Fallout 3 - הדיון הראשי - עמוד 39 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fallout 3 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

אין שום בעיה עם זה. וכך עשיתי בעצמי. אבל זה עדיין לא כמו מצב שבו אתה מסיים את המשחק, נהפך לגיבור השממה או לא יודע מה ואח"כ יכול להמשיך ולהסתובב ולהתפתח עוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה באג מוזר כזה שהוא שומר משהו על איזור מסויים (כנראה מידע על חפץ על הריצפה), וכשאתה חוזר הוא טוען את האיזור, מזהה שגיאה וקורס, מרגע שזה קרה אתה צריך לחזור שמירה (או כמה) אחורנית או להשתמש ב-fast travel ולהימנע מלהגיע לאיזור הזה למשך כל המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני סיימתי לשחק במשחק בערך לפני כמה שבועות פשוט התאצלתי לכתוב פה משהו :hat::silly:

המשחק היה טוב ומהנה מאוד אך יש לי מס' דברים להגיד עליו.

-הגרפיקה נראית ממש טוב מרחוק אך מקרוב נראית על הפנים

-העלילה הראשית מאוד מאוד קצרה ואם לא הייתי משחק בעלילות המשניות אז ספק שהייתי מגיע בכלל לרמה 20(אחרונה) דרך העלילה הראשית

-יש רק 20 רמות לפיתוח דמות....

-יש לא מעט באגים וקריסות.

-סיימתי את המשחק ויש לי מלא מקומות שלא ביקרתי בהם אבל אני בטוח שאני מתישהו מרוב שעמום אחזור ואסקור את כל שאר האזורים.

-אין כל כך הרבה נשקים במשחק ולמרות שהייתי מומחה בנשקים גדולים תמיד יצא שהיה לי יותר אפקטיבי להשתמש בנשקים הקטנים

-המשחק דיי קל לאחר שאוספים מספיק תחמושת

-בטוח ששכחתי כמה דברים אבל זהו סה"כ

שווה את הכסף וישבתי עליו כמה שעות טובות אין ספק וכמובן שאפשר להתנסות בכל מיני דרכים חדשים איך לשחק במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב אני סיימתי לשחק במשחק בערך לפני כמה שבועות פשוט התאצלתי לכתוב פה משהו :hat::silly:

המשחק היה טוב ומהנה מאוד אך יש לי מס' דברים להגיד עליו.

-הגרפיקה נראית ממש טוב מרחוק אך מקרוב נראית על הפנים

כן זה די מוזר, יש דמויות שנראות ממש טוב גם מקרוב כשאתה מדבר איתם, אבל יש כאלה שנראות די גרוע, גרפיקה אפילו פחות טובה מאובליביון. נראה שהמפתחים קצת חיפפו אולי בקטע הזה.

-העלילה הראשית מאוד מאוד קצרה ואם לא הייתי משחק בעלילות המשניות אז ספק שהייתי מגיע בכלל לרמה 20(אחרונה) דרך העלילה הראשית

תראה זה הראש של בת'סדה, ככה זה המשחקים שלהם. הם נותנים לך חופש פעולה מלא. אם בא לך להשקיע רק בעלילה הראשית בלי הסחות דעת אתה יכול לסיים את המשחק די מהר, אם בא לך לחקור את העולם ולעשות כל משימה צדדית אתה יכול להשקיע בזה עשרות שעות. סה"כ זה די טוב לדעתי כי המשחק מתאים את עצמו לסגנון של השחקן

-יש רק 20 רמות לפיתוח דמות....

ככה זה כמעט בכל משחקי RPG למחשב, אפילו FALLOUT 1 הגביל את הרמה שלך. וגם במילא במשחקים שמאפשרים לך התקדמות אין סופית אנשים גם ככה מפסיקים לעלות רמה בשלב מסויים כשזה נהיה מאוד איטי. אני דווקא אהבתי את ההגבלה של 20 רמות שמונעת ממך להיות טוב בהכל, כי זה נותן לך מוטיבציה לשחק פעם שניה ולנסות להשקיע במיומניות אחרות ולשחק בסגנון אחר.

-יש לא מעט באגים וקריסות.

לי היו די מעט, אבל זה ידוע שהמשחק מלא בבאגים וכנראה זה תלוי באי-תאימות לחומרה מסויימת

-סיימתי את המשחק ויש לי מלא מקומות שלא ביקרתי בהם אבל אני בטוח שאני מתישהו מרוב שעמום אחזור ואסקור את כל שאר האזורים.

תעשה את זה, אין לך מושג כמה המון דברים יש לגלות במשחק הזה. בפעם השניה ממש הופתעתי מכל הדברים שפיספסתי בפעם הראשונה ששיחקתי

-אין כל כך הרבה נשקים במשחק ולמרות שהייתי מומחה בנשקים גדולים תמיד יצא שהיה לי יותר אפקטיבי להשתמש בנשקים הקטנים

-המשחק דיי קל לאחר שאוספים מספיק תחמושת

נכון, אבל תנסה לשחק ברמת קושי HARD או VERY HARD ותראה שלפתע המשחק לא כזה קל...

-בטוח ששכחתי כמה דברים אבל זהו סה"כ

שווה את הכסף וישבתי עליו כמה שעות טובות אין ספק וכמובן שאפשר להתנסות בכל מיני דרכים חדשים איך לשחק במשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...