אני אפתח אותו בFF עם כל כלי הבדיקה טעונים ומוכנים.

אבל כשאני פותח , YNET, תפוז, HWZONE, ENGADGET, וויקיפדיה, או כל אתר אחר שמשמש לגלישה באינטרנט ותו-לא- אני אשתמש בChrome. כי כמו שגוגל אמרו- הוא נעלם. וזה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

אותו הדבר לגבי 2 שאצלי לפחות במחשב שלי היה נורא איטי!!!

היה פשוט תוקע אותו.

בכל מקרה

יש קטע שאני לא אוהב במנוע של ספארי, מאז ומתמיד.

הוא כאילו לפעמים "תוקע" את המחשב לכמה שניות.

נניח אתה פותח טבים (אפילו שניים שלושה) ועכשו רוצה לסגור או לעבור מאחד לאחד, ויש תחושה של תקיעה קצרה.

די מעצבן!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות לא עד שיהיו את התוספות- כי אם עכשיו תוכל להריץ את כל הAddon של FF על המצב היה שונה לגמרי.

אולי פספסתי את זה, אבל איפה בדיוק אתה רואה פה שה- הוא דפדפן מודולרי שתומך ב-addons ?

ה- הוא דפדפן "סגור", לפחות כרגע ולפחות לפי מה שאני ראיתי.

זה שהוא open source זה טוב ויפה, אבל הפצות רישמיות של מין הסתם יכללו את הדפדפן הבסיסי, ולך תחפש עכשיו גירסאות שאיזה מישהו שינה והוסיף להן דברים..

כאן היתרון של FF הוא רק בזמן שהוא קיים בשוק וכל התוספות שכבר ייצרו לו.

יכולים לעבור גם עשרות שנים, כל עוד לא יחליטו שהם רוצים להפוך אותו לדפדפן שתומך ב-users addons, הוא לא יהפוך לכזה.

ואם הם ירצו, מין הסתם זה אומר שהם משנים את כל התפיסה של "מינימליסטיות קיצונית" - ומדובר בסיפור חדש לגמרי. במקרה כזה, כמובן שיש לו סיכוי שווה, ואף יותר לדעתי, להוביל את השוק.

בכל אופן, כמו שזה נראה כרגע מנסים לתפוס את תפקיד "הבחור הטוב" שמפיץ את הקוד בחינם ומעודד אנשים "ללמוד מהם כדי שהעולם יתפתח ביחד".

הם מנסים כמה שפחות להיראות "ענק דורסני שמשמיד את המתחרים", וכנראה בצדק - כי יש להם (גוגל ומוזילה) אוייב משותף - MS.

הם לא רוצים לחסל את מוזילה, לפחות לא כרגע.

אני לא פוסל אפשרות של "איחוד" (קניה של מוזילה ע"י גוגל) בשלב מסויים, ושילוב כוחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה עכשיו התחלתי לשים לב לזה שיש דיי הרבה בעייות עם ה plugins שלו בימיוחד עם ה flash שעושה מלא בעיות שאני ניכנס ל youtube ואני לא יודעה איך לתקן את זה , חשבתי על אולי לנסות להתקין מחדש את ה plugin אבל אני לא יודעה איך .

אגב חברה למה זה רושם לי בצד שאני מישתמש בספארי שאני משתמש ב , זה ביגלל שהם בנוים אותו דבר או מה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...