Antec 300 - דעתי עליו - עמוד 5 - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Antec 300 - דעתי עליו

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

המאווררים צריכים להסתובב לאותו הכיוון ואז לא תהיה גניבה של CFM.

בהנחה שיש 2 מאחורה ומוסיפים 2 מקדימה שמסתובבים שדוחפים אותו קמות אז זה נכון במידה מסוימת.

אבל עדיין נכנס או אוויר מהצד כי כוח הדחיפה מקדימה קטן מכוח הדחיפה החוצה בגלל שהמאווררים מקדימה מושפעים מהפילטרים.

נראה לי חבל שיכנס אבק מהצד, לדעתי כדאי או לחסום את זה אם לא שמים מאוורר צד, ואם כן שמים אז איזה פילטר מאולתר יהיה נחמד.

אם מישהו פתר את הבעיה הייתי מעוניין לשמוע איך ולראות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהנחה שיש 2 מאחורה ומוסיפים 2 מקדימה שמסתובבים שדוחפים אותו קמות אז זה נכון במידה מסוימת.

אבל עדיין נכנס או אוויר מהצד כי כוח הדחיפה מקדימה קטן מכוח הדחיפה החוצה בגלל שהמאווררים מקדימה מושפעים מהפילטרים.

נראה לי חבל שיכנס אבק מהצד, לדעתי כדאי או לחסום את זה אם לא שמים מאוורר צד, ואם כן שמים אז איזה פילטר מאולתר יהיה נחמד.

אם מישהו פתר את הבעיה הייתי מעוניין לשמוע איך ולראות .

ניתן לקנות פילטר למאוורר 120 בכל חנות חומרה רצינית בעלות של עד 20 ש"ח...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעשה עכשיו אני מכין פילטר למאורר צד של האנטק 300, עוד לא חשבתי איך :) אני סה"כ צריך להכין מסגרת לרשת בגודל 12 ולעשות בה 4 חורים. את האמת נשמע מסובך :)

בקשר למארז דווקא הלדים מקדימה עושים לו טוב, הרשתות והגרילים הרבים מעמעמים את זה בצורה טובה. לפחות זה ככה עם הלדים שאני שמתי שהם באים על מאורר שחור לגמריי מה שגורם לזה לא להיות זוהר.

מה שאני לא אהבתי במארז הזה זה את הפח השחור שמזכיר פח של ב 70 ש"ח (להקיש עליו עם האצבע אומר את הכל), ואת המאורר 140 שיוצר ויברציות רציניות על הגג (הכל על LOW), אני מניח שזה לא מורגש ע"י רוב האנשים אבל אני ישר שמתי לב לזה. אם לוחצים על הגג מלמעלה או למטה אז הHUMM יורד משמעותית.

האם גם אצלכם זה ככה ? (דורש בדיקה מקרוב). אני כנראה אוסיף משכחי גומי למאורר הזה מלמעלה ולמטה אם הם בכלל יכנסו בברגים הענקיים של המאוררים ואשים קוביית ספוג בין הצורב לגג של המארז שתיצור קצת לחץ כלפי מעלה (זה מפחית את הHUM מהרעידות של המאורר 14). עם המארז הגיע כזה ספוג :)

ומה שהכי מעצבן אותי זה ששיחקתי עם הקירור הפאסיבי המאולתר (והענק) שהרכבתי על הצ'יפסט והטמפרטורה שלו עלתה ב 3 מעלות, נו ..... למה נגעתי :) מקווה שלא עשיתי סדק בHEATPIPE, או שלא השתחררה קצת התושבת כי זה כאב ראש להרכיב את זה. מה שקרה הוא שחשבתי שהעיקום של הצינור כנראה סתם את מעבר הנוזל והחום לא הגיע טוב לפלטה, כשניסיתי לעקם בחזרה גיליתי מתישהו שכל התושבת זזה כשאני מושך את זה (נו, צריך קצת כוח בשביל לעקם HEATPIPE) ממש מעצבן ....

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי להוסיף מקדימה LEDים אבל אין לי זמן להתעסק.

לגבי הפח,אני לא מסכים כ"כ. הוא אומנם לא מרגיש P182 או משהו דומה אבל צריכים להתחשב במחיר הזול מאוד שלו.

לגבי המאורר 140mm למעלה - לחצתי ואני לא מרגיש שום שינוי. אצלי הוא על Low.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן ? אני חיכיתי 3 חודשים עד שמצאתי זמן להרכבה הזו :lol: , אם זמן מדאיג אותך אז אל תדאג. מה שכן אני לא יודע איך מאוררים שקופים יראו - אולי זה יהיה זוהר מדי (כמובן למי שלא אוהב את כל הבלינג בלינג הילדותי ואלו רוב האנשים שקונים מארז כמו אנטק 300).

לגבי הפח סתם ציינתי עובדה שלא ציפיתי לה וברור שהמחיר משחק כאן תפקיד. הדבר הכי הכי טוב במארז הזה זה המחיר שלו יחסית לתמורה, אני חושב שרק הכייף מהעובדה הזו שווה את הקנייה. בוא נגיד שמארז HEC 6A21 מגיע ועשוי מחומרים הרבה יותר קשיחים ומרגיש בנוי יותר טוב (ועולה 210 ש"ח).

לגבי רעש כידוע זה דבר סוביקטיבי ולכל אחד תפישה שונה. HUM (זמזום) המדובר הוא דבר שכמעט תמיד קיים, לא סתם המציאו משכחי ויברציות. בכל מקרה לא מדובר במשהו נורא והדרך הכי טובה להבין (רק להבין) בטוח מה זה היא ככה - שים את האוזן על המארז מעל הצורב כשהיא נוגעת בו בלבד ולא לוחצת עליו, עכשיו שים את היד שלך על הגג ותניח אותה בין האוזן למאורר עם לחץ קל - ההבדל ברעש שתשמע זה HUM המדובר, ולמעשה אתה גם תרגיש אותו בדרך זו. זו לא דרך להיתרשם מהHUM, אלא רק להבין מה הוא ושהוא קיים.

תמיד יש גם אופצייה שקיבלתי מארז פגום שאולי חטף איזו מכה שהשפיעה שם על משהו, אבל אני בספק, נראה מה אנשים כאן יגידו לגבי זה בכל מקרה אני בטוח שאפתור את רוב הבעייה, המארז הזה הוא מעולה וכייפי לאילתורים. בכל מקרה עניין הHUM זה רק לאוהבי "האקסטרה שקט", מספיק שיש לך משהו אחר קצת מרעיש במחשב ולא תוכל לשים לב לזה בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתי שמח אם הוא היה שקט יותר,אבל זה לא משהו שמפריע לי מספיק בישביל שאני אוציא על העניין עוד כסף או אתחיל לפרק ולהתעסק.

בכל אופן,אני מסכים שאחד הדברים הכיפיים זו העבודה שאתה מקבל הרבה בישביל סכום פעוט יחסית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

6A21 יש פח טוב יותר? עבה יותר?

מה הנתונים לעובי הפח בשתי המארזים?

לפני שהדברים יובנו לא נכון אז כדאי להדגיש שהפח של ה300 הוא לא ממש גרוע או אפילו גרוע בכלל, סתם נותן תחושה קצת זולה. למעשה בלא מעט לא יקרים הפח הוא לא להיט. אני אישית לא כל כך אוהב פח עם אופצייה להתעקמות וקצת גמיש אבל כמובן זה לא ממש משפיע על משהו חשוב. לגבי נתונים אתה יכול לחפש, זה בעיקר משפיע על הקשיחות והעמידות. תאורטית גם על רעש אבל במערכות מושקטות השקט אמור לבוא מהרכיבים עצמם ולא מהמארז.

ללא ספק האנטק 300 יותר טוב מה6A21 לאנשים כמונו. למחשב רגיל (שמראש לא אמור להיות יקר) באמת היתי ממליץ על ה6A21 (שבמקרה זה אפילו עלול להיות יקר מדי). המארז הזה הוא קסם בשביל המחיר אבל לא מי יודע מה למישהו שרוצה אקסטרה ביצועים או שמירה על ביצועים תוך כדי שקט. האנטק 300 הוא כרגע מספר אחד למטרה זו בשביל המחיר.

וכמו שכבר כולם מסכימים - זה תמיד כייף יותר לקבל הרבה ביצועים בשביל מחיר טוב (מישהו אמר 4850? :) ) מאשר לקבל עוד יותר ביצועים בשביל מחיר הרבה יותר גבוה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צריך לעצור אותך - הפח הוא בדיוק או יותר טוב מרוב רובם של המארזים במחיר הזה, עם האנטק 300 אתה לפעמים שוכח שזה מארז של 300 ש"ח :). בכל מקרה ה6A21 הוא אחד המארזים הבודדים שנתקלתי בהם עם כזו איכות בנייה ופח קשיח במחיר כזה. האנטק 300 הוא מארז נהדר, מעולה לכל מי שחשובים לו ביצועים ומתעסק בשטויות שכולם מתעסקים פה ;) ,זה לא המארז המתאים למחשב אינטרנט או .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...