עבור מחשב לא למשחקים - q6600 או e8400 ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבור מחשב לא למשחקים - q6600 או e8400 ?

Machu picchu

Recommended Posts

הרבה תלוי במעבד , בניגון HD .

ובגלל המלצות כאלה קונים איזה נחות , HD תצליח לנגן אבל המעבד יהיה על 80 % מאמץ . :silly:

בבקשה

http://www.hometheater.co.il/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=64447&start=0

אני מריץ שני ב HD מקודדים ל X264 במקביל שכל אחד מהם 720P - סרט אחד רץ במדיה פלייר והשני רץ בBSPLAYER. עם מעבד 3800X2 ויש לי משהו באיזור ה 50% ניצול מעבד.

אז נראה לי ש E8400 ו Q6600 זה מעל ומעבר לכל הגיון למה שבן אדם צריך לשימוש משרדי , אינטנרט וסרטים ב FULL-HD אפילו.

ולקנות מחשב ל 10 שנים קדימה זה טיפשות - לא חשוב איך מסובבים את זה , זה פשוט לא טוב מבחינת ביצועים ולא כדאי מבחינה כלכלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר אז שיקנה E7200 למה להגיע ל 50 % מאמץ ?

ועוד משהו ש Q6600 עולה 800 ש"ח אני לא רואה את זה כבזבוז אדיר .

כל הדיבורים האלה שזה טפשות לקנות מחשב לטווח ארוך , מדברים על אחד שקונה מעבד\כרטיס מסך ב 3000 ש"ח או משהו כזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שייקח הכי זול הכל יספיק לו, אתם לא מבינים שסרטי HD בכלל לא כבדים כלכך... אם הצ'יפסט בלוח אם מחובר תקין והזכרון עובד נורמלי לא אמורות להיות תקיעות, המעבד לא כלכך משנה בתמונה. לקנות מחשב חזק בשביל העתיד זה טיפשי כי זה לא משנה כלכך כי בעתיד גם המחשב הכי חזק היום לא יספיק (בעוד 10 שנים).

שייקח משהו הכי זול עם הרדיסק 500 גיגה בערך והוא יהיה מבסוט. (או 2 הרדיסקים על RAID 0 בשביל מהירות).

בכל מקרה זה טיפשי לקנות חומרה יקרה.

דרך אגב כל כרטיס מסך אפילו הכי זול יכול להריץ את סרטי הHD בלי בעיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...