Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 45 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

למי שמחפש מודים הנה רשימה של כמה מודים לא רעים לפי קטגוריות שונות:

http://www.nma-fallout.com/forum/viewtopic.php?t=46338&sid=f539e15c5ccf31c5aa41e6d71a2a717f

(יש שם גם תיקון לVISTA שקופץ בצד פס זה שהתלוננתם עליו פה כמה פעמים)

לצערי הGECK יצאה רק לאחרונה אז קהלית המודרים עדין בשלבי התארגנות ובנייה של ערכות

כך שעדין אין שום מודים רצינים כאלה שמוסיפים תוכן נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספוילר על סוף המשחק

מי שלא סיים שלא יקרא!!!

אחרי שאני מתחיל את ה PURIFIER נגמר המשחק?

אני לא יכול לסיים את הקווסטים האחרים?

אם אני לא שם את הסיסמא הנכונה תוך זמן מסוים (אין טיימר בכלל) אז משהו שם מתפוצץ ואחרי סרטון קצר נגמר המשחק ושאני עושה CONTINUE הוא ממשיך מהSAVE האחרון שלי

לצערי ראיתי את הסיסמא באחד העמודים הקודמים (אין לי בכלל מושג מאיפה מקבלים את הסיסמא הזאת אבל היא נכונה) ושאני שם אותה אני מת ואז הסרטון מדבר על כמה שאני גיבור וכולם ניצלו ובלה בלה בלה

ושוב קרדיטים ושאני עושה CONTINUE עוד פעןם הוא לוקח אותי לSAVE האחרון שלי......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה סוף המשחק, אין לך אפשרות להמשיך לשחק. כדאי לך לחזור לסייב לפני שנכנסת לחדר ההוא ולחקור את העולם.

הסיסמה היא בעצם הפסוק שאמא שלך אהבה.

חחחח וואלה 21:6

איך אני אמור לעלות על זה?

לא נותנים רמזים לזה?

חיפשתי בכל ה NOTES שלי

אין כלום שמדבר על זה

האבא שלי תמיד דיבר על זה שהפסוק תמיד היה המפתח לחיים יותר טובים (או משהו כזה) אבל זה לא ממש פייר לדעת איפה התשובה מוזכרת אחרי שאתה כבר יודע אותה :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Global Travel System - האור בקצה המנהרה, למרות שאני לא אוהב את המימוש של המוד

אבל המוד הזה הוא מה שיחזיק את FO3 עוד הרבה זמן.

בעיקרון הם מחזירים את סגנון המפה של FO2 במקום המפה הנוכחית של FO3 אנחנו מקבלים את כל ארה"ב + קנדה

(כך מאפשרים לכולם ליצור תוכן טוב בלי להרוס תוכן קיים או להפוך את השממה למטרופוליס )

הקישור בין האזורים הוא יהיה כמו בעזרת רכב או סירה ונוספו גם סוג של התקלויות רנדומליות.

http://www.fallout3nexus.com/downloads/file.php?id=3157

מעבר לזה יש כבר כל מיני דברים נחמדים החל מאפשרות לפוצץ ולשבור כמעט הכול

ועד אפשרות לפקד על יחידת ENCALVE שאתם מצניחים לעצמכם בעזרת מסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוסף הרישמי הראשון יצאה לDLC

Fallout 3: Operation Anchorage Launched

Fallout 3's first DLC, Operation Anchorage, has gone live on Xbox LIVE Marketplace for 800 points, and is also available via Games for Live.

Story

The Brotherhood Outcasts are trying to acquire advanced military technology, and the only way to open the vault containing these relics is by completing a tactical simulation only you can enter. In Operation: Anchorage you will re-live the epic Battle of Anchorage from Fallout lore. Find your way into the simulation, stripped of resources, and survive within the rules set up by the simulations creators. The Chinese red army is everywhere, so secure the surrounding mountain side and fight your way into the Chinese base.

Key Features

* Enter a top-secret battle simulator which allows you to test and use both new and old weaponry, with nearly unlimited amounts of ammo at your disposal!

* Adds hours of extended gameplay to explore the Alaskan tundra with a new or existing character.

* Gain access to new weapons, exotic armor, and itemseven a Chinese Stealth Suit!

* Chose your strike team to help you through your quest.

* Exclusive new perks and achievements!

Achievements

With new quests come new achievements. There are four new achievements for completing quests in Operation: Anchorage. The four new achievements will add 100 points to your gamerscore.

* Aiding the Outcasts (20)

* The Guns of Anchorage (20)

* Paving the Way (20)

* Operation: Anchorage (40)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...