Antec 300 - דעתי עליו - עמוד 3 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Antec 300 - דעתי עליו

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גמני רוצה כזה מארז וכאלה טמפ'. רציתי ללכת עליו, אבל אז גילית שהוא עולה כמעט כמו CM690 בTMS. אז עזבתי אותו. במקום לעלות בתקציב לספק (מFSP 450W PNR לCORSAIR VX), הייתי צריך לקנות מארז מקורר יותר.

הHDD שלי ב37 מעלות יציב תמיד, אם אני מפעיל מזגן ובחדר ממש קריר - הוא יורד עד 34 (כל המערכת יורדת בכ3-4 מעלות)

נתונים ללא מזגן:

המעבד שלי (ללא מזגן) על 44 מעלות (לפי REALTEMP) במנוחה ומגיע עד 71 במאמץ, אני יודע שהוא כפול ובOC של 50%, אבל רק לשם ההשוואה.

הHD4850 שלי עם 35% מאוורר (עדין לא נשמע) עומד על כ52 במנוחה.

לא יודע למה פתאום כתבתי את כל זה, ועוד כשיש לי מארז שונה לגמרי :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב, גם אני הזמנתי כמה מארזים כאלה ורציתי לדעת אם כרטיסים בגודל 9800GTX יכנסו לדעתך שם?

הוא ממש צפוף כמו שאתה מתאר? יש מצב שה CM690 עדיף עליו בהרבה?

יש פה ביקורת שלי על ה CM690:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=356318.0

תחליט לבד מה יותר נוח בישבילך...(בשלי יש ABS מה שאין ב אנטק 300...).

המעבד שלי עומד על 40C בלי מזגן ועם ALPINE 7...

גמני רוצה כזה מארז וכאלה טמפ'. רציתי ללכת עליו, אבל אז גילית שהוא עולה כמעט כמו CM690 בTMS. אז עזבתי אותו.

"גיליתי שהוא עולה כמעט כמו ה CM690 בTMS אז עזבתי אותו"...מה אתה מנסה להגיד פה שה CM690 חרא מארז?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה ביקורת שלי על ה CM690:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=356318.0

תחליט לבד מה יותר נוח בישבילך...(בשלי יש ABS מה שאין ב אנטק 300...).

המעבד שלי עומד על 40C בלי מזגן ועם ALPINE 7...

"גיליתי שהוא עולה כמעט כמו ה CM690 בTMS אז עזבתי אותו"...מה אתה מנסה להגיד פה שה CM690 חרא מארז?

אז מה...

באנטק שלי יש ESP, EBD , שש כריות אוויר ו 5 כוכים במבחני ריסוק :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישיתי הייתי בהתלבטות הזאת גם, נכון, אפשויות סידור הכבלים ב 690 קצת יותר טובות אבל עם קצת עבודה (אני אעלה היום תמונות) אפשר להגיע לסידור מצויין ב 300, הנקודה היא ש מי שרוצה מארז פשוט סולידי ולא מושך תשומת לב ה300 הרבה יור מתאים לו, בלי מאווררי לדים וקשקושים, בלי לדים בוהקים בדי ובלי פסי . מה גם, שהפאנל הקדמי של ה 300 (הפעלה/ריסט אודיו ו USB) הוא אחד היותר נוחים שתקלתי בהם אי פעם! ממוקם מצויין!!!!

שוב זה עניין של על טעם ועל ריח אבל לפי דעתי ה 300 פשוט נראה יותר טוב מה 690 ום בעלי יכולות די זהות...

ולגבי ה ABS... אתה רציני? מה זה משנה?! רוב האנשים שאני מכיר לא קופצים על המארז שלהם ולא יקפצו על המארז שלהם, אפחד פה לא הניח אדנית של 50 קילו על המארז ואפחד גם לא יניח, אז מה זה משנה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים, בסופו של דבר מדובר במארז מצויין.

יש לי מפרטים די דומים (2 מחשבים Q6600 + 1950XTX + 3-4 דיסקים קשיחים) אחד יושב בצאקרה והשני באנטק.

כאשר השני יותר שקט, ויותר סולידי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הברזת משיעורי הבעה והנבת הנקרא בבית ספר, אה?

התכוונתי לזה שהוא עלה שם כמעט כמו הCM690, ובגלל זה לא היה לי מספיק בתקציב כדי לקנות אותו. ת'אמת היה לי אבל עשיתי שטות וקניתי ספק 550 מיותר לגמרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראתי עכשיו את כל הת'רד, יש לי כמה סייגים ודעות בקשר למה שנאמר פה:

1- הרעש של הפריזר-

Xtract, שמת פריזר על QUAD. למה ציפית? על DUO הוא יושב על 1000RPM ונשאר בלתי נשמע, על QUADים ישמעו אותו. זה לא רועש, אבל שומעים. בחורף אתה תראה שהטמפרטורות ירדו, ואיתן גם ה RPM של הפריזר.

2- למי שאמר שטות כמו "זה בגלל שהפריזר "הפוך"" או משהו כזה-

למה זה שייך? זה לא קשור בגרוש, מה שחשוב שזה שיש מאוורר מאחורה, ובגלל שבאנטק קיים מאוורר 140 מ"מ בתקרת המארז- הייתי אומר שזו אפילו צורה עדיפה להתקין בה קירורים בתצורת מגדל. יש זרימת אוויר חזקה יותר.

3- Xtract- נראה נחמד, הרכבה יפה :xyxthumbs: אתה הרכבת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...